Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 05 січня 2007, 14:11
Олена
А не треба й до суду ходити – можемо об’явити «БОЙКОТ» нововведенню. Реєструвати довіреності можуть тільки реєстратори (ті хто уклали відповідний договір). А для того щоб перевірити нам достатньо укласти договір за яким ми будемо «КОРИСТУВАЧЕМ».

ПовідомленняДодано: 05 січня 2007, 14:34
andy
"А в чем противоречие то? Бланки, введенные Минюстом в противоречие Закону ""Про нотариат"", где о них ни слова, никогда почему-то не оспаривались в суде. Хотя давно пора бы."

ПовідомленняДодано: 05 січня 2007, 19:12
Dali
"Я взагалі не бачу смислу в новому реєстрі, крім доходу МЮ. По-перше, ми і так перевіряємо всі довіреності по правочинах. З підробленими довіреностями до нотаріусів не ходять. А інші органи навряд чи будуть бігати їх перевіряти. Чому б не підключити МРЕВ до старого реєстру, хай би провіряли. А суди, банки, пошта та інші не будуть ходити з кожною довіреністю і платити 17 чи 25 грн. за перевірку. Все це інакше як банальним зароблянням коштів і не пахне. Видно і на бланках можна добре заробити, бо кому вони потрібні ті витяги? А подається як завжди - ""захист громадян"". Противно! "

ПовідомленняДодано: 08 січня 2007, 17:52
Таня
миром правит интерес

ПовідомленняДодано: 08 січня 2007, 19:03
Passer
"Надо не нам в суд подавать , а ""доверителю"" - это его права ущемлены, желательно чтб ""ущемленным доверителем"" был хороший ""зубастый"" адвокат. Главное с ним обговорить приемлемые условия его ""обиды"". И не плохо чтоб одновременно в нескольких областях. И мне кажется это совсем не сложно . Пожалуя прям сейчас и займусь обзвоном кандидатов на ""ущемление прав"""