Форум

Інформаційний ресурс

ІСПИТИ (з 28.10.09)

Номер повідомлення:#121


Повідомлення Busechka :) » 02 листопада 2009, 13:15

Друзья, всем доброе утро! Обратите внимание на изменения в ЗУ Про ценные бумаги и фондовый рынок. Могут быть новые тесты.
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#122


Повідомлення Busechka :) » 02 листопада 2009, 13:18

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про внесення змін до Закону України [qoute]Про цінні папери та фондовий ринок[qoute] щодо порядку дій емітента та інвесторів Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: I. Внести до Закону України [qoute]Про цінні папери та фондовий ринок[qoute] ( 3480-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 31, ст. 268 2008 р., N 50-51, ст. 384 2009 р., N 17, ст. 236) такі зміни: 1. Частину третю статті 3 доповнити абзацами другим та третім такого змісту: [qoute]Емісійні цінні папери одного випуску можуть існувати лише в одній формі. Неемісійні цінні папери можуть існувати виключно в документарній формі[qoute]. 2. У статті 6: частину першу доповнити: словами [qoute]і законодавством про інститути спільного інвестування[qoute] абзацом другим такого змісту: [qoute]Акція є неподільною. Порядок реалізації прав співвласників акції (акцій) визначається Цивільним кодексом України ( 435-15 ) та законом, що регулює питання створення, діяльності та припинення акціонерних товариств[qoute] частину третю доповнити абзацом другим такого змісту: [qoute]Акції існують виключно в бездокументарній формі[qoute] частину п'яту викласти у такій редакції: [qoute]5. Акціонерне товариство розміщує тільки іменні акції. У разі існування акцій у документарній формі власникові акцій видається сертифікат акції (акцій). У сертифікаті акції (акцій) зазначаються вид цінного паперу, найменування акціонерного товариства, серія і номер сертифіката, міжнародний ідентифікаційний номер цінного паперу, тип і клас акцій, номінальна вартість акції, кількість акцій, що належить власникові за таким сертифікатом, ім'я (найменування) власника, підпис керівника емітента або іншої уповноваженої особи, засвідчений печаткою емітента (уповноваженої особи). Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку можуть встановлюватися додаткові реквізити сертифіката акції (акцій)[qoute]. 3. Абзац перший частини другої статті 28 замінити двома абзацами такого змісту: [qoute]2. Приватне (закрите) розміщення цінних паперів - розміщення цінних паперів шляхом їх безпосередньої пропозиції заздалегідь визначеному колу осіб, кількість яких не перевищує 100. Приватне (закрите) розміщення акцій публічного акціонерного товариства - розміщення акцій шляхом їх безпосередньої пропозиції акціонерам такого товариства та заздалегідь визначеному колу осіб, кількість яких не перевищує 100[qoute]. У зв'язку з цим абзаци другий - шістнадцятий вважати відповідно абзацами третім - сімнадцятим. 4. Частину п'яту статті 32 і частину сьому статті 33 доповнити абзацом другим такого змісту: [qoute]Протягом 60 днів з дня завершення розміщення цінних паперів, зазначеного в проспекті емісії таких цінних паперів, орган емітента, уповноважений приймати відповідне рішення, повинен затвердити результати розміщення цінних паперів[qoute]. 5. Частину першу статті 35 викласти у такій редакції: [qoute]1. Емітент акцій подає Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку у 15-денний строк з дня реєстрації статуту (змін до статуту) в органах державної реєстрації звіт про результати відкритого (публічного) розміщення акцій, а також інші документи, визначені Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, що необхідні для реєстрації звіту. Емітент цінних паперів (крім акцій) подає Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку у 15-денний строк з дня затвердження результатів розміщення цінних паперів (крім акцій) органом емітента, уповноваженим приймати таке рішення, звіт про результати розміщення цінних паперів (крім акцій), а також інші документи, визначені Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, що необхідні для реєстрації звіту. Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку встановлює вимоги до розкриття інформації, що міститься у звіті про результати відкритого (публічного) розміщення цінних паперів[qoute]. 6. Статтю 36 доповнити частиною сьомою такого змісту: [qoute]7. У разі визнання емісії недійсною або незатвердження у встановлені законодавством строки результатів розміщення цінних паперів органом емітента, уповноваженим приймати таке рішення, або невнесення (незатвердження) у встановлені законодавством строки змін до статуту, пов'язаних із збільшенням статутного капіталу акціонерного товариства з урахуванням результатів розміщення акцій, емітент цінних паперів зобов'язаний повернути інвесторам гроші (майно, майнові права), що надійшли як плата за розміщені цінні папери, а інвестори зобов'язані повернути емітентові сертифікат (сертифікати) цінних паперів, у разі його (їх) отримання, в строки, визначені проспектом емісії, але не більше шести місяців, в порядку, встановленому Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку. За порушення строків, передбачених абзацом першим цієї частини, емітенти та інвестори сплачують пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України[qoute]. II. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім абзаців шостого та сьомого пункту 2 розділу I цього Закону, які набирають чинності з 29 жовтня 2010 року. 2. Протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом акціонерні товариства зобов'язані забезпечити існування власних акцій в одній обраній такими товариствами формі існування. Президент України В.ЮЩЕНКО м. Київ, 11 червня 2009 року N 1522-VI
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#123


