Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 29 січня 2007, 19:22
igor
Стосовно договорів пошукайте на форуміЗ приводу особитстої власності це спірне питання, майновий пай по своїй природі частка заробітку, по анології майновий пай це частка в статутному фонді(акції) на відчудження акцій ви би вимагали згоди подружжя?Він не є співвласником айнових паїв він є співвласником майна яке передане окремій группі людей (колишніх членів КСП).Якшо 20 продавців то вважаю що потрібно робити окремими договорами.І взагалі уважно перечитайте всі повідомлення на форумі пред тим, як взятись за ці договори, щоб потім на ходити по судах.

ПовідомленняДодано: 29 січня 2007, 20:06
Alla
Вважаю і так робила, що якщо покупець є власником хоч одного свідоцтва про право власності на майновий пай, то він має вже переважне право на купівлю від інших співвласників. Предмет договору - майнове право, а не конкретне майно. Згоди подружжя не вимагала, так як право це отримане в порядку розпаювання майна колгоспів, а не куплене за спільні гроші. Бо частка в ТОВ вноситься грошима або майном,які можуть бути спільними. Тому аналогію проводити не треба. Оформляю звичайно тільки окремими договорами.Наша податкова вважає, що продаж права на майновий пай - це отримання інвестиційного прибутку. Тому відповідальним за сплату податку з доходу є продавець. І дохід тільки тоді є, коли продаж більший від номіналу, вказаного в свідоцтві. Я згодна з цим.

ПовідомленняДодано: 29 січня 2007, 22:48
myr
Вважаю особистою власністьюПродавець має право вибору ст.362ЦКНемає вимоги щодо окремих договорів, але посвідчую окремо.Формуємо один витяг, друкуємо потрібну кількість примірників.Не оподатковуємо.

ПовідомленняДодано: 30 січня 2007, 14:04
igor
"КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 28 лютого 2001 р. N 177 Про врегулювання питань щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектору економіки майновий пай - частка майна члена підприємства у пайовомуфонді, виражена у грошовій формі та у відсотках розміру пайовогофонду. 13. Майновий пай члена підприємства документальнопідтверджується свідоцтвом про право власності на майновий пайчлена підприємства за зразком згідно з додатком. У разі набуття у власність майнового паю (його частини) напідставі угоди міни, дарування та інших цивільно-правових угод, атакож спадкування видається нове свідоцтво.Зверніть увагу на цю постанову, та закон про ""КСП"" поняття майновий пай включає в себе саме частку майна яка зароблена їм в результаті конкретної трудової участі в КСП, і ні хто не дарував їм цю частку, тому не плутайте з приватизацією, де є слово ""безоплатно"" передається."

ПовідомленняДодано: 31 січня 2007, 12:09
igor
Повністю підтримую нотар тома