Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 31 серпня 2009, 18:42
цаца
0

ПовідомленняДодано: 31 серпня 2009, 18:43
цаца
Клієнти наполягають засвідчити підписи на статуті фермерського господарства, який розробили самі і вказали, що засновників буде декілька. Відмовляю в посвідченні підписів на статуті , мотивую що засновник може бути один громадянин, але клієнти мотивують законом [qoute]Про фермерське господарство[qoute] де передбачено право на створення во множественном числе : Стаття 5.[B] Громадяни[/B], які мають право на створення фермерського господарства Право на створення фермерського господарства має кожний дієздатний громадянин України, який досяг 18-річного віку, виявив бажання та пройшов професійний відбір на право створення фермерського господарства. [B]Громадяни,[/B] що створили фермерське господарство, мають право облаштувати житло в тій частині наданої для ведення фермерського господарства земельної ділянки, з якої забезпечується зручний доступ до всіх виробничих об'єктів господарства. Якщо житло членів фермерського господарства знаходиться за межами населених пунктів, то вони мають право на створення відокремленої фермерської садиби, якій надається поштова адреса.Чим мотивувати у відмові?

ПовідомленняДодано: 31 серпня 2009, 18:43
цаца
0

ПовідомленняДодано: 31 серпня 2009, 19:53
flo
В ч. 2 ст. 1 ЗУ [qoute]Про фермерське господарство[qoute] зазначено, що ФГ може бути створене одним громадянином або кількома громадянинами України, які є родичами або членами сім'ї, відповідно до закону.

ПовідомленняДодано: 31 серпня 2009, 20:01
цаца
Дуже Дукую - підказали

ПовідомленняДодано: 31 серпня 2009, 20:01
leshik
а в чем проблема, заверяйте, единственно перед подписями должно быть оговорено голова господарства ______Члени господарства_________Это сейчас требование земельников для перехода в собственность земель СФГ

ПовідомленняДодано: 31 серпня 2009, 21:51
S-phone.
leshik??????? Никаких голов и членов в удостоверительной, только подпись физика!!

ПовідомленняДодано: 01 вересня 2009, 11:59
Олюко
Цаца, підписи в Статуті засвідчуйте спокійно, тільки не голови та членів, а фізичних осіб, а вже голову вони на зборах обирають, при цьому засновників має бути й декілька

ПовідомленняДодано: 01 вересня 2009, 12:17
Nonna
членами с головою и без - становятся потом.....