Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 11:21
Таня
всі будівлі юридично складають одну одиницю. згідно законодавством про заставу застава частки можлива після виділу в натурі

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 12:10
Andre vs
"Дійсно передати в іпотеку частину можливо тільки після поділу виділу. Це прямо вказано в Законі ""Про іпотеку"". Тим більше відмовитись в посвідченні такого договору повинен потенційний іпотекодержатель, тому ще це його ризики, а не нотаріуса. "

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 13:41
Patron
"див. ст. 5 закону ""Про іпотеку"". де частина об'єкта нерухомого майна може бути предметом іпотеки лише після її виділення в натурі І РЕЄСТРАЦІЮ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА НЕЇ ЯК НА ОКРЕМИЙ ОБ'ЄКТ НЕРУХОМОСТІ."

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 14:03
Passer
"zezix Не правомерным будет указать лит.А,Б,С,Д,Е. А вот передать в ипотеку 91/100 часть нежилых строений - вполне допустимо.Потому как если все ж прочитать абзаць 6 статьи 5 ЗУ ""Про ипотеку"" далее приведенной Patron цитати, то можно заметить такую вот фразу ""....якщо інше не встановлено цим Законом. "" Разивая мысль - читаем далее ЗУ ""Про Ипотеку"" в поисках ответа на вопрос: - а установлено ли что то ""інше цим Законом""? И не далее чем в следуещей статье (а именно в абз, 2 ст. 6 ) Обнаруживаем что таковое установлено , и что можно передать в ипотеку часть правда при условии согласия совладельцев. Так что не все так страшно. "

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 15:38
Таня
Passer- А як накласти заборону?- якщо ви передаєте в іпотеку ідеальну частку в праві власності на все майно- то заборона на що накладаєте на ідеальну частку чи на все майно?

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 15:50
Таня
P/S/- якщо є арифметичні частки, то не можна вживати слово-частина,

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 16:21
Passer
"ТаняЗаборона - ""На майно що є предметом іпотеки""Поясните по подробней: ""якщо є арифметичні частки, то не можна вживати слово-частина"" - ?????"

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 18:14
VB
В Єдиному реєстрі заборон - не автоматично по номеру РПВН , а вручну , але з указанням літер, номеру РПВН

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 18:42
Таня
Passer91/100- це розмір частки (арифметичної) в праві власності на все майно (ідеальна частка)

ПовідомленняДодано: 16 січня 2007, 18:44
Таня
P/S/- частка російською мовою -доля а частина-часть

ПовідомленняДодано: 18 січня 2007, 15:47
myr
Passer ст.6 стосується спільного сумісного майна, тоб то за згдою всіх власників весь обєєкт передається в іпотеку, а частка після виділу.

ПовідомленняДодано: 18 січня 2007, 18:50
Passer
"myr абз. 2 ст. 6 ЗУ ""Про Ипотеку"" ""Майно, що є у спільній власності, може бути передане в іпотеку лише за нотаріально посвідченою згодою усіх співвласників. Співвласник нерухомого майна має право передати в іпотеку свою частку в спільному майні без згоди інших співвласників за умовивиділення її в натурі та реєстрації права власності на неї як на окремий об'єкт нерухомості.""И где здесь про ""СПІЛЬНУ СУМІСНУ""?ТаняАааааа. спасибо - вот теперь все мне стало ясно."

ПовідомленняДодано: 18 січня 2007, 18:52
Passer
myrНа всяк случай гляньте ст. 355 ЦКУ

ПовідомленняДодано: 18 січня 2007, 23:50
Таня
приїхали

ПовідомленняДодано: 19 січня 2007, 00:21
Таня
Passer notar_pro стаття 5 З про іпотекуПредметом іпотеки можуть бути один або декілька об'єктівнерухомого майна за таких умов: нерухоме майно може бути відчужене іпотекодавцем і на ньоговідповідно до законодавства може бути звернене стягнення нерухоме майно зареєстроване у встановленому законом порядкуяк окремий виділений у натурі об'єкт права власності, якщо інше невстановлено цим Законом.Частина об'єкта нерухомого майна може бути предметом іпотекилише після її виділення в натурі і реєстрації права власності нанеї як на окремий об'єкт нерухомості, якщо інше не встановлено цимЗаконом. .чи можуть бути окремо відчужені літери????-чи зареєстрована кожна літера як як окремий обєкт права власності? Частина об'єкта нерухомого майна може бути предметом іпотекилише після її виділення в натурі і реєстрації права власності нанеї як на окремий об'єкт нерухомості, якщо інше не встановлено цимЗаконом. .чи встановлено законом інший порядок іпотеки частини нерухомого майна?? і нарешті в статті 6 йдеться мова про майно. а не частину майна

ПовідомленняДодано: 19 січня 2007, 15:22
Passer
" Таня Да встановлено, читай выше или абз 2 ст 6 (но только целиком а не ""урывками"") Ну вот опять ""персональная редакция статей"" (не стоит, наши законы и так ""мутные"". а если мы будем их сдобрять ""персональной редакцией статей"" - вообще ЗАВАЛ, тогда на ПРИЕДЕМ а вообще ни куда не ""ПОЕДЕМ"") и недочтение предыдущих сообщений. На всяк случай повторюсь: "" чи встановлено законом інший порядок іпотеки частини нерухомого майна - Да встановлено, читай выше или абз 2 ст 6 (но только целиком а не ""урывками"") О том , что передать в данной ситуации конкретные литеры - я то же уже писал (см. выше). И вот у меня вопрос : С чего вы решили , что фраза в статье 6 ""Співвласник нерухомого майна має право передати в іпотеку свою частку в спільному майні без згоди інших співвласників за умовивиділення її в натурі та реєстрації права власності на неї як на окремий об'єкт нерухомості"" Запрещает ""передати в іпотеку свою частку в спільному майні за згодою інших співвласників "" ?"

ПовідомленняДодано: 19 січня 2007, 15:43
Таня
з приводу різного розуміння закону я з вами, Passer, згідна. От і виходить як в тій історії: слухається справа про угон автомобіля. Потерпілий: після виступу адвоката обвинуваченого я взагалі маю сумніви, чи був у мене автомобіль.

ПовідомленняДодано: 19 січня 2007, 20:08
Таня
"Passer ""после драки кулаками не машут):"" але:Стаття 366 ЦК Звернення стягнення на частку у майні, що є у спільній частковій власності 1. Кредитор співвласника майна, що є у спільній частковійвласності, у разі недостатності у нього іншого майна, на яке можебути звернене стягнення, може пред'явити позов про виділ частки ізспільного майна в натурі для звернення стягнення на неї. Якщо виділ в натурі частки із спільного майна має наслідкомзміну його призначення або проти цього заперечують іншіспіввласники, спір вирішується судом. 2. У разі неможливості виділу в натурі частки із спільногомайна або заперечення інших співвласників проти такого виділукредитор має право вимагати продажу боржником своєї частки у правіспільної часткової власності з направленням суми виторгу напогашення боргу. У разі відмови боржника від продажу своєї частки у правіспільної часткової власності або відмови інших співвласників відпридбання частки боржника кредитор має право вимагати продажу цієїчастки з публічних торгів або переведення на нього прав таобов'язків співвласника-боржника, з проведенням відповідногоперерахунку. Як ви вважаєте чи можна зробити виконавчий напис на договорі застави частки . якщо ЦК надає можливість звернення стягення у випадку якщо немає іншого майна?"

ПовідомленняДодано: 20 січня 2007, 15:10
myr
"Passer А що 355. загальне ввизначення терминів тільки підтверджує, що сумісна без визначення часток, часткова з визначенням часток, знову вернемося до ст.6 Про іпотеку ""Співвласник нерухомого майна має право передати в іпотеку свою частку в спільному майні без згоди інших співвласників за умови виділення її в натурі та реєстрації права власності на неї як на окремий об'єкт нерухомості"" Тобто майно (не частка а усе майно) за згодою співвласників, виділена частка без згоди"

ПовідомленняДодано: 20 січня 2007, 18:19
Passer
"myr Выделеная в натуре часть - перестает быть частью а становится самостоятельным объектом (соотв отдельный рег. номер и.т.п.). Продолжаете считать что фраза ""...має право передати в іпотеку свою частку в спільному майні без згоди інших..."" исключае право передать её (частку) с согласия совладельцев - как знаете. Таня. На ваш вопрос овет вы сами и напечатали: абз. 2, п, 2. ст. 366 ЦКУ ""У разі відмови боржника від продажу своєї частки у праві спільної часткової власності або відмови інших співвласників від придбання частки боржника кредитор МАЄ ПРАВО ВИМАГАТИ ПРОДАЖУ ЦІЄЇ ЧАСТКИ З ПУБЛІЧНИХ ТОРГІВ або переведення на нього прав та обов'язків співвласника-боржника, з проведенням відповідного перерахунку."" В любом случае я высказываю личную точку зрения. Вы – свою. По данному вопросу – они не совпадают. И ни чего страшного в этом не вижу. Не мы виноваты , что не достаточно аргументируем своё мнение, а законы – допускающие из двоякое (а то и троякое) чтение.Но в этом есть и плюс (я не исправимый оптимист) – мозги не застаиваются.Удачи. И надеюсь, не по всем вопросам наши мнения будут столь различны. С уважением к вашей точке зрения , НО ОСТАЮЩИЙСЯ ВЕРЕН СВОЕЙ (и даже более укрепившийся в своей правоте). Passer "

ПовідомленняДодано: 22 січня 2007, 02:08
Алекса
Согласна с Таней. С такой логикой можно далеко зайти.

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2007, 16:06
Альвиора
Додаю до вищевикладеного: необхідно віділити об'єкт у окрему адресу і потім робити іпотеку. Не буде проблем ні у Вас ні у Банку.