Форум

Інформаційний ресурс

Керівник стажування - не хочу.....

Номер повідомлення:#61


Повідомлення Vолодимир » 10 лютого 2009, 13:21

Бути нотаріусом це одна пісня , а бути вчителем ( читай керівником стажування) це інша пісня . Тому потрібно закрити спекуляції про те , що хтось колись був стажистом . Не кожний десятий і мабуть не кожний двадцятий має до цього хист і відповідну підготовку . На мою особисту думку цим повиннен займатися спеціальний учбовий заклад з проходженням практики у нотаріусів .
РОБІТЬ ДОБРО І ЗЛО ЗНИКНЕ САМО ПО СОБІ.
Vолодимир
 
Повідомлення: 15973
З нами з: 21 липня 2005, 21:47
Дякував (ла): 23252 раз.
Подякували: 25656 раз.

Номер повідомлення:#62


Повідомлення Татьяна 19 » 17 грудня 2009, 21:01

Здравствуйте, дорогие нотариусы!!!!!!!! Я человек который пытается устроится на стажировку. Очень неприятно знать, что ВЫ (люди с опытом) не желаете видеть в своих рядах умных и талантливых коллег. Ведь не все [qoute]идут[qoute] за деньги, а не которым очень даже хочется работать. Или ВЫ боитесь здоровой конкуренции? Я думаю если человек помогает другому, то ему воздастся. Поделись улыбкою своей и она еще не раз к тебе вернется.
Татьяна 19
 

Номер повідомлення:#63


Повідомлення ۩ALC۩ » 17 грудня 2009, 22:04

Шановна [B]Татьяна 19[/B],У мене в даний час є стажист і я не відношу себе до тих, хто [qoute]не желает видеть в своих рядах умных и талантливых коллег[qoute].Приймаю Вашу посмішку та ділюсь своєю:=)))
Зображення
Аватар користувача
۩ALC۩
 
Повідомлення: 702
З нами з: 25 лютого 2009, 01:53
Дякував (ла): 197 раз.
Подякували: 87 раз.

Номер повідомлення:#64


Повідомлення Сана » 18 грудня 2009, 00:40

Извините за цинизм, [B]Татьяна 19,[/B] но Вы [B]всерьез [/B]полагаете, что небогатый человек может в наше время купить и содержать нотариальную контору, соответствующую всем требованиям МЮ?:-)P.S.Обратите внимание: о наличии или об отсутствии ума я сейчас даже не говорю, - речь не о том.
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Номер повідомлення:#65


Повідомлення мышка - норушка » 18 грудня 2009, 02:57

Сана, согласна с Вами. а стажёру ещё з/п и налоги за него оплачивать при нынешней загруженности:(
мышка - норушка
 

Поперед.

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів