Сторінка 1 з 1

Додано:
17 серпня 2009, 12:23
Vanda
Спочатку був укладений договір оренди державного нерухомого майна на строк до 3 років. Нотаріально не посвідчувався. Тепер сторони вирішили продовжити цей договір на новий строк ще на 5 років (в договорі є умова, що він може бути подовжений за згодою сторін), і нотаріально посвідчити. Але при первісному укладені такого догвору проведення конкурсу не було обов'яковим. А тепер це обов'язково. Постало питання - чи потрібно проходити тепер процедуру конкурсу? Чи може можливо посвідчити такий договір без конкурсу, а просто внести зміни в пункт, що стосується строку? Буду вдячна за відповіді. Десь були начеб то роз'яснення суду з такого питання, але щось не можу знайти.

Додано:
17 серпня 2009, 12:55
Feba
Посмотрите ЗУ Про держ.бюджет 2009. Там внесены изменения.

Додано:
17 серпня 2009, 13:05
Vanda
feba, так я и говорю же, что если бы удостоверять договор по новой - то нужен конкурс. Но вопрос именно как раз именно в этом - нужно ли удостоверять его по новой? Или все-таки есть возможность изложить существующий уже договор в новой редакции, изменив в нем только срок - проджлив еще на 5 лет. По сути это пролонгация договора.

Додано:
17 серпня 2009, 13:08
notarius 71
Якщо договір посвідчувався не нотаріально, то і продовжується не нотаріально.Якщо сторони хочуть нотаріально, то необхідно по новому посвідчити договір оренди , відповідно вимог законодавства на данний час.

Додано:
17 серпня 2009, 13:14
Feba
Ну так я думаю, что им надо обратиться в Фондгосмайна с тем чтобы продолжить аренду. Иначе конкурс. Если договор действовал на момент внесенных изменений, то проблем не будет. В любом случае с письмом в госмайна.

Додано:
17 серпня 2009, 14:27
Ніколь
notarius 71 - + 100

Додано:
17 серпня 2009, 17:18
Vanda
notarius 71, а як це укласти договір без нотаріального посвідчення, якщо строк оренди 5 років? А ст. 793 ЦR?feba, на № 5, а чего им туда обращаться? Региональний фонд даржмайна и выступает орендодавцем. Они то соглашаются, что не нужно никакого конкурса, а у меня очень большие сомнения....

Додано:
17 серпня 2009, 18:33
notarius 71
vanda в тому й сіль, що не нотаріально посвідчений договір (на 3 роки ) продовжити на 5 років не можно. Але і не можливо посвідчити до нього зміні [B]нотаріально[/B] . Думаю треба посвідчувати новий договір оренди на 5 років нотаріально і відповідно вимогам законодавства на данний момент.

Додано:
18 серпня 2009, 11:36
Vanda
notarius 71, а чому не можливо посвідчити нотаріально договір, який не мав первісно такої форми, а був у простій формі. чому зміни до нього не можливо посвідчити нотаріально? Навіть якщо б законодавство не мало вимоги щодо нотаріальної форми щодо таких договорів оренди, то забажанням сторін ми ж можемо будь-який договір посвідчити?