Форум

Інформаційний ресурс

ІСПИТИ (з 28.10.09)

Номер повідомлення:#451


Повідомлення lora25 » 10 листопада 2009, 20:13

на пост 428 viktory-a дійсно ваша відповідь вірна, sem, на ваше запитання – дружина спадкоємця за віком мала право на обов`язкову частку. Пояснення таке. Відмова від обов`язкової частки спадщини є безумовною та беззастережною. Іншими словами – відмовитись саме від обов`язкової частки на користь когось із спадкоємців неможливо. Тобто чи приймай, чи відмовляйся взагалі. Тому нотаріус заяву дружини спадкодавця про відмову на користь онуків вважає нікчемною., виключає дружину із кола спадкоємців. Далі, при існуванні заповіта спадкують лише спадкоємці за заповітом. Спадкоємці за законом «ОТДЫХАЮТ». Залишається тільки Світлана – особа, яка спадкує свою 1/2 частку за заповітом, а іншу 1/2 частку померлого брата, вказаного в заповіті. От так, з позиції закона. А тепер з позиції логики і здорового глузду. Чому неможливо виповнити волю спадкодавця – 1/2 частку спадщини сину (або його дітям за правом представлення). Таку ж волю висловила і його дружина, написавши відповідну заяву. Все начебто вирішили відповідно закону, а неповнолітні діти залишились без спадщини. Не думаю, що воля спадкодавця та його дії при складанні заповіту були спрямовані саме на такий «розподіл».
lora25
 

Номер повідомлення:#452


Повідомлення sem » 10 листопада 2009, 20:25

Але питання вже не в цьому, а в тому чому такі однакові задачі РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ і Ваша і такі різні відповіді?
sem
 

Номер повідомлення:#453


Повідомлення lora25 » 10 листопада 2009, 20:27

Усі, хто іде на ВКК. Бажаю успіху! Читайте уважно запитання тестів. Наводжу приклад, як відрізняються відповіді в залежності від формулювання питання.1. Земельні спори вирішуються:а.) Судом виключноб.)______в.) [B]судами, органами місцевого самоврядування[/B]Земельні спори з питань володіння, користування та розпорядження земельними ділянками вирішуються:а.)[B]Судом виключно[/B]б.)_____в.) Судами, органами місцевого самоврядування .Так що уважненько, будь ласка. Не нехтуйте своїм правом ознайомитись з білетом після іспиту. Багато цікавого можно винести про дійсно правильні відповіді. Як що [qoute]щось буде не так[qoute] відстоюйте свою точку зору, намагайтесь співбесіди, йдіть до кінця. Ще раз усім, хто здає - УСПІХУ!!!!!
lora25
 

Номер повідомлення:#454


Повідомлення lora25 » 10 листопада 2009, 20:31

sem, рахуйте Дружині вже десь 65 років
lora25
 

Номер повідомлення:#455


Повідомлення sem » 10 листопада 2009, 20:36

lora25, що ж зробив комплімент дружині, виглядає вона на не більше 55 років, а їй вже дійсно 65!!!
sem
 

Номер повідомлення:#456


Повідомлення lora25 » 10 листопада 2009, 20:37

Я відповідь на форуми дала таку, яка була [qoute]правильна[qoute] в білеті. Тільки вже проаналізувала - чому так.Моя ж відповідь на екзамені була зовсім інша, до речі такого варіанту як я порахувала в білеті не було взагалі. И мне пришлось выбрать из 5-ти зол наименьшее. И вообще,сколько людей -столько мнений. Я с єтой задачей не к одному практикующему нотариусу подходила - ВСЕ РЕШИЛИ ПО-РАЗНОМУ!!!!!!!!!
lora25
 

Номер повідомлення:#457


Повідомлення lora25 » 10 листопада 2009, 20:41

sem, вы галантны!!! Юристов это губит иногда. Не поддавайтесь на провокации. Женщины коварны, особенно жены спадкодателей.
lora25
 

Номер повідомлення:#458


Повідомлення Nataly » 11 листопада 2009, 01:20

grenouille, сообщение 425 извините нет времени на нормативные акты, но в ключе было указано,что не подлежат апостилю и легализации документы исходящие от органів Міністерства внутрішніх справ Укаїни и посмотрите разяснения на Минюсте по легализации и аппостилю. Мне в прошлый раз попалось 4 вопроса по этой теме
Nataly
 
Повідомлення: 153
З нами з: 04 вересня 2008, 00:34
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#459


Повідомлення grenouille » 11 листопада 2009, 12:24

[B]УВАГА!!!!!!!!![/B] Кваліфікаційна комісія нотаріату при Головному управлінні юстиції у м.Києві повідомляє:11.11.2009 Кваліфікаційна комісія нотаріату при Головному управлінні юстиції у м. Києві Відповідно до п. 5-7 Порядку проведення кваліфікаційного іспиту для осіб, які пройшли стажування в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.07.2008 р. № 1168/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 10 липня 2008 р. за № 621/15312, на підставі рішення комісії від 06.11.2009 р., кваліфікаційна комісія нотаріату при Головному управлінні юстиції у м. Києві повідомляє про проведення кваліфікаційного іспиту для осіб, які успішно пройшли стажування. Іспит буде проводитись [B][U]з 14 грудня 2009 [/U][/B]року за адресою: м. Київ, пров. Музейний, 2-Д (зал засідань). Початок о 10-00 год. Реєстрація осіб, допущених до складання іспиту, розпочнеться о 9-00 год. У випадку зміни дати, часу, місця проведення кваліфікаційного іспиту кваліфікаційна комісія повідомить про це осіб, допущених до його складання, шляхом розміщення відповідного повідомлення. Перелік документів, які необхідно подати особами, що мають намір складати кваліфікаційний іспит, не пізніше ніж за 15 днів до дня проведення кваліфікаційного іспиту особисто секретарю кваліфікаційної комісії: 1. Заяву на ім'я голови кваліфікаційної комісії про допуск до кваліфікаційного іспиту, яка підлягає реєстрації в установленому порядку. 2. Оригінал та копію диплома про вищу юридичну освіту. 3. Оригінал та копію довідки про відсутність судимості (інформація,викладена у довідці, береться до уваги протягом одного місяця) 4. Трудову книжку та копію трудової книжки, якщо особа на час подачі документів не працює. 5. Копію трудової книжки, завірену за місцем роботи, якщо особа на час подачі документів працює. 6. Паспорт громадянина України та копію першої, другої сторінок паспорта громадянина України та сторінки, на якій розміщено штамп про реєстрацію місця проживання (перебування) фізичної особи. 7. Висновок та копію висновку про проходження стажування в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса. 8. Заповнену особову картку за формою, наведеною у додатку до Порядку проведення кваліфікаційного іспиту для осіб, які пройшли стажування в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса.
Аватар користувача
grenouille
 
Повідомлення: 492
З нами з: 15 липня 2009, 13:59
Дякував (ла): 392 раз.
Подякували: 62 раз.

Номер повідомлення:#460


Повідомлення viktory-a » 11 листопада 2009, 19:26

ВСІМ, ХТО СКЛАДАЄ ІСПИТ НА ВКК!!! Бажаю успіху! Уявіть, що ви склали іспит, як вас вітають найближчі люди, уявіть,які емоції ви переживаєте - результат гарантовано!!! Ви кращі з кращих, ви достойні почути [qoute]до заняття нотаріальною діяльністю допущено ... - ВПЕРЕД ДО ПЕРЕМОГИ!!!
viktory-a
 
Повідомлення: 28
З нами з: 06 жовтня 2009, 14:30
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#461


Повідомлення НЕНУАШО » 11 листопада 2009, 20:25

Завтра ВКК.Сьогодні, всі хто завтра здають о 21-00 по 100 гр. і в ліжко.Завтра чекаємо від Вас переможних новин.Хай Бог допоможе Вам! З Богом!
НЕНУАШО
 

Номер повідомлення:#462


Повідомлення vesta » 11 листопада 2009, 20:38

Всем, кто завтра идет в [qoute]бой[qoute] на ВКК - бАльшой удачи! Спокойствие и полная сосредоточенность!Ангела Хранителя вам всем!
Аватар користувача
vesta
 
Повідомлення: 147
З нами з: 01 червня 2009, 20:13
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#463


Повідомлення mosya » 11 листопада 2009, 22:22

Ребята, большущей вам всем Фортуны на завтрашнем экзамене!
mosya
 
Повідомлення: 504
З нами з: 09 червня 2009, 13:33
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 69 раз.

Номер повідомлення:#464


Повідомлення Крісті 81 » 11 листопада 2009, 22:27

Щиро бажаю всім, хто завтра здає на ВКК успіху! Хай кожен з Вас завтра відчує гордість за себе! Доведіть усім, що якщо чогось дуже прагнути і плідно працювати - результат неодмінно буде позитивним. Вірте в те, що [B][I]СПРАВЕДЛИВІСТЬ є і за неї варто боротись[/I][/B]! (і в першу чергу своїми знаннями).Легких Вам завдань! Думаю, що за Вас вболівають усі форумчани....:-)
Крісті 81
 

Номер повідомлення:#465


Повідомлення И так бывает » 12 листопада 2009, 01:05

РЕБЯТА ВСЕ, КТО ИДУТ НА ВКК, ЖЕЛАЮ УДАЧИ И ОЧЕНЬ ПРОШУ НЕ ЗАБЫВАЙТЕ О ВАШИХ КОЛЕГАХ, КОТОРЫМ ПРЕДСТОИТ ПРОЙТИ ЭТО МУЧЕНИЕ И [B]ПРОШУ ПРИКРЕПЛЯТЕ ВАШИ ТЕСТЫ (ТЕ КОТОРЫХ НЕТ НА ФОРУМЕ), ЗАДАЧИ И ЗАДАНИЯ, КОТОРЫЕ ВАМ ПОПАЛИСЬ[/B]. ЕЩЕ РАЗ ОГРОМНОГО ВАМ ВЕЗЕНИЯ, ТЕРПЕНИЯ И ДУШЕВНОГО СПОКОЙСТВИЯ.НУ А ВСЕХ КИЕВЛЯН ПОЗДРАЛЯЮ, ПРИШЕЛ НАШ ЧАС, КРЕПИТЕСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И так бывает
 

Номер повідомлення:#466


Повідомлення ELKA » 12 листопада 2009, 02:19

Всем, кто идет на ВКК желаю успехов, и главное уверенности в себе! Ваши знания достойны победы!!!
ELKA
 

Номер повідомлення:#467


Повідомлення ELKA » 12 листопада 2009, 02:24

natamax, а Вы завтра сдаете? Я за Вас [qoute]болею[qoute]!
ELKA
 

Номер повідомлення:#468


Повідомлення mosya » 12 листопада 2009, 10:52

ELKA, [QUOTE]natamax, а Вы завтра сдаете? Я за Вас [qoute]болею[qoute]![/QUOTE]Спасибо большое, но к счастью я уже сдал 20.10 ))
mosya
 
Повідомлення: 504
З нами з: 09 червня 2009, 13:33
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 69 раз.

Номер повідомлення:#469


Повідомлення grenouille » 12 листопада 2009, 12:13

[B]Всім хто здають Ні пуху, ні пера!!!!!![/B]
Аватар користувача
grenouille
 
Повідомлення: 492
З нами з: 15 липня 2009, 13:59
Дякував (ла): 392 раз.
Подякували: 62 раз.

Номер повідомлення:#470


Повідомлення нюська » 12 листопада 2009, 13:15

[B]Дорогесенькі форумчани![/B] Підкажить будь ласка як зайти на ветку форуму за червень та липень може хтось допоможе.
нюська
 

Номер повідомлення:#471


Повідомлення vesta » 12 листопада 2009, 13:27

нюська, тема ІСПИТИ з 16.06 : http://www.yurradnik.com.ua/yurforum/index.php?action=topicid=14962
Аватар користувача
vesta
 
Повідомлення: 147
З нами з: 01 червня 2009, 20:13
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#472


Повідомлення ELKA » 12 листопада 2009, 14:55

natamax. Извините, мне показалось, что вы не сдали на КК. Вам удалось отстоять свое право быть победителем? Я Вас искренне поздравляю!
ELKA
 

Номер повідомлення:#473


Повідомлення нюська » 12 листопада 2009, 15:08

[B]vesta[/B] дуже Вам вдячна!
нюська
 

Номер повідомлення:#474


Повідомлення НЕНУАШО » 12 листопада 2009, 15:36

Так. Хто вийшов з ВКК. Покурили?В мобільніках Інтернет Є?Напишіть нам новини, як ВКК.
НЕНУАШО
 

Номер повідомлення:#475


Повідомлення Батя » 12 листопада 2009, 17:29

Щойно телефонувала моя доня з Києва - вона здала !!!! Приблизно зі 100 чоловік здало всього 10, з них точно знаю, що двоє з Хмельницької області. Вітаю Анастасію і Ярослава з перемогою !
Батя
 

Номер повідомлення:#476


Повідомлення Крісті 81 » 12 листопада 2009, 17:59

[B][I]Вітаємо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/I][/B]До слова Вітаю новоспечених нотаріусів Львівської області у яких сьогодні теж свято: [B]Міністерство сьогодні оприлюднило накази про видачу Свідоцтв!!!!!!!!!!!!!![/B]
Крісті 81
 

Номер повідомлення:#477


Повідомлення Наталка Полтавка » 13 листопада 2009, 01:18

Добрий вечір, добрим людям ! Найщиріші вітання тим, хто перездавав і перездав !!! Терпіння і витримки тим, хто терпляче і натхненно готуватиметься і перездасть наступного року ! Життя продовжується незалежно від результатів іспитів КК і ВКК. Окремі вітання майбутнім колегам з Полтавської області !!! Я з [qoute]щасливої четвірки[qoute] тих, хто 10.09.2009 р. зітхнув після надмірних хвилювань дорослих людей з приводу здачі кваліфікаційного іспиту. Знаю, що багато з вас щас в дорозі зі стольного граду додому. Завтра чекаємо вас на форумі. Щедра полтавська земля чекає своїх переможців ! VIVAT !!!!!!!!!!!!!!!
Наталка Полтавка
 

Номер повідомлення:#478


Повідомлення ТаШ » 13 листопада 2009, 01:51

РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ, ждемо вас всіх з радісною звісткою!!!
ТаШ
 

Номер повідомлення:#479


Повідомлення wart » 13 листопада 2009, 02:04

Всім привіт! Я здав!!!!!!!! Свого результату не знаю тому, що оголосили лише прізвища. З Волинської області на іспиті здало 2, а на співбесіді-4. Вітаю Юлю, Наташу, Оксану84, білявку, яку поцілував, але не встиг познайомитися (теж здала)!!!!!! Успіху ВАМ в подальшій натаріальній практиці!!!!! Дякую форумчанам, які викладали свої завдання, тести, задачі!!!!!!!!!! Без ВАС, цього не було б!!!!!!!!!!!! Тим хто готується: успіху, терпіння, великого бажання скласти іспит!!!!!!!!
wart
 

Номер повідомлення:#480


Повідомлення ТаШ » 13 листопада 2009, 02:33

wart,Оксану84,вітаю!!! МОЛОДЦІ!
ТаШ
 

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів