Форум

Інформаційний ресурс

Форум "Юридичний Радник" - Реєстрація

Реєстрація необхідна для разміщення повідомлень та створення нових тем на форумі. Перегляд повідомлень не потребує реєстрації учасника форуму.
Реєстрація учасника форуму є безоплатною!

Цей форум — місце для віртуального спілкування, прилюдних дискусій, а також колективного обговорення правових проблем, шляхів їх вирішення й обміну досвідом.

Актуальність створення цього форуму обумовлена недостатністю інформації для розв’язання питань, пов’язаних з юридичною діяльністю, що виникають у правозастосовувальній діяльності. За допомоги форуму можна ставити питання, що Вас цікавить, знайомитися з думкою колег та підтримувати свій професійний рівень.

Участь у форумі відбувається під своїм реєстраційним ім’ям. Реєстрація потрібна для відкриття нових тем і розміщення повідомлень. Для огляду тем, що існують, реєстрація не обов’язкова.

Бажано чітко формулювати своє запитання, стежити за коректністю своїх висловлювань и вірогідністю інформації, що надається.

Перш ніж створювати нову тему, спробуйте проглянути це запитання у темах, що вже існують. Також можна скористуватися функцією «Пошук».

У разі створення нової теми рекомендовано досить чітко й однозначно викласти сутність висунутої проблеми.

На форумі заборонено:

- Розміщення закликів до національної, релігійної, расової нетерпимості й ворожнечі, а також інших матеріалів, що суперечать нормам Конституції та законодавства України;
- Використання ненормативної лексики, образ на адресу учасників дискусії;
- Багаторазове відправлення ідентичних повідомлень (флуд), розміщення повідомлень особистого характеру, що не становлять інтересу для інших учасників, оголошень комерційного характеру, а також несанкціонованої реклами.

Адміністрація залишає за собою право закривати й відкривати дискусії, видаляти, переміщувати й редагувати повідомлення користувачів, якщо вони не відповідають наведеним вище Правилам у будь-якій їх частині.

У разі незгоди з позицією адміністрації з питань модерування повідомлень або адміністрування форуму суперечливий випадок має бути врегульовано у закритому листуванні за адресою info@yurradnik.com.ua.

Юридичну відповідальність за зміст повідомлень у повному обсязі беруть на себе користувачі форуму.

Адміністрація форуму, сайту і в цілому Юридично-видавниче приватне підприємство «Страйд» не несуть відповідальності за зміст повідомлень користувачів форуму, а також не дають жодних гарантій їх точності, коректності й відповідності до дійсності.

Майнові права на всі повідомлення, надруковані у форумі, передаються їхнім авторами Юридично-видавничому приватному підприємству «Страйд». При цьому автори зберігають за собою особисті авторські немайнові права на надруковані повідомлення.

Користування Форумом, зокрема розміщення повідомлень, мають на увазі цілковиту й беззастережну згоду з вищевикладеними Правилами.