Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 25 січня 2007, 13:54
Льолік
Обоснуйте пожалуйста, если Вам не трудно:)

ПовідомленняДодано: 25 січня 2007, 14:04
VLM
"Не погоджуюсь... Кредитних договорів може бути кілька - всі вони зазначаються в іпотеці як ""основне зобовязання"" ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ЯКОГО УКЛАДАЄТЬСЯ ІПОТЕКА"

ПовідомленняДодано: 25 січня 2007, 14:06
VLM
що ж до недійсності попередньої іпотеки то це сумнівно... друга іпотека укладається з тим же банком??? в такому випадку доцільно робити зміни до попереднього договору іпотеки...

ПовідомленняДодано: 25 січня 2007, 14:15
VLM
якщо іпотека з іншим банком - то ні в якому разі попередня не скасовується... до виконання зобовязань по ній

ПовідомленняДодано: 25 січня 2007, 14:29
Льолік
"+1Я полностью согласен с Doc. То: ""Пан Ніхто"" Так мы дождемся обоснований Вашего пока голословного утверждения? Мне все-таки интересно:)НЛ"

ПовідомленняДодано: 25 січня 2007, 14:43
freezy
"Шановні колеги. Спробую дати своє твердження вказаної ситуації.Укладено первинний кредитний договір №1 та забезпеченням по ньому виступає іпотека майна по іпотечному договору №1.1. Чи передбачено текстом іпотечного договору можливість повторної іпотеки (іпотеки другої черги)? Як що ""так"", то друга іпотека є можливою, якщо ""ні"" то первинним є внесення змін до іпотечного договору №1 з метою надання цього права.Укладається кредитний договір №2.1. Дата його укладення після посвідчення іпотечного договору №1. В цьому випадку жодних змін в іпотечний договір №1 вносити не можливо! Виключно нова іпотека (іпотека другої черги) в принципі, яка може забезпечувати два зобовязання за кред. дог №1 та №2 і визначати умови припинення договору іпотеки №1( якщо яторони є аутентичними в обох договорах.2. Дата його укладення до посвідчення іпотечного договору №1. В цьому випадку є можливим внести зміни в іпотечний договір №1 та розповсюдити забезпечення зобовязання за договором іпотеки на два кредитних договори."

ПовідомленняДодано: 25 січня 2007, 15:12
VB
П.94 Інструкції про порядок вчинення нот.дій - Унесення змін до договору застави не допускається у разі заміни зобов'язання іншим зобов'язанням. Новий кредитний договір - нове зобов'язання. Краще два договори застави. Менш питань буде у випадку звернення стягнення на предмет застави, вчиненні виконавчого напису

ПовідомленняДодано: 25 січня 2007, 15:19
Александр
Вука! Мне кажеться, что Ваши клиенты просто хотят секономить на заключении договора № 2, но пусть это останеться ихними проблемами. Если по договору № 1 обязательства выполнены полностью, пускай снимают запрещения, выводят из ипотеки и заключают новый договор на новых условиях.(ч.4 ст. 3 Закона Про ипотеку). Если договор № 1 продолжает действовать то на основании письма банка заключайте , также, новый договор на общих основаниях(наступна ипотека).

ПовідомленняДодано: 26 січня 2007, 01:29
нота
"і знову емоції. Нічим не заборонено 2 чи 3 кредитних договори. Посвідчила кілька договорів іпотеки, де іпотекодержатель АК ІБ ""УкрСиббанк"". Був період коли вони просили включити в договір іпотеки інформацію про кредитний договір т.званий овердрафт. Яке в цьому порушення? І якщо людина може зекономити, чому не допомогти їй це зробити, якщо це в моїх силах. "

ПовідомленняДодано: 26 січня 2007, 13:39
Сергей
Укладається договір іпотеки, за яким іпотека є НАСТУПНОЮ за згодою попереднього іпотекодержателя. Попередній договір іпотеки у цьому разі не втрачає своєї дійсності. Він припиняє чвою дію лише у випадку виконання основного зобов'язання або на підставі договору про його розірвання!!!!!

ПовідомленняДодано: 26 січня 2007, 17:00
myr
Ігор, повністю погоджуюсь з Вами, неможе спочатку виникнути забезпечення а потім основне зобловязання.