Форум

Інформаційний ресурс

ІСПИТИ (з 28.10.09)

Номер повідомлення:#361


Повідомлення annwell » 06 листопада 2009, 20:21

[qoute]Не можу знайти, тільки в журналі МЕН №2 за травень 2009 року НАУКОВО-ПРАВОВИЙ ВИСНОВОК щодо визначення статусу онуків (правнуків) як спадкоємців п’ятої черги та співвідношення зі спадкуванням за правом представлення. Але в мене відкривається тільки головна сторінка і все[qoute]Може хтось має повну версію?????????????
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#362


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 20:27

grenouille, я також думаю, що онуки є спадкоємцями по ст.1265, але де це написано? По розьясненням мінюста - не може, по моєму коментарю до ЦК також не може, знайшов на сайті журналу МЕН що все таки онук може спадкувати по ст.1265, але прочитати ту статтю не можу, оскільки відкриваєься тільки головна сторінка з заголовками публікацій і все. Якщо в когось є ця стаття, то будь-ласка прикріпіть її на форумі в своєму повідомленні. Журнал МЕН №2 за травень 2009 р.
sem
 

Номер повідомлення:#363


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 06 листопада 2009, 20:28

мене переповнюють радість та жах... я також здаватиму ВКК 12.11!!!Ніяких повідомлень ще не отримувала- сам дозвонилася у МЮ, потім в управу - і там, і там сказали, щоб 12-го була на Рильського, 10, о 12:00 з паспортом та маскою
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#364


Повідомлення lora25 » 06 листопада 2009, 20:34

sem, еще вопрос, задачи по форумам искать - классно, конечно. Но меня интересует исходник задач (пусть даже без решений). Откуда народ их вообще берет для дальнейшего обсуждения???? Киньте ссылку,пожалуйста, хоть прорешаю на выходных.
lora25
 

Номер повідомлення:#365


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 06 листопада 2009, 20:37

lora25, с форума и берет... восновном обсуждается то, что встречалось на экзаменах
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#366


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 20:43

lora25, все выставляют, то что попалось на экзаменах. Вот Вам например, какая задача попалась? Если напишите, то и она бутет на форуме. Напишите и какие тесты.
sem
 

Номер повідомлення:#367


Повідомлення annwell » 06 листопада 2009, 20:54

РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ, Вам сказали на 12.00, а мені чомусь на 09.00, напевно різні групи??????????????
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#368


Повідомлення lora25 » 06 листопада 2009, 20:57

По своим тестам я по 7-ми вопросам дискутировала с членом ВКК после экзамена, мой вариант ответа со ссылкой на статью закона, а их вариант [qoute]так в компьютере закодировано[qoute] Я 100% уверена в правильности ответа, а в результате ставят [qoute]-[qoute]. И что можно обсуждать при таком подходе???? Или тесты [qoute]наспех[qoute] кто-то наклепал, или умышленно создан барьер [qoute]для особо одаренных[qoute]. А по поводу задач, что вы говорите каждый свою выставил на обсуждение - так им же номера присвоены. А список кто оглашал????? А?
lora25
 

Номер повідомлення:#369


Повідомлення sem » 06 листопада 2009, 21:31

lora25, откуда те задачи, мне не известно. Факт в том, что они есть и на том спасибо. Но если Вы посмотрите по форуму, то во многих постах, там где выставлены задачи, много указаний на то [qoute]что такая задача попалась мне[qoute]. Если Вы напишите о своей задаче и тестах которые Вам не защитали, то мы все вместе попробуем их решить и разобратся, почему именно так и в дальнейшем Вы, я и все форумчане не допустят ошибок и тогда все здадут экзамен. Я думаю, что форум именно для этого и есть.
sem
 

Номер повідомлення:#370


Повідомлення Nataly » 06 листопада 2009, 23:31

РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ та annwell, письменного извещения об экзамене Вы не получали, а звонили в департемент нотариата?
Nataly
 
Повідомлення: 153
З нами з: 04 вересня 2008, 00:34
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#371


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 06 листопада 2009, 23:44

annwell, щось я у розпачі... якщо у Вас співбесіда, і Вам на 9:00, то чому мені на 12:00???мабуть, буду [qoute]оббивати пороги[qoute] Рильського,10, з 9:00, чекаючи свого [qoute]зіркового[qoute] часу...Не знаю, як у інших, а у мене вже апатія до усього цього читання... відпочину трохи, а потім перечитаю ЗУ [qoute]про нотаріат[qoute], інструкцію, Методичні рекомендації та ППВС про спадщину, Мінську та Гаазьку Конвенцію, Уніфікований закон, ЗУ про обіг векселів, ЦК, ЦПК, ГКУ, ЗУ [qoute]Про господраські товариства[qoute]... побажаю усім іншим УСПІХУ та поїду [qoute]кусатись[qoute] за своє право бути нотарем!
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#372


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 07 листопада 2009, 00:09

lora25, я також по своїм 7-ми питанням намагалась довго сперечатися... члени ККН були до мене поважні та терплячі, слухали мене довго... майже [qoute]подушки почали збивати над столами[qoute]... але більше, ніж рекомендацію їхати Києва, я так від них і не отримала... Отже, [qoute]ключі - є ключі[qoute] без цього форуму та вміння чітко та впевнено, українською мовою формувати свої думи - на ВКК нам робити нічого. Від щирого серця бажаю і Вам успіху! Викладайте свої тести, на яких Ви [qoute]стратили[qoute], щоб інші не попалися... sem має рацію - [B]цей форум [/B]створений саме для цього.Nataly, так, я нічого не отримувала... про дату іспиту сама дізналася тільки з цього форуму, а потім вже почала сама [qoute]назвонювати за інстанціями[qoute]...
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#373


Повідомлення Graal » 07 листопада 2009, 01:05

Науково-правовий висновок щодо визначення статусу онуків (правнуків) як спадкоємців п[qoute]ятої черги
Graal
 

Номер повідомлення:#374


Повідомлення annwell » 07 листопада 2009, 02:28

РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ, я сама не розімію, як це буде все відбуватись. Я ще їх препитала (тих, хто дзвонив ГУЮ), чи точно буде співбесіда. Вони відповіли, що так. Nataly, сьогодні мені самі перетелефонували з ГУ.Graal, дякую за прикріплений файл!!!!!!!!!!!
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#375


Повідомлення Nataly » 07 листопада 2009, 04:17

Щось дуже дивно, раніше надсилали листи, тепер дзвонять... Цікаво запрошують по областях чи за датою надходження скарг? РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ, та annwell, Ви давно скарги надіслали?
Nataly
 
Повідомлення: 153
З нами з: 04 вересня 2008, 00:34
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#376


Повідомлення wart » 07 листопада 2009, 15:20

annwell, Nataly мені телефонували з управління і того ж дня прийшло повідомлення. Щодо співбесіди або іспиту, я телефонував до Міністерства і мені пояснили: на співбесіду проходять лише ті, хто набрав 45 і вище балів на КК. Я надсилав свою скаргу 13 чи 14 жовтня.
wart
 

Номер повідомлення:#377


Повідомлення Натик » 07 листопада 2009, 15:46

sergii, добрый день, а Вам пришло приглашение на ВКК или может звонили с ГУЮ?
Натик
 
Повідомлення: 90
З нами з: 20 липня 2009, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#378


Повідомлення annwell » 07 листопада 2009, 15:57

Nataly, я отримала повідомлення, що мою скаргу прийнято 13 жовтня. wart, дякую за інформацію. А не сказали Вам, на котру год. приходять ті, що на співбесіду,і на котру - ті, що повторно здають??? Дякую.
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#379


Повідомлення wart » 07 листопада 2009, 16:04

Мені сказали на 9 годину, а в повідомленні пише, що потрібно прийти на 8 для реєстрації. О 9 початок іспиту. В мене 44 бали, завдання і задача - вірно. З такими результатами мені пояснили, що я йду на іспит.
wart
 

Номер повідомлення:#380


Повідомлення annwell » 07 листопада 2009, 22:35

Деякі особливості нотаріального оформлення договорів оренди та купівлі-продажу нерухомого майна за участю дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних та іноземних організацій в УкраїніАндрій Сидоренкокандидат у народні депутати України, приватний нотаріус, м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської областіМЕН №2(20) квітень, 2005Скажіть , будь ласка, може хтось має дану статтю???????
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#381


Повідомлення Graal » 07 листопада 2009, 23:36

Нажаль цієї статті не має
Graal
 

Номер повідомлення:#382


Повідомлення ТаШ » 08 листопада 2009, 12:29

305. Володіння, користування та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності, здійснюється:а) за згодою всіх співвласниківб) згідно з договором, а у разі недосягнення згоди – у судовому порядкув) на підставі нотаріального посвідчення договоруг) кожним співвласником самостійно, у відношенні своєї частини.Ст.88 ЗК,sergii,у вас В?
ТаШ
 

Номер повідомлення:#383


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 08 листопада 2009, 13:30

ТаШ, на пост 382 - вважаю б)
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#384


Повідомлення Енисей » 08 листопада 2009, 22:41

подскажите как на экзамен добраться, где то видел на форуме схему доезда от жд вокзала на метроне могу найти, заранее спасибо....
Енисей
 

Номер повідомлення:#385


Повідомлення НЕНУАШО » 09 листопада 2009, 00:17

nosfic.На метро нужно доехать до ст. Золотые Ворота (Вокзальная -Университет-Золотые Ворота) и выйти на ул. Владимирскую. По Владимирской налево, мимо СБУ, к Софии Святой, к [qoute]Богдану на коне[qoute] ... и за угол налево - провулок Рыльский (від слова [qoute]рити[qoute], на русском [qoute]рыть[qoute]). И через сто метров вход в Минюст. Заходите смело. Охраннику говорите, что приехали: [qoute]в департамент нотариата, сдавать экзамен ВКК[qoute]. Охранник покажет вам сразу слева от входа, внутри здания - [qoute]стекляшку[qoute]. Занимайте стул и молитесь, здесь Вы переживете массу эмоций. В этой [qoute]стекляшке[qoute] зарегистрируют Ваше прибытие и от сюда Вас [qoute]за ручку[qoute] поведут на ВКК.Из стекляшки налево возле лифта кофейный аппарат. Направо за кофейным аппаратом, коридор, в конце коридора есть туалет :-))).Всем БОГ в ПОМОЩЬ!
НЕНУАШО
 

Номер повідомлення:#386


Повідомлення Енисей » 09 листопада 2009, 00:33

НЕНУАШО спасибо огромноегугл ерз отдыхает)))
Енисей
 

Номер повідомлення:#387


Повідомлення Nataly » 09 листопада 2009, 12:56

НЕНУАШО, ну Вы даёте!!! Как мама прямо заботитесь о нас. Спасибо огромное за поддержку:))))
Nataly
 
Повідомлення: 153
З нами з: 04 вересня 2008, 00:34
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#388


Повідомлення НЕНУАШО » 09 листопада 2009, 13:28

Nataly.Я не як мама, я як папа.Драматичність події, для тих хто йде на ВКК [qoute]всліпу[qoute], дійсно велика.Дуже багато емоцій у людей в очікуванні оголошення результатів, як після іспиту, так і після співбесіди.
НЕНУАШО
 

Номер повідомлення:#389


Повідомлення grenouille » 09 листопада 2009, 13:55

[B]№382[/B] - Б Стаття 88. Володіння, користування та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності 1. Володіння, користування та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності, [B]здійснюються за згодою всіх співвласників [U]згідно з договором[/U], [U]а у разі недосягнення згоди - у судовому порядку.[/B][/U]P.S. Але, відповідь на питання сформована «ужасно»…(((Якщо ст. 88 прочитати з розділовими знаками, то відповідь повинна на поставлене питання бути сформована: - 1) здійснюються за згодою всіх співвласників згідно з договором, або- 2) а у разі недосягнення згоди - у судовому порядку.
Аватар користувача
grenouille
 
Повідомлення: 492
З нами з: 15 липня 2009, 13:59
Дякував (ла): 392 раз.
Подякували: 62 раз.

Номер повідомлення:#390


Повідомлення Nataly » 09 листопада 2009, 14:06

НЕНУАШО,вибачайте, давно не була на форумі забула хто дівчинка, хто хлопчик.:))))
Nataly
 
Повідомлення: 153
З нами з: 04 вересня 2008, 00:34
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів