Форум

Інформаційний ресурс

ІСПИТИ (з 28.10.09)

Номер повідомлення:#331


Повідомлення оксана84 » 06 листопада 2009, 00:52

Так це щось неймовірне, щоб зараз був екзамен, я здавала 5 жовтня, прислали підтвердження про прийняття до розгляду скарги, ніякого повідомлення про екзамен не отримувала, хоча не передбачено за який час повідомляють, можливо прийде в переддень, або всіх хто набрався з останньої здачі поділили на дві частини, одна зараз здасть, а друга пізніше назначать.Хто ще отримував повідомлення і коли подавали скаргу, коли здавали
оксана84
 

Номер повідомлення:#332


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 06 листопада 2009, 02:23

оксана84, а що Ви називаєте [qoute]підтвердженням про прийняття до розгляду[qoute]???я здавала [B]22.09[/B]скаргу надіслала 05.10.2009 рокуотримала тільки повідомлення про вручення поштового відправлення, оскільки надсилала [qoute]рекомендованим із повідомленням[qoute] ... І ВСЕ!!! У мене на роботі десь були телефони канцелярії МЮ. Якщо завтра найду - викладу на форум.Я так розумію, я здавала ККН раніше, за усіх тут присутніх....
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#333


Повідомлення оксана84 » 06 листопада 2009, 02:43

РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ те і називаю, я відвозила заяву сама, мені прислали листа про те, скаргу прийнято до розгляду, більше ніякої корисної інформації там не булоА Ви з якої області
оксана84
 

Номер повідомлення:#334


Повідомлення оксана84 » 06 листопада 2009, 02:44

wart привіт, давно тебе не було, тобі не приходило повідомлення про екзамен
оксана84
 

Номер повідомлення:#335


Повідомлення wart » 06 листопада 2009, 02:45

Доброї ночі! Оксана, спочатку слід розібратися, які області здають на ВКК. Тел. 2711628. Позліть їх ще і ви! Якщо вони видадуть мені свідоцтво заочно, то я не поїду зі своїм [qoute]поросям[qoute] до них, так і бути.
wart
 

Номер повідомлення:#336


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 06 листопада 2009, 02:53

0
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#337


Повідомлення sergii » 06 листопада 2009, 13:00

кто может изменить текст векселя???
sergii
 
Повідомлення: 97
З нами з: 29 липня 2009, 23:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#338


Повідомлення vesta » 06 листопада 2009, 13:08

текст векселю може змінити трасант.ЗУ Про обіг векселів в УкраїніСтаття 13. Зміни до тексту векселя можуть вноситися за ініціативою його держателя виключно векселедавцем (трасантом) ...
Аватар користувача
vesta
 
Повідомлення: 147
З нами з: 01 червня 2009, 20:13
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#339


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 13:08

sergii, трасант - ст.13 ЗУ [qoute]Про обіг векселів[qoute]
sem
 

Номер повідомлення:#340


Повідомлення annwell » 06 листопада 2009, 13:10

sergii,Стаття 13. Зміни до тексту векселя можуть вноситися за ініціативою його держателя виключно векселедавцем (трасантом) шляхом закреслення старого реквізиту та написання нового із зазначенням дати внесення змін та підписанням відповідно до цього Закону. З-н України [qoute]Про обіг векселів в Україні[qoute]
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#341


Повідомлення annwell » 06 листопада 2009, 13:16

ОПЕРАТИВНЕНЬКО!!! Привіт усім!!Я ось читаю форум. Там виникло питання. І хотіла б з Вами його обговорити. Померає мати, спадкоємцем за законом першої черги є син, але син відмовляється від спадщини на користь внука(свого сина). Як Ви думаєте, чи може він відповідно до закону здійснити таку відмову????Дивлюсь Постанову Пленуму ВСУ та Методичні рекомендації, там не однозначно якось на писано.
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#342


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 13:25

Я, думаю, що можна.Спадкоємець за законом може відмовитись від спадщини на користь будь якого спадкоємця за законом, незалежно від черги. - ст.1274Онук відноситься до спадкоємців за правом представлення, а за певних умов до пятої черги. Зараз буду шукати, де це я читав.
sem
 

Номер повідомлення:#343


Повідомлення НЕНУАШО » 06 листопада 2009, 13:46

РАМАМБАХАРАММАМБУРУМВи подали заяву на ВКК.ВКК повинна її розглянути на СВОЄМУ ЗАСІДАННІ. Останнє засідання було 21.09.В жовтні наче не було.Тобто, якщо, як кажуть, ВКК буде 12.11, на ньому розглянуть Вашу заяву і призначать на грудень, про що Вам прийде повідомлення (за 3-4 дні до ВКК :-)))).Готуйтеся ХЛОДНОКРОВНО.
НЕНУАШО
 

Номер повідомлення:#344


Повідомлення vesta » 06 листопада 2009, 13:51

annwell , в Методичних рекомендаціях вказано:Спадкоємець за законом має право відмовитись від прийняття спадщини на користь будь-кого із спадкоємців за законом незалежно від черги, у тому числі [U]внуків, правнуків, племінників та ін[/U].вважаю, що син може відмовитись на користь внука ( свого сина)
Аватар користувача
vesta
 
Повідомлення: 147
З нами з: 01 червня 2009, 20:13
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#345


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 13:51

Не можу знайти, тільки в журналі МЕН №2 за травень 2009 року НАУКОВО-ПРАВОВИЙ ВИСНОВОК щодо визначення статусу онуків (правнуків) як спадкоємців п’ятої черги та співвідношення зі спадкуванням за правом представлення. Але в мене відкривається тільки головна сторінка і все
sem
 

Номер повідомлення:#346


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 13:54

vesta, дійсно, а я шукаю біс зна, де!
sem
 

Номер повідомлення:#347


Повідомлення annwell » 06 листопада 2009, 14:03

Я, власне, читала Методичні рекомендації, але http://www.minjust.gov.ua/0/4626 МЮУ (РОЗ ЯСНЕННЯ) - теж думка МЮУ. Вони її(думку) що змінили???????????????????????Онуки (правнуки), прабаба, прадід, племінники спадкодавця [B]не включаються до складу жодної з черг спадкоємців за законом.[/B] Але з цього не можна зробити висновок, що вони не закликаються до спадкування ні за яких обставин. Вищезазначені особи є спадкоємцями за законом,[B] якщо на момент відкриття спадщини немає в живих того родича[/B](ТУТ ПРОСТО ВІДТВОРЕННЯ СТ.1266 ЦК), який був би спадкоємцем. Вони спадкують ту частку, яка б йому належала, якби він був живий. Таке спадкування є спадкуванням по праву представлення. - це те РОЗ ЯСНЕННЯ.А ще ось таке в Постанові Пленуму ВСУ знайшла, як це можна протрактувати:[qoute] Коло осіб, на користь яких спадкоємець може відмовитися від прийняття спадщини, є вичерпним і за його волевиявленням змінюватись або доповнюватись не може. У разі коли спадкоємець відмовився від прийняття спадщини на користь особи, вказаної в статті 1266 ЦК, правила про спадкування за правом представлення не застосовуються.[qoute] (п.25)????????
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#348


Повідомлення sergii » 06 листопада 2009, 14:11

Дата 12.11.2009 - це попередня невизначена остаточно дата складання кваліфіспиту. Час та місце складання ще не визначені (визначає, як Ви знаєте міністр). Я - Чернігівська область.без паніки панове!!!! Всіх буде повідомлено...
sergii
 
Повідомлення: 97
З нами з: 29 липня 2009, 23:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#349


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 14:15

Згідно цих розьяснень. [B]Вищезазначені особи є спадкоємцями за законом,[/B]ст.1274 2. Спадкоємець за законом має право відмовитися від прийняттяспадщини на користь будь-кого [B]із спадкоємців за законом [/B]незалежновід черги.А щодо черг, то я тепер навіть не знаю, думка мінюста не є законом, але питання вони формулюють по своїй думці
sem
 

Номер повідомлення:#350


Повідомлення annwell » 06 листопада 2009, 14:19

sem, Методичні Рекомендації новенькі))))))))), тому, думаю, що МЮУ змінило свою думку, визначилось.)))))))))) Отже, на іспиті можна відповідати ,що внук має право на спадкування.
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#351


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 14:28

Установчими документами товариства є:[B]а) статут або засновницький договір[/B]б) установчий актв) засновницький договірУстановчими документами товариства з обмеженною відповідальністю є:а) статут або засновницький договірб) установчий актв) засновницький договір[B][B]г). статут[/B][/B]Установчими документами товариства з додатковою відповідальністю є:а) статут або засновницький договірб) установчий актв) засновницький договір[B][B]г). статут[/B][/B]Установчими документами акціонерного товариства є:а) статут або засновницький договірб) установчий актв) засновницький договір[B][B]г). статут[/B][/B]Установчими документами командитного товариства є:а) статут або засновницький договірб) установчий акт[B]в) засновницький договір[/B]Установчими документами повного товариства є:а) статут або засновницький договірб) установчий акт[B]в) засновницький договір[/B]
sem
 

Номер повідомлення:#352


Повідомлення 01.10здаю » 06 листопада 2009, 15:54

Доброго дня!12 числа - таки вже визначена дата!!!повідомили по телефону з нашого обласного відділу нотаріату. При собі мати маску та паспорт. місце - пров. Рильський
01.10здаю
 
Повідомлення: 45
З нами з: 05 грудня 2008, 04:16
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#353


Повідомлення annwell » 06 листопада 2009, 16:00

Мені також сьогодні з ГУЮ повідомили про іспит, який відбудеться 12.11.2009р. Сказали про співбесіду. Отже, все-таки співбесіда практикується ВКК.
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#354


Повідомлення vesta » 06 листопада 2009, 18:14

кто ,что думает по поводу такого вот теста:186. Положення про державний обласний нотаріальний архів затверджується:[U]а) Тільки Міністерством юстиції України[/U]б) Головним управлінням юстиції в областів) Міністерством юстиції України за погодженням з Головним архівним управлінням при КМ України
Аватар користувача
vesta
 
Повідомлення: 147
З нами з: 01 червня 2009, 20:13
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#355


Повідомлення grenouille » 06 листопада 2009, 18:34

[B]Доброго дня, хочу приєднатися до обговорення)))[/B]З.У. [qoute]Про нотаріат[qoute]Стаття 23. Державні нотаріальні архіви В обласних центрах, містах Києві, Сімферополі та Севастополі засновуються державні нотаріальні архіви, які є складовою частиною Національного архівного фонду і здійснюють тимчасове (до 75 років) зберігання нотаріальних документів. Питання організації діяльності та компетенція державного нотаріального архіву визначаються положенням про нього ( z0443-09 ), що затверджується [B]Міністерством юстиції України за погодженням з Головним архівним управлінням при Кабінеті Міністрів України.[/B] Державний нотаріальний архів очолює завідуючий, який призначається на посаду і звільняється з неї Головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головними управліннями юстиції в областях, містах Києві та Севастополі. Мережа і штати державних нотаріальних архівів затверджуються в порядку, передбаченому для державних нотаріальних контор. Державний нотаріальний архів є юридичною особою і має печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням.
Аватар користувача
grenouille
 
Повідомлення: 492
З нами з: 15 липня 2009, 13:59
Дякував (ла): 392 раз.
Подякували: 62 раз.

Номер повідомлення:#356


Повідомлення lora25 » 06 листопада 2009, 19:54

Читала, читала, решила присоединиться. Сама сдавала в апреле этого года. В шоке от задачи по спадковому (не решила) Знаю, что где-то есть 60 задач, разработанных именно для экзаменов этого года с 5-ю вариантами решений. Коллеги, друзья, у кого есть ссылки, или какая-нибудь инфа -выручайте!!!!
lora25
 

Номер повідомлення:#357


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 19:54

На №186 відповідь в), Ви мабуть сплутали з питання про створення та ліквідацією архіву, що здійснюється тільки мінюстом. Все не дає спокою питання про спадкування онуками.Наприклад така задача: Помер батько, заповіту не залишив. Є живий син, який просто відмовився від спадщини. Є ще онук. Питання в тому чи є онук спадкоємцем в порядку ст.1265, оскільки спадкувати ні в порядку ст.1266, ні 1276 при живому батьку він не може. Згідно розьяснень Мінюсту - (правнуки), прабаба, прадід, племінники спадкодавця не включаються до складу жодної з черг спадкоємців за законом, то виходить спадщина відійде територіальній громаді, але я точно знаю, що нотаріуси видають свідоцтва про право на спадщину онукам в порядку ст.1265, такі свідоцтва я бачив і десь читав, але не памьятаю де. В ЦК, методичних рекомендаціях та постанові пленуму ніде це не вказано. В кого які думки з цього питання, хто б як вирішив цю задачу. Чи може є в когось якісь розьснення, інші ніж розьяснення мінюсту за 2005 рік?
sem
 

Номер повідомлення:#358


Повідомлення grenouille » 06 листопада 2009, 20:03

Онуки спадкодавця можуть бути закликані до спадкування за ст. 1266, ч.1+ якщо немає більше родичів то тоді по ст. 1265
Аватар користувача
grenouille
 
Повідомлення: 492
З нами з: 15 липня 2009, 13:59
Дякував (ла): 392 раз.
Подякували: 62 раз.

Номер повідомлення:#359


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 20:06

lora25, тут дуже багато задач, якщо в Вас вони є, то потрібно шукати по всім форумам там дуже їх багато, задайте в пошук задачі і шукайте.http://www.yurradnik.com.ua/yurforum/index.php?action=topicid=12817
sem
 

Номер повідомлення:#360


Повідомлення lora25 » 06 листопада 2009, 20:11

sem, спасибо за совет, помогло.
lora25
 

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів