Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 26 січня 2007, 16:07
OLYA
Так. У нас сказало упр., що це ок.

ПовідомленняДодано: 26 січня 2007, 16:09
*Женская Логика*
до 100 мэ оформлять можно спокойно...там нет дохода подлежащего налогообложению......

ПовідомленняДодано: 26 січня 2007, 16:16
*Женская Логика*
а по земле что мы ждём?

ПовідомленняДодано: 26 січня 2007, 16:59
victoria
А вопрос-то в чём? Можно ли принимать для налогообложения вытяг из БТИ или указывать продажную стоимость (цену) по БТИ?

ПовідомленняДодано: 27 січня 2007, 23:01
andre
У нас БТИ в вытяге указывает оценку согласно высновков эксперта

ПовідомленняДодано: 28 січня 2007, 18:22
victoria
БТИ не всегда указывает рыночную стоимость объекта продажи, значит необходимо дополнительно требовать оценку эксперта (понятно если есть налог с этой недвижимости)

ПовідомленняДодано: 30 січня 2007, 22:50
dredd
"victoria А какие у нас как у нотариусов есть правовые основания требовать проводить экспертную оценку имущества? Перечень обязательных случае проведения оценки четко установлен в Законе Украины ""Об оценочной деятельности"". Поставим вопрос по другому: ""Вы можете отказать в совершении нотариального действия когда у Вас нет экспертной оценки имущества? Отвечу за Вас =- нет."

ПовідомленняДодано: 31 січня 2007, 00:40
Таня
dreddмы можем отложить совершение нотариального действия до получения истребованных документов и ни один суд не обяжет совершить нотариальное действие без получения налогоого разяснения по этому вопросу

ПовідомленняДодано: 31 січня 2007, 00:51
Таня
P/S- крім того, якщо ми податкові агенти-то маємо всі права щодо цього

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2007, 01:48
nota
" Згідно п. 11.3 ст. 11 ЗУ ""Про податок з доходів фізичних осіб"" нотаріус посвідчує договори купівлі-продажу нерухомого майна (що підлягає оподаткуванню) за наявності оціночної вартості такого нерухомого майна. Закон передбачає, що порядок визначення оціночної вартості нерухомого майна, що підлягає продажу, встановлюється Кабінетом Міністів України. Нажаль на цей час Кабінетом міністрів такий порядок у відповідності з цим законом не встановлений. До дого ж слід мати на увазі, що до функцій БТІ не входить здійснення оціночної вартості майна (БТІ у витягах зазначає лише балансову але залишкову вартість, а оцінку майна на час продажу не проводить). На цей час в Україні діє Закон ""Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні"", згідно якого саме суб'єкти професійної оціночної діяльності (оцінювачі та суб'єкти оціночної діяльності, визнані такими відповідно до положень цього Закону) забезпечують проведення оцінки майна та підготовлюють висновки щодо його вартості (ст. 4). Згідно із ст. 7 вказаного закону оцінка майна проводиться у випадках, встановлених законодавством України. Очевидно, що вимога, встановлена ч. 11.3 ст. 11 ЗУ ""Про податок з доходів фізичних осіб"" і є випадком, встановленим законодаством України. До того ж проведення оцінки майна є обов'язковим у випадках ""оподаткування майна згідно з законом"" (ст. 7). Ст. 9 Закону України ""Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні"" вказує, що методичне регулювання оцінки майна здійснюється у відповідних нормативно-правових актах, що затверджуються Кабінетом Міністів України. Кабміном України затверджено національний стандарт № 2 ""Оцінка нерухомого майна"", згідно вимог вказаного закону (Постанова № 1442 від 28.10.2004 року).Тому вважаю, що до одержання відповідних роз'яснень з боку податкових органів та/або Міністерства юстиції при нотаріальному посвідчені догворів купівлі-продажу об'єктів нерухомого майна нотаріусу, для визначення податку слід витребовувати надання висновку експерту щодо вартості такого нерухомсого майна."