Повідомлення И так бывает » 02 листопада 2009, 15:23

sem а можно узнать откуда у вас информация о ключах, вы уже сдавали?
И так бывает
 

Номер повідомлення:#124


Повідомлення И так бывает » 02 листопада 2009, 16:21

63. Особа може подати до нотаріуса заяву про згоду бути виконавцем заповіту:А) лише до відкриття спадщиниБ) лише після відкриття спадщини+++++++++ст. 1289ЦКУВ) як до відкриття спадщини так і після відкриття спадщини.106. Посвідчення факту, що фізична особа є живою провадиться нотаріусом:А) при особистій явці фізичної особи до нотаріуса++++++ п.267 ИнструкБ) при наданні нотаріусу паспорту фізичної особиВ) при особистій явці фізичної особи до нотаріуса з документом, що посвідчує його особу.(парадокс но на практике правильный В)147. Державний нотаріус вживає заходів до охорони спадкового майна:а) за місцем відкриття спадщини с. 1283 ЦКУб) за місцем знаходження майнав) за заявою спадкоємців за місцем відкриття спадщини або місцем знаходження майнап.186 Инструк +++++++++++171.Обов’язковій реєстрації у Єдиному реєстрі довіреностей підлягає довіреністьа) на представництво інтересів в судах, посвідчена посадовою особою виконкому сільської, селищної Радиб) на одержання пенсії, посвідчена нотаріусом+++++++++++++++в) на розпорядження майном, посвідчена нотаріусом Російської ФедераціїОбов'язковій реєстрації у Єдиному реєстрі підлягають довіреності (у тому числі їх дублікати), посвідчені в нотаріальному порядку, та довіреності на право розпорядження майном, посвідчені посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад народних депутатів, а також відомості про припинення їх дії. 173. Реєстрація припинення дії довіреності гр. А на отримання заробітної плати, посвідченої посадовою особою виконкому сільської ради в Єдиному Реєстрі довіреностей: а) здійснюється в день отримання Реєстратором заяви довірителя про припинення дії довіреностіб) здійснюється Реєстратором не пізніше наступного дня після отримання заяви довірителя про припинення дії довіреностів) не здійснюється+++++++++++ ПОТДЕРЖИВАЮ SEM226. При видачі свідоцтва про право на спадщину а) нотаріус в цей же день направляє інформацію податковому органу за встановленою формою б) нотаріус направляє інформацію податковому органу за встановленою формою на протязі 40 днів після закінчення кварталу, в якому було видано свідоцтво+++++++++++в) нотаріус тільки роз’яснює спадкоємцю про необхідність подання декларації до податкового органу 228. Приватний нотаріус сплачує податок зі свого доходу а) щоквартальноб) один раз після закінчення звітного року +++++++++++++в) один раз після закінчення звітного року та подачі декларації, але щоквартально сплачує авансові платежіУважаемые форумчене, если ваши мысли или ответы не соподают с моими, аргументируйте ваши мысли со сносками на Закон. Зарание спасибо!!!!!!!
И так бывает
 

Номер повідомлення:#125


Повідомлення annwell » 02 листопада 2009, 16:39

на 106 питання тесту.Я не знаю, на жаль, що в ключі, але виходячи з логіки, схиляюсь до варіанта В).У Формі № 18 (свідоцтво про посвідчення факту, що фізична особа є живою) вкінці зазначено.[qoute]Особу його (її) встановлено[qoute]. Тому постає питання, як можна встановити особу, не прид явивши документа, що посвідчує особу?????????.
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#126


Повідомлення Valeeri » 02 листопада 2009, 16:45

147. Державний нотаріус вживає заходів до охорони спадкового майна:а) за місцем відкриття спадщини с. 1283 ЦКУб) за місцем знаходження майна[U]в) за заявою спадкоємців за місцем відкриття спадщини або місцем знаходження майнап[/U].186 Инструк +++++++++++Вот это спорный вопрос, многие думают что [qoute]а[qoute]! Но я думаю что все же [qoute]В[qoute]
Аватар користувача
Valeeri
 
Повідомлення: 313
З нами з: 08 жовтня 2009, 18:51
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#127


Повідомлення annwell » 02 листопада 2009, 16:55

на пост 126.В мене теж виникло питання щодо цього тесту.В) [B]за заявою спадкоємців[/B]........Але відповідно до ст1283ЦК, п.1 методичних рекомендацій, ст.60 Закону нотаріус може здійснювати заходи і [B]з власної ініціативи, і за рішенням суду[/B]. Тому думаю варіант А).
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#128


Повідомлення annwell » 02 листопада 2009, 17:02

на пост 124питання №173 - це, я так розумію варіант [qoute]ключа[qoute], куди ж там сперечатись)))).пит.№226,228 - дайте, будь ласка, посилання на НПА. А теж так думаю, але де це точно вказано. Бо наприклад, в ЗУ [qoute]Про податок з фіз осіб[qoute] не уточнює цих 40 днів.
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#129


Повідомлення sem » 02 листопада 2009, 17:08

И так бывает, экзамен я сдавал, но не сдал. А информацию о ключах собираю по всем форумам. По всем Вашим вопросам полностью с вами согласен, кроме 147, я думаю все же а), ответ в) не совсем точный, второй нотариус должен уведомить нотариуса по месту открытия наследства, в инструкции так и написано - з наступним повідомленням .... нотаріуса за місцем відкриття спадщини, в ответе этого нет, а нотариус по месту открытия наследства не может вживать заходи за мисцем знаходження майна, если это не его округ. По вопросу 226 - Ви случайно не знаете НПА, где установлена эта форма?
sem
 

Номер повідомлення:#130


Повідомлення Васса » 02 листопада 2009, 17:08

Усім доброго дня. на № 126 147. Державний нотаріус вживає заходів до охорони спадкового майна:а) за місцем відкриття спадщини с. 1283 ЦКУб) за місцем знаходження майнав) за заявою спадкоємців за місцем відкриття спадщини або місцем знаходження майнап.186 Инструк +++++++++++На екзамені мені ппалося таке питання але третій варіант був іншийВ) за місцем знаходження основної частини нерухомого майна.в мене виникли сусмніви щодо відповіді на це питання Як Ви вважаєте яка правильна відповідь?
Васса
 

Номер повідомлення:#131


Повідомлення annwell » 02 листопада 2009, 17:15

[B]Васса, у Вас таке було формулювання питання?[/B]????????:147. [B]Державний нотаріус[/B] вживає заходів до охорони спадкового майна:а) за місцем відкриття спадщини б) за місцем знаходження майнав) за місцем знаходження основної частини нерухомого майна????????????????
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#132


Повідомлення Valeeri » 02 листопада 2009, 17:20

147. Державний нотаріус вживає заходів до охорони спадкового майна:а) за місцем відкриття спадщини б) за місцем знаходження майна[U]в) за заявою спадкоємців за місцем відкриття спадщини або місцем знаходження майнап[/U].186 Инструк ++++++++++п. 186 Нотаріус [U] за місцем відкриття спадщини за заявою спадкоємців або виконавця заповіту або за своєю власною ініціативою вживає заходів до охорони спадкового майна, коли це потрібно в інтересах спадкоємців, відказоодержувачів, кредиторів або територіальних громад. [/U]Ці заходи вживаються ним безпосередньо або шляхом надання доручення іншому нотаріусу чи посадовим особам органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням майна. [U]За повідомленням спадкоємців, виконавців заповіту або з власної ініціативи заходи щодо охорони спадкового майна можуть вживатися нотаріусами за місцезнаходженням цього майна з повідомленням про вжиті заходи нотаріуса за місцем відкриття спадщини.[/U] Тобто, як каже Sem, якщо це не його округ!
Аватар користувача
Valeeri
 
Повідомлення: 313
З нами з: 08 жовтня 2009, 18:51
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#133


Повідомлення sem » 02 листопада 2009, 17:23

про податок з доходу нотаріуса б), запитував у приватного нотаріуса, стаж більше 20 р., сказав, що раніше платили авансові платежі, зараз ні, все це врегульовано в ЗУ [qoute]про податок з доходів фіз.осіб[qoute], якою нормою не можу знайти. Хоча навряд чи там напишуть, що нотарусові не потрібно щоквартально платити авансові платежі.
sem
 

Номер повідомлення:#134


Повідомлення annwell » 02 листопада 2009, 17:32

Valeeri, але Ви самі наводите альтернативи, за яких можуть бути вчинені заходи, а вибираєте тільки [qoute]за заявою[qoute]????????????????
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#135


Повідомлення И так бывает » 02 листопада 2009, 17:36

СЕМ на 226 пост:13.4. Особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину. Дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, включається до складу загального річного доходу платника податку і відображається ним у річній податковій декларації про майновий стан і доходи (податковій декларації). Подання податкової декларації та сплата податку із зазначеного доходу здійснюються згідно із законодавством. [U]Нотаріус зобов'язаний надіслати інформацію про видачу свідоцтв про право на спадщину податковому органу у строки, встановлені для податкового кварталу.[/U]( Статтю 13 доповнено пунктом 13.4 згідно із Законом N 2505-IV ( 2505-15 ) від 25.03.2005 )
И так бывает
 

Номер повідомлення:#136


Повідомлення Васса » 02 листопада 2009, 17:38

annwell, так так
Васса
 

Номер повідомлення:#137


Повідомлення И так бывает » 02 листопада 2009, 17:41

Васса исходя из вашей формулировки думаю все-таки [qoute]за місцем відкриття спадщини[qoute]
И так бывает
 

Номер повідомлення:#138


Повідомлення Valeeri » 02 листопада 2009, 17:42

annwell, але з практики тільки за заявою спадкоємців за місцем відкриття спадщини або за повідомленням (тобто заявою) спадкоємців, виконавців заповіту або з власної ініціативи заходи щодо охорони спадкового майна можуть вживатися нотаріусами за місцезнаходженням цього майна з повідомленням про вжиті заходи нотаріуса за місцем відкриття спадщини. Я вибираю не тільки [qoute]за заявою[qoute], а [qoute]за заявою спадкоємців за місцем відкриття спадщини або місцем знаходження майна[qoute].Це не тільки моя думка, а також думка нотаріусів стаж яких більше 20 р.
Аватар користувача
Valeeri
 
Повідомлення: 313
З нами з: 08 жовтня 2009, 18:51
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#139


Повідомлення И так бывает » 02 листопада 2009, 17:47

annwell не коем случае это не вариант ключа, это только мои мысли, которые мы можете потдержать или отвергнуть. Но мне все таки кажеться что, вариант в все-таки не очень корректен и под общую гребенку его нельзя подставит, я склоняюсь к варианту А Державний нотаріус вживає заходів до охорони спадкового майна:а) за місцем відкриття спадщини б) за місцем знаходження майнав) за заявою спадкоємців за місцем відкриття спадщини або місцем знаходження майнап.186 Инструк ++++++++++
И так бывает
 

Номер повідомлення:#140


Повідомлення Valeeri » 02 листопада 2009, 17:58

Нотар. поданий вексель, по якому часткова оплата, на протест про неплатіж нотаріус:а) відмовляє в протесті[U]б) опротестовує вексель на суму несплати[/U]в) опротестовує вексель на всю суму.Які думки?
Аватар користувача
Valeeri
 
Повідомлення: 313
З нами з: 08 жовтня 2009, 18:51
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#141


Повідомлення annwell » 02 листопада 2009, 18:13

Valeeri, ч.2 ст.1283 ЦК(вважаю НПА вищої сили) передбачено 2. Нотаріус за місцем відкриття спадщини, а в населених пунктах, де немає нотаріуса, - відповідні органи місцевого самоврядування [B]з власної ініціативи АБО [/B] за заявою спадкоємців вживають заходів щодо охорони спадкового майна. ст.60 З-ну Нотаріус за місцем відкриття спадщини за повідомленням підприємств, установ, організацій, громадян [B]АБО підставі рішення суду про оголошення фізичної особи померлою чи за [/B]своєю ініціативою[/B], а в населених пунктах, де немає нотаріуса, - посадова особа органу місцевого самоврядування, яка вчиняє нотаріальні дії, вживають заходів до охорони спадкового майна, коли це потрібно в інтересах спадкоємців, відказоодержувачів, кредиторів або держави. Як висновок, нотаріус [B]вчиняє за заявою спадкоємців заходи[/B],але НЕ ТІЛЬКИ ЗА ЗАЯВОЮ, АЛЕ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ (ВЛАСНА ІНІЦІАТИВА). Виходить з логіки відповіді,що нотаріус не вживає заходи ТІЛЬКИ ЯК ЗА ЗАЯВОЮ СПАДКОЄМЦІВ.я ПОВАЖАЮ ДУМКУ НОТАРІУСІВ З ВЕЛИКИМ СТАЖЕМ! АЛЕ МОЖЕ ДЕЯКІ НОТАРІУСИ В СВОЇЙ ПРАКТИЦІ І НЕ ВЖИВАЛИ ЗАХОДІВ З ВЛАСНОЇ ІНІЦІАТИВИ ЧИ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ. ОСЬ І ВІДСТОЮЮТЬ СВІЙ ВАРІАНТ. Але є ЗАКОН, Є НОРМИ і ми як юристи не можемо посилатись на чиюсь думку, навіть якщо вона для нас авторитетна, а повинні діяти відповідно до ЗАКОНУ!!!!!!!!
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#142


Повідомлення sem » 02 листопада 2009, 18:17

226. При видачі свідоцтва про право на спадщину а) нотаріус в цей же день направляє інформацію податковому органу за встановленою формою [B]б) нотаріус направляє інформацію податковому органу за встановленою формою на протязі 40 днів після закінчення кварталу, в якому було видано свідоцтво+++++++++++[/B]в) нотаріус тільки роз’яснює спадкоємцю про необхідність подання декларації до податкового органу здається, я знайшов, де ті 40 днівОглядовий лист ДПА 09.07.2009 р. N 14312/7/17-0717, п.1, розділ 6 - написано в самому кінці Крім того, нотаріус продовжує бути зобов’язаним надсилати інформацію про видачу свідоцтв про право на спадщину податковому органу у строки, встановлені для податкового кварталу за формою N 1ДФ (ознаки доходу 56 — 66).та п.2.1 наказ ДПА 29.09.2003 р. № 451 2.1. Податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу.
sem
 

Номер повідомлення:#143


Повідомлення annwell » 02 листопада 2009, 18:19

Я ЦЕЙ ТЕСТ МАЛА НА УВАЗІ ЩОДО [qoute]КЛЮЧА[qoute].В ключі вірно в) - Реєстрація припинення дії довіреності гр. А на отримання заробітної плати, посвідченої посадовою особою виконкому сільської ради в Єдиному Реєстрі довіреностей:а) здійснюється в день отримання Реєстратором заяви довірителя про припинення дії довіреності б) здійснюється Реєстратором не пізніше наступного дня після отримання заяви довірителя про припинення дії довіреностів) не здійснюється защитали как правильный 100%
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#144


Повідомлення sem » 02 листопада 2009, 18:22

Нотар. поданий вексель, по якому часткова оплата, на протест про неплатіж нотаріус:а) відмовляє в протестіб) опротестовує вексель на суму несплати[B]в) опротестовує вексель на всю суму.[/B]ну дуже цікавий тест, виставлявся навіть на спір нотаріусів більшість вважали правильна відповідь б), але ж є форма 71. Чи може нотаріус порушувати форми ?
sem
 

Номер повідомлення:#145


Повідомлення annwell » 02 листопада 2009, 18:27

147. Державний нотаріус вживає заходів до охорони спадкового майна:[B]а) за місцем відкриття спадщини[/B] б) за місцем знаходження майнав) за місцем знаходження основної частини нерухомого майна
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#146


Повідомлення И так бывает » 02 листопада 2009, 18:29

annwell а это у вас засчитали его как правильный да! Все надо тогда себе отмететь, что ключ вариант в
И так бывает
 

Номер повідомлення:#147


Повідомлення Valeeri » 02 листопада 2009, 18:31

147. Державний нотаріус вживає заходів до охорони спадкового майна:а) за місцем відкриття спадщиниб) за місцем знаходження майнав) за місцем знаходження основної частини нерухомого майнаКакой вариант правильный по мнению комиссии никто случайно не знает?
Аватар користувача
Valeeri
 
Повідомлення: 313
З нами з: 08 жовтня 2009, 18:51
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#148


Повідомлення annwell » 02 листопада 2009, 18:39

[B]И так бывает[/B], ЦЕ НЕ В МЕНЕ, але,очевидно, в когось все ж зарахували))))[B]sem,[/B]ДЯКУЮ за [qoute]квартали[qoute]!!!! Тепер можна і напівставки в бухгалтерію))))))))))))))
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#149


Повідомлення sem » 02 листопада 2009, 18:42

Потрібно запамьятовувати самі відповіді, раніше хтось вже зазначав, що відповіді можуть переставлятися місцями. До речі хтось звернув увагу, що апеляційні рішення та ухвали набирають законної сили з моменту проголошення, а касаційні з моменту оголошення. Ніби одне й те ж, але все таки....
sem
 

Номер повідомлення:#150


Повідомлення И так бывает » 02 листопада 2009, 18:53

Я чесно говоря не обратила бы внимание на такое: пост 149 :)))))) Век живи, век учись! Ребята у меня есть предложение кто хочет сверить тесты пишите мне в аську (поскольку тут очень проблематично проверять). Поверте бывает такое вылазит, даже там где вы и не ожидали. Моя аська 58- 834 - 226
И так бывает
 

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron