Сторінка 1 з 1
Додано:
01 грудня 2006, 18:56
*Женская Логика*
я б не брала як що приватизація....вона ж йому передана безоплатно.......
Додано:
01 грудня 2006, 21:13
freezy
Приватизація відбувається виключно квартир держвного житлового фонду і така передача здійснюється безоплатно, тому згоди і не потрібно, а житловий будиник інше питання. В цьому випадку необхідно встановити підстави набуття його у власність і чи розповсюджується на нього право спільної сумісної власності подружжя (наприклад якщо він успадкований, змінена адреса і видане свідоцтво...) це я так собі фантазую... )...
Додано:
01 грудня 2006, 22:50
Таня
згода потрібна
Додано:
06 грудня 2006, 14:38
Владлен
згода не потрібна тому що другий з подружжя або реалізував своє право на безоплатну приватизацію, або відмовився, або не мав права, тому ця квартира не є спільною власністю, а належить на праві особистої власності.
Додано:
06 грудня 2006, 18:26
Ольга
Згода подружжя потрібнав тому випадку, коли приватизація не була безплатною, тоді цей житловий буд. придбаний за кошти обох з подружжя. Безоплатна приватизація - 21 кв.м. площі на людину + 10 кв. м на сімю. Якщо площа перевищує, то згода потрівбна. На останньому семінарі нотаріусів в юстиції нам розяснили, що така позиція МЮ з данного питання. Думаю, що логіка в цьому є.
Додано:
07 грудня 2006, 15:36
V
Позиція це точка зору, відношення до чого-небудь, дії, поведінка обумовлені цим відношенням – енциклопедичне тлумачення. Офіційність в позиції відсутня. Роз’яснення по приватизації нерухомого майна виконкомами Мінюстом не надавалися і не думаю про їх можливість у майбутньому, оглядаючись на прогресивні зміни.Вважаю у законодавця існував такий погляд. Згоду подружжя не потрібно вимагати з наступних причин. Право власності є одноосібним щодо кожного, хто прийняв участь в приватизації. Надлишок житлової площі можна викупити за символічну плату, рівносильна платі за отримання самого свідоцтва. Розмір метражу не оцінюється по ринкових цінах. Договір по факту продажі не укладається. Видається свідоцтво в результаті Приватизації. На статус такого права власності не поширюється сімейне право про спільну сумісну власність подружжя. Якщо брати до уваги викуп за кошти сімейного бюджету, то виникають питання. Де (див. Свідоцтво) знаходиться межа безоплатно наданої площі та викуплених метрів? Яке відсоткове співвідношення? Яким документом про власність можна ствердити купівлю-продаж. Чи може виконком продати майно фізособі без нотаріуса? Якщо приватизували квартиру п’ятеро, хто саме повинен оплатити надлишок метрів? Відміток у паспорті про викуп в результаті приватизації не бачив. Масло-масляне у вашої юстиції.