Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 14 листопада 2006, 18:08
Во как...
Чи маємо право, з огляду на останні листи , посвідчувати договори відчуження земельних ділянок, цільове призначення яких особисте селянське господарство. Якщо ні, то в яких випадках, та на що посилатися в постанові про відмову. Дякую.

ПовідомленняДодано: 15 листопада 2006, 13:35
*Женская Логика*
можна....як що є акт про право приватної власності то як можна відмовити....право приватної власності непорушне....хіба його можна порушити якимись безглуздими листами, яких доречі читаєшь...читаєшь...а що в них хотіли нам повідомити нерозумієшь....таке раження що писали на похмілля , наче на що дивлюся про те і пишу....

ПовідомленняДодано: 15 листопада 2006, 15:47
Во как...
Дякую за думки

ПовідомленняДодано: 15 листопада 2006, 16:59
andy
Нотаріус у своїй діяльності повинен керуватися тільки чинним законодавством, до якого, на превеликий жаль Мінюсту, листи ніякого відношення не мають. Ну а далі - кожен хай вирішує сам - оформляти чи не оформляти. На мою думку - відмовляти, навіть якщо 4 гектари, навіть коли з акту видно, що це колись був земельний пай, нотаріус ніякого права не має

ПовідомленняДодано: 16 листопада 2006, 16:22
*Женская Логика*
ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ: 15. Встановити, що громадяни та юридичні особи, які мають у власності земельні ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства та іншого товарного сільськогосподарського виробництва, а також громадяни України - власники земельних часток (паїв) не вправі до 1 січня 2007 року продавати або іншим способом відчужувати належні їм земельні ділянки та земельні частки (паї), крім передачі їх у спадщину та при вилученні земель для суспільних потреб. ЗАКОН УКРАЇНИ Про фермерське господарство СТ.1 1. Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до закону. СТ.2 П. 2 2. Цей Закон не поширюється на громадян, які ведуть особисте селянське господарство або які використовують земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), садівництва, городництва, сінокосіння та випасання худоби.

ПовідомленняДодано: 16 листопада 2006, 17:46
Нота
Можна посвідчувати, але лише громадянам.Юридичним особам не можна, оскільки вони не можуть використовувати земельну ділянку за встановленим цільовим призначенням.

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2006, 20:54
Ольга
В нашому міському суді розглядався позов до приватного нотаріуса, який відмовив у посвідченні договору купівлі-продажу земелної ділянки ОСГ розміром більше 2-х га. Нотаріус посилався на лист мінюта. Судом було винано безпідставність такої відмови та зобовязано нотаріуса вчинити цю дію.