Сторінка 1 з 1
Додано:
08 грудня 2006, 17:29
Во как...
Яка практика склалася у Вас, колеги, на рахунок квитанції про сплату 1% пенсійного фонду, до справи додаєте оригінал квітанції чи можна ксерокопію, і в яких НПА відоюражені такі вимоги (щодо оригінала)? У мене клієнт просить оригінал квитанції про пенсійн. фонд,а я практикую оригінал додавати до справи, які думки, дякую .
Додано:
08 грудня 2006, 21:51
andy
"Долучаю до договору копію квитанції з відміткою ""З оригіналом згідно"". Оригінал повертаю покупцю."
Додано:
09 грудня 2006, 11:48
Летучая Мыша
я залишаю собі оригінал, а якщо Вашому клієнту теж потрібний оригінал. нехай у банку візьме для себе копію з відміткой банку, банки видають. тільки пишуть на квитанції що це копія.
Додано:
09 грудня 2006, 12:52
*Женская Логика*
" сплату пенсійного фонду клієнт може списати на свої затрати, якщо він подає декларацію.......а якщо введуть таки 13% податок то тим більш це затрати які поніс покупец на придбання квартири, а якщо ми не віддамо квітанцію то яким чином клієнт потім доведе свої затрати податковій.....тому я орегінали віддаю собі залишаю копію на якій пишу ""з орегіналом вірно"" дату підпис печатку."
Додано:
09 грудня 2006, 17:54
Во как...
Дякую за думки, а що про це каже закон, як правильно, бо досі не можу знайти в НПА нічого про це.
Додано:
11 грудня 2006, 12:47
*Женская Логика*
нічого не каже закон....там написано що плата з придбання нерухомого (крім землі).....нотаріус перевіряє цю сплату до посвідчення договору купівлі -продажу..... копії ми сберігаємо лише для забезпечення себе, щоб під час перевірки мати змогу довести що ми її перевірили...і як завжди це лише наш особистий винахід для самозахисту.....головне щоб фотокопія квитанції була читаємою...щоб було видно яким банком, коли, сумму та інші реквізити....своїх клієнтів я попереджаю щоб вони орегінал сберігали разом з договором бо це їх затрати які вони понесли на придбання цього майна і вону можуть в майбутньому можливо зараховуватись при визначенні 13% податку коли надумають продавати це майно......хоча від нашої держави можна очікувати чого завгодно, але лишньою ця квитанція їм не буде.
Додано:
11 грудня 2006, 14:36
myr
"погоджуюсь з ""Хочу быть умной"" ані законом, ані інстуркціями не встановлені для нотаріуса процедури, тільки перевірка сплати."
Додано:
11 грудня 2006, 21:10
andy
"А как нотариусы относятся к ПФ с недостроя? Я например всегда беру. Так недавно выслушал лекцию одного из риелтеров на тему ""ПФ с недостроя не берется"" - основание разъяснение юриста ПФ (он где-то его читал). Кстати слышал в нашем регионе некоторые нотариусы действительно с недостроя не берут"
Додано:
12 грудня 2006, 14:39
Таня
Залишаю копії, на якій підставі ми повинні забирати в клієнта цей документ