Сторінка 1 з 1
Додано:
06 грудня 2006, 17:25
igor
Особисто я навіть не приймаю і не посвідчую загальних довіреностей п. 146 Інструкції Нотаріуси посвідчують довіреності, складені від імені фізичної особи або юридичної особи, на ім’я однієї або кількох осіб з чітко визначеними юридичними діями, які належить учинити представникові, саме чітко визначеними (благо що ще не довіряють дихати за себе). Виникає така ситуацяя довіритель повертається з за пределов нашей Родины і каже що продаж квартири видаючи цю довіреність він не мав на увазі (і які саме юридичні дії він мав на увазі невідомо) і навіщо воно вам треба???
Додано:
06 грудня 2006, 17:41
*Женская Логика*
нет...не может он подать такое заявление......
Додано:
06 грудня 2006, 17:58
andy
"Мы то ещё ничего доверенности пишем, например в ""генеральной"" стараемся перечислить полномочия представителя. Но вот попалась доверенность с переводом из одной из стра Евросоюза, выданная с правом передоверия, название которой ""генеральная доверенность"", и с таким текстом:""представляти мої інтереси в повному обсязі, з усіма повноваженнями, які випливають з чинних правових положень, зокрема:- підписувати будь-які документи- отримувати документи в письмовій формі- приймати участь в засіданнях- приймати ухвали.""И представитель утверждал, кричал, ругался, что он МОЖЕТ ВСЁ!!!"
Додано:
07 грудня 2006, 10:49
Таня
довіритель повинен піти до нотаріуса і написати відповідну заяву
Додано:
07 грудня 2006, 12:58
igor
Відмовляти в посвідченні ген довіреності дійсно немає причин, але потім коли по цій довіреності людина прийде підписувати договір купівлі-продажу конкретного майна, виникає питання а чи мав на увазі саме цю юридичну дію довіритель ( вмене на практиці було визнання договору недійсним саме з цієї причини), тому крім того щоб керуватись нашими безглуздитми інструкціями та законами) я вважаю поперед всього треба керуватись здоровим глуздом і розясняти людям не шкодуючи часу правові наслідки вчинення певних юридичних дій.
Додано:
08 грудня 2006, 15:07
Бриз
Некоторые нотариусы создали такую практику, чтобы не приглашать второго супруга предлагают хозяину сделать доверенность на поверенного, а поверенный уже у другого нотариуса оформляет сделку и пишет заявление о том, что доверитель в браке не состоит. Очень многие действия можно делать по доверенности, но в некоторых случаях паспорт доверителя обязательно, даже если сам доверитель не требуется. Заявление заЯвлением, но нужно проверить факт отсутствия брака обязательно. По-моему такой ответственности с нотариуса никто не снимал. Я в таких случаях обязательно требую либо паспорт доверителя либо четкую копию паспорта всех страниц. И не говорите мне, что это нигде не написано. Нотариус несет ответственность за сделку и обязан проверить все факты и истребовать все документы со всех организаций, если они ему необходимы.
Додано:
09 грудня 2006, 12:18
igor
З приводу відповідальності повністю згоден, але перевірка штампу в паспорті не є гарантією перевірки шлюбу, якщо вже захотіти дуже продати квартиру без другої половини достатньо загубити паспорт і отримати новий і відмітка буде відсутня! Доки в нас не зміниться система взаємодії держ органів, нічого ми з вами не вдіємо.
Додано:
11 грудня 2006, 17:36
Таня
Якщо підходити формально- в самому положенні про закорд. паспорт зазначено що цей паспорт встановлює особу громадянина за кордоном.
Додано:
12 грудня 2006, 00:35
V
Загранпаспортом можно пользоваться в Украине в случае принятия на консульский учет по месту постоянного жительства, за границей. При выезде на ПМЖ внутренний паспорт сдается в ОВИР. Такому мнению необходима официальность.
Додано:
13 грудня 2006, 14:46
*Женская Логика*
"Шо я тільки не намагалась практикувати.....колись навіть в кінці довіренності там де пишемо ""довіреність видана строком на три роки...... Я, довіритель, попередив уповноважену мною особу, що перебуваю у шлюбі"" Але навіть це не гарантія...якщо уповноважений виявиться брудною особою за наявності, як інколи кажуть, свого нотаріуса, він може подати заяву ""майно, яке відчужується за цим договором, є особистою власністю відчужувача гр. Іванова, так як набуто ним до реєстрації шлюбу""..... Я вже думала може писати скільки років у шлюбі......Але всеж таки веду просвітницьку роботу і роз""яснюю наслідки для довірителя.....накщо ж наполягають незважаючи ні на що - посвідчую....."
Додано:
13 грудня 2006, 15:07
Таня
V - З приводу консульського обліку- згідна. Але є інші питання. Деякі нотаріуси приймаючи такі паспорти зазначають місце проживання особи в Україні. До мене звернулись клієнти з проханням посвідчити статут (нову редакцію) і наполягали про зазначення місця проживання саме в Україні. я відмовила. Показали довідку про реєстрацію місця перебування, перебування а не проживання цієї особи в Україні. Пішли до іншого і зробили.