Сторінка 1 з 1
Додано:
26 грудня 2006, 13:14
нло
"Коллеги допоможіть!Чи набрав чинності ЗУ /""Про внесення змін до ЗКУ (щодо заборони продажу земель с/г призначення). Що відповідати продавцям земель для ведення садівництва, які вже підготували документи для продажу земельних ділянок?"
Додано:
26 грудня 2006, 13:14
нло
0
Додано:
26 грудня 2006, 14:21
myr
ще ні
Додано:
26 грудня 2006, 15:50
Летучая Мыша
Ситуация - продаеться дом с земельным участком, в гос.акте на землю написано - 0,000 га обслуговування житлового будинку. а 0,000 га ведення особистого селянського господарства, всё под одним адресом. Я уже запуталась, можно ли эти 0,000 га ведення особистого селянського господарства отчуждать?
Додано:
26 грудня 2006, 16:47
Летучая Мыша
большое спасибо!
Додано:
27 грудня 2006, 13:04
нло
"Текст документа ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення до прийняття відповідних законодавчих актів) Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: І. Внести до розділу X ""Перехідні положення"" Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 3-4, ст. 27) такі зміни: 1. Пункт 14 викласти в такій редакції: “14. До 1 січня 2008 року забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних фондів господарських товариств”. 2. Пункт 15 викласти в такій редакції: “15. До 1 січня 2008 року не допускається: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності б) купівля-продаж або іншим способом відчуження, зміна цільового призначення, передача для ведення садівництва земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або відчуження іншим способом земельних ділянок та земельних часток (паїв), встановлені абзацом першим цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та відчуження іншим способом, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення)”. II. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ 1.Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України у місячний строк подати на розгляд Верховної Ради України проект закону про порядок зміни цільового призначення земель. Шановний WIK може я не так розумію, але в цьому тексті зазначені також земельні ділянки для ведення садівництва!? Ще одне: коли громадяни з новими Державними актами звертаються до нотаріуса - у них на земельну ділянку ОСГ окремий акт та кадастровий номер, а під обслуговування жилого будинку клієнти надають окремий акт, то втакому випадку на Вашу думку можна відчужувати земельну ділянку для ОСГ? Дякую. "
Додано:
27 грудня 2006, 22:15
andy
До 1 січня 2008 року не допускається:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власностіб) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, ВИДІЛЕНИХ В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ) ВЛАСНИКАМ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ) ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб.Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами “а” та “б”, запроваджується з 1 січня 2008 року за умови набрання чинності законів України про державний земельний кадастр та про ринок земель, визначивши особливості обігу земель державної та комунальної власності і земель товарного сільськогосподарського виробництва.Мова йде тільки про земельні ділянки, передані у власність шляхом ВИДІЛЕННЯ В НАТУРІ земельної частки (паю), а також, напевно, про ділянки, власники яких після виділення в натурі земельної частки (паю) змінили цільове призначення землі з товарного с/г виробництва під особисте селянське господарство. Не є предметом мораторію на відчуження землі ОСГ, що вже були об'єктами відчуження (спадкування), тобто в актах на які вказано підставу видачі цивільно-правовий правочин (свідоцтво про право на спадщину)
Додано:
29 грудня 2006, 13:10
myr
Думаю, що визначчитися чи заборонена до продажу (внаступному році) земельна ділянки ми зможено за довідками про наявнять обтяжень(обмежень)