Форум

Інформаційний ресурс

ЭКЗАМЕНЫ (продолжение продолжения:))

Номер повідомлення:#811


Повідомлення Macur » 01 жовтня 2009, 20:41

Для[B]Крісті 81[/B]: [U]eduardfedorenko@yahoo.com[/U]
Macur
 

Номер повідомлення:#812


Повідомлення Macur » 01 жовтня 2009, 20:42

Мене ще дуже цікавлять завдання.
Macur
 

Номер повідомлення:#813


Повідомлення mosya » 01 жовтня 2009, 22:05

Milena, поздравляю Вас с успешной сдачей! и большое спасибо за развернутое описание билета ) по задаче - правильный ответ в посте №641
mosya
 
Повідомлення: 504
З нами з: 09 червня 2009, 13:33
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 69 раз.

Номер повідомлення:#814


Повідомлення MiKa » 01 жовтня 2009, 22:20

Всем привет, Миленочка я тебя еще раз поздрваляю, ТЫ СУПЕР. Я сдавала 30.09. - не сдала, из здавших действительно (ПОЛНОСТЬЮ СОГЛАСНА С Ariannoy) справедливо сдало 1, 2 человека - одна из них МИЛЕНА. У меня была такая задача:гр. А склав заповіт на все майно на користь дочки М. та сина П. в рівних частках. гр. А помер 10.01.2008 року. гр. П (син заповідача) помер 12.05.2007 року. Після смерті гр. А. до нотаріуса звернулась дочка гр. М., двоє неповнолітніх дітей та дружина померлого гр. П. та непрацездатна дружина гр. А., яка від спадщини відмовилась на користь неповнолітніх дітей гр. П.Хто має право на спадкування та в яких частках.Правильна відповідь: все майно оформить дочка гр. М по заповіту! Був варіант: 1/6 - непрацездатній дружині та 5/6 - дочці по заповіту гр. М.и т.п. Действительно много спорных вопросов - на них и полетела.ВСЕМ кто не сдавал или не сдал - удачи, ВСЕ БУДЕТ ОК!
MiKa
 
Повідомлення: 23
З нами з: 24 вересня 2009, 23:12
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#815


Повідомлення Arianna » 01 жовтня 2009, 22:32

MiKa я с тобой согласна! Мы Киев будем брать штурмом! Такие обиды (когда просто ВАЛЯТ) НЕ прощаются! [B]НЕНУАШО[/B] ДЯКУЮ Вам за підтримку!!!!!!!!!
Arianna
 

Номер повідомлення:#816


Повідомлення Натик » 01 жовтня 2009, 22:37

Busechka спасибо большоеза подсказку, я как раз это все и прочитала, но думаю,после последних сообщений что одно раза маловато будет.
Натик
 
Повідомлення: 90
З нами з: 20 липня 2009, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#817


Повідомлення devjuli » 02 жовтня 2009, 00:11

Шановні майбутні нотарі, допоможіть, бо геть заплуталася вже!!!!!Якщо спадкодавець у заповіті визначить конкретні частки (1-2,2-3 тощо), то у разі смерті одного із спадкоємців за заповітом, його частка спадкується за законом Якщо спадкодавець у заповіті НЕ визначить конкретні частки , то у разі смерті одного із спадкоємців за заповітом, його частка спадкується іншими, зазначеними у заповіті спадкоємцямиА якщо заповіт складено на трьох осіб у такий спосіб [qoute]заповідаю все майно у рівних долях [qoute], то чи можемо ми вважати, що кожному по 1/3, чи ні, чи як????????
devjuli
 

Номер повідомлення:#818


Повідомлення Mileno4ka » 02 жовтня 2009, 00:13

[B]MiKa[/B], ты сама большая умничка. Я знаю, что ты на ВКК вместе с девчонками справишся со всем!!! Звони, не пропадай![B]natamax[/B], спасибо большое. А на мою задачу действительно правильный ответ написала Arianna в п. 641. Этот ответ у меня был пятым (но на это расчитывать не нужно, варианты меняются местами и, как вы заметили меняются имена, могут изменить фамилии, года сына на дочку поменять и наоборот, но суть задачи не меняется ). Из всех вариантов этот ответ был единственный правильный без всяких сомнений. Другого похожего ответа нет. И ещё, правильный ответ был очень расписан, поэтому он был большим (по сравнению с остальными наверное самый объёмный), было что подчёркивать. Желаю вам удачи!!!
Аватар користувача
Mileno4ka
 
Повідомлення: 156
З нами з: 15 серпня 2009, 02:24
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#819


Повідомлення Busechka :) » 02 жовтня 2009, 00:21

devjuli, добрый вечер! Я как раз тоже на эту тему размышляла. Вот смотрите: есть 2 очень похожие задачи в них одинаковый принцип в ответе - по завещанию[QUOTE]Гр. К заповів майно своїм повнолітнім дітям Д и В, Д помер у квітні 2006 року, спадкодавець у червні. До нотаріуса звернулись В, дружина спадкодавця, якій 58 років, дружина Д і його двоє малолітніх дітей, дружина відмовилась від обовязкової чатки на користь малолітніх дітей. Кому что? Вобщем все В по завещанию.[/QUOTE] и задача Мики в посте № 814. Однако, в остальных задачах везде применяется принцип: умер до наследодателя - доля наследника по завещанию наследуется по закону.
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#820


Повідомлення silver » 02 жовтня 2009, 00:22

Крісті 81, скиньте мені будь-ласка тести та задачі silver.2008@mail.ru
silver
 

Номер повідомлення:#821


Повідомлення Busechka :) » 02 жовтня 2009, 00:23

и вот смотрите - задачка на ту же тему,однако... [QUOTE]20.07.05 р. громадянин Іванов К.Л. заповів усе належне собі майно на праві особистої власності своїм дітям: дочці Світлані та сину Дмитру у рівних частках.14.08.07 р. Іванов К.Л. помер, його син Дмитро помер раніше за батька 05.06.06 р.Після смерті Іванова К.Л. до нотаріальної контори прийшли: дочка Світлана, дружина Дмитра, та його двоє синів. Дружина померлого Іванова К.Л. (57 років) відмовилась від своєї обов’язкової частки на користь двох синів Дмитра.Як вирішити справу?Які свідоцтва про право на спадщину повинен видати нотаріус.Дочка Светлана – 1/2 за заповітом1/2 частка умершего Сына Дмитра делится 1/6 – жене1/6 дочке Светлане1/6 по 1/12 детям Дмитра по праву представления[/QUOTE]
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#822


Повідомлення devjuli » 02 жовтня 2009, 01:05

Тоді виходить, що якщо є написано у заповіті [qoute]у рівних частках [qoute], без конкретизації розміру, то слід виходити з того, що це КОНКРЕТНО СКІЛЬКИ КОМУ. Мене у цій ситуації бентежить відсутність у нотаря права тлумачити заповіт..........
devjuli
 

Номер повідомлення:#823


Повідомлення ТаШ » 02 жовтня 2009, 01:39

Дорогие ребята! Я поздравляю всех сдавших экзамен!Вы-молодцы!
ТаШ
 

Номер повідомлення:#824


Повідомлення Натик » 02 жовтня 2009, 01:43

"Busechka у п. 280 викладена Ще одна подібна задача.16.09.2007 померла Ляшенко О.Д., яка 30.07.1996 склала заповіт, відповідно до якого все своє майно спадкодавиця в рівних частинах заповідала дітям Віктору та Валентині. Спадкове майно складається з житлового будинку. Син спадкодавиці Віктор помер 07.03.2006 до відкриття спадщини, тобто до 16.09.2007. До нотаріальної контори із заявою про видачу свідоцтва про право на спадщину (на житловий будинок) звернулася Валентина.Померлий Віктор має сина.Яким чином буде видана спадщина?Варіанти відповідей:1. На весь житловий будинок буде видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом Валентині 2. На 1/2 частини житлового будинку буде видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом Валентині, а на 1/2 частину буде видано свідоцтво про право на спадщину сину Віктора 3. На 1/2 частини житлового будинку буде видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом Валентині, на 1/4 частину житлового будинку буде видано свідоцтво про право на спадщину за законом Валентині та на 1/4 частину буде видано свідоцтво про право на спадщину за законом сину Віктора.і це вкладена правильна відповідь на неїMarta 19.09.2009, 19:45 №285КористувачПовідомлень: 105З нами: 23.11.2007Да, обговаривалась и правильный ответ - Валентина получит 1/2 дома по завещанию и 1/2 дома по закону (т.к. из условия получается, что других наследников первой очереди по закону нет), а якщо виходити з вище всього описаного, то правильною буде відповідь 1/2 ч по заповіту Валентині та 1/4 по закону, інша 1/4 частина сину по закону. Чи я вже дійсно нічого не розумію. Як ви гадаєте. Дякую. "
Натик
 
Повідомлення: 90
З нами з: 20 липня 2009, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#825


Повідомлення ТаШ » 02 жовтня 2009, 02:12

Натик, я на форуме все лето. Завещание-закон-все запутали.Я тоже считала 1/2 В. по завещанию и 1/2 по закону.Так было раньше.
ТаШ
 

Номер повідомлення:#826


Повідомлення Крісті 81 » 02 жовтня 2009, 02:13

Я здала!!!!!!!! І з 60 здававших нас таких (якщо я точно порахувала) - 17. Нам кожному оголосили результати: к-ть балів, чи правильно розвязана задача та завдання. Покладу діток спати і неодмінно до вас повернуся
Крісті 81
 

Номер повідомлення:#827


Повідомлення Муза » 02 жовтня 2009, 02:14

на №824,правильным будет тот ответ, который ВЫ обоснуете.т.к. ни у нотариусов, работавших (работающих) в гос.нотариате нет единого мнения, так и у шановних науковців относительно того кому переходит доля того наследника по завещанию, который умер - наследникам по закону или наследникам по завещанию.Почитайте последний номер ЮРПРАКТИКИ, там есть статья по поводу семинара для нотариусов, где предметом обсуждения была это проблема и 2 абсолютно разных подхода к ее решению - позиция И.Спасибо-Фатеевой о том, что доля переходит наследникам по завещанию, и позиция Е.Рябоконя, который применяет ч.2 ст. 1223.Мы когда сдавали экзамен по повышению квалификации, занимали [qoute]сторону[qoute] наследников по завещанию, так как она подтверждается Пленумом. Согласна, объяснение достаточно примитивно, НО в случае, если наследники пойдут в суд обжаловать Ваши действия, суд скорее всего будет руководствоваться Пленумом.Вот так :)
Муза
 

Номер повідомлення:#828


Повідомлення ТаШ » 02 жовтня 2009, 02:16

Крісті 81- вы молодец! Поздравляю!!!
ТаШ
 

Номер повідомлення:#829


Повідомлення 01.10здаю » 02 жовтня 2009, 02:49

Вітаю всіх, хто здав вчора і сьогодні.я не здав. 44 бали, задача вірно, завдання не знаю чи вірно, оголосили невнятно. навіть не можу підібрати слова, щоб виразити свої почуття.Хто здавав на ВКК, що мені світить з цим результатом?????
01.10здаю
 
Повідомлення: 45
З нами з: 05 грудня 2008, 04:16
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#830


Повідомлення Натик » 02 жовтня 2009, 02:56

Дякую Вам за роз[qoute]ясненя.01.10здаю не падайте духом,все буде добре. Тримайтесь. Іще задача, яка не знайшла логічного завершення. Чоловік залишив заповіт в 2002 році на 1/3 частку квартири на дружину та дочку (яка має право на обов. частку) та онуку, батько якої (син спадкодавця) проживав за кордоном. Дружина померла в 2003 році. Спадкодавець в 2005 році. Візначити долі в спадковому майні. Відповів правильно, але варіанти відповідей не пам`ятаю.Відповідь першаТам же заповіт на троїх, значить дочка та онук по 1/3 за заповітом.А 1/3 частки, яку не отримала мати - за законом дочка і син по 1/6.Значить, дочка 1/3+1/6=3/6, тобто 1/2син - 1/3, онук 1/6.Дочка обов`язкову частку не отримує, оскільки за заповітом вона получить більше. Відповідь другаВ задаче к № 46, НАДІН, я поддерживаю Ваше решение, если завещано ВСЕМ троим по 1/3 части квартиры. Тогда часть матери, будут наследовать по закону в равных долях сын и дочь. (ст. 1245 ЦК). Я с Вами полностью согласна! А если учитывать, что завещание на ВСЁ имущество, которое состояло из 1/3 квартиры, без выделения частей каждому из указанных наследников,то наследовать будут только внучка и дочка, т.к. нет части неохваченной завещанием (как в первом варианте)!!! Это очень существенный момент! И сын тут наследовать не будет! Т.е. по завещанию получат дочка и внучка по 1/6 части квартиры (1/3 :2)!!!! _________________________________________________Мы уже решали подобную задачу: гр.Р в 1998 г. заповів все свое майно дружині, дочці та онукі, батько якої проживає за кордоном.в 2007 році спадкодавець помер, в 2005 році дружила померла.Питання:визначте порядок спадкування та коло спадкоемців і частки??Дочка за заповітом: 1/2внучка за заповітом:1/2 Давайте подумаємо та вирішимо правильно, бо так до однієї думки і не прийшли.
Натик
 
Повідомлення: 90
З нами з: 20 липня 2009, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#831


Повідомлення Крісті 81 » 02 жовтня 2009, 03:34

Busechka :), може я не зовсім коректно висловилася, але я всього лиш послалася на одну з праць по спадкуванню, яку мені довелося прочитати. Власне далі я написала, що вже питання теорії, куди і що віднести, а то що в нашому законодавстві багато ляпів це ви і без мене добре знаєте. факт залишається фактом - людині не зарахували правильну відповідь через якесь там слово чи словосполучення.
Крісті 81
 

Номер повідомлення:#832


Повідомлення mosya » 02 жовтня 2009, 10:37

[QUOTE]правильным будет тот ответ, который ВЫ обоснуете.т.к. ни у нотариусов, работавших (работающих) в гос.нотариате нет единого мнения, так и у шановних науковців относительно того кому переходит доля того наследника по завещанию, который умер - наследникам по закону или наследникам по завещанию.Почитайте последний номер ЮРПРАКТИКИ, там есть статья по поводу семинара для нотариусов, где предметом обсуждения была это проблема и 2 абсолютно разных подхода к ее решению - позиция И.Спасибо-Фатеевой о том, что доля переходит наследникам по завещанию, и позиция Е.Рябоконя, который применяет ч.2 ст. 1223.Мы когда сдавали экзамен по повышению квалификации, занимали [qoute]сторону[qoute] наследников по завещанию, так как она подтверждается Пленумом. Согласна, объяснение достаточно примитивно, НО в случае, если наследники пойдут в суд обжаловать Ваши действия, суд скорее всего будет руководствоваться Пленумом.Вот так :)[/QUOTE]+100. И это правильный ответ на задачи с отпавшим наследником - законодательно этот вопрос не урегулирован и однозначного ответа просто нет. На практике, наследники скорее всего отправились бы в суд. Данное мнение уже неоднократно высказывалось в различных ветках для стажеров. Однако, подобные задачи на экзамене есть и на них надо отвечать. Для себя выделил 2 их типа и просто запомнил правильные ответы.
mosya
 
Повідомлення: 504
З нами з: 09 червня 2009, 13:33
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 69 раз.

Номер повідомлення:#833


Повідомлення берізка » 02 жовтня 2009, 12:21

Привіт усім форумчанам, я diger (вже декілька місяців з вами в якості пасивного читача....напевно самоучка..... але один в полі не воїн :)...в понеділок 5 жовтня здаю вперше - в Луцьку!!! ДОЧЕКАЛИСЬ НАРЕШТІ!!!!!!!!! (а мав бути ще в 3-4 місяці...)Вітаю Миколаїв та Львів - цілком пристойні результати. Нерозумію що сталося в Луганську?!?Скиньте будь-ласка, в кого є, тести з phillib.com (800 in) [B]з відповідями[/B] ( тести 800 для самостійної роботи я маю з посту 44 цієї теми) - скиньте будь- ласка на d.i.ger@i.ua Наперед дуже вдячний.УДАЧІ і НАДІЇ ЗБУДУТЬСЯ!
берізка
 
Повідомлення: 55
З нами з: 26 грудня 2008, 21:00
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 2 раз.

Номер повідомлення:#834


Повідомлення НЕНУАШО » 02 жовтня 2009, 12:36

Для - 01.10здаю.На ВКК Вас чекає таке:1. У залі засідані МЮ, за великим овальним столом, у [qoute]коричвяному[qoute] кожаному [qoute]президенському[qoute] креслі...Ви будете писати тести. На тести Вам відведуть ДВІ години. В разі якщо Ви одразу напишете правильно тести (а це виходить у 10-15% людей), Ви переможець. 2. Якщо у Вас вийде 1-3 зайві помилки у тестах, або [U]тількі [/U]завдання не правильно, або [U]тількі[/U] задача не правильно, то Вас допустять до співбесіди із ВКК. 3. Пам'ятайте, Ви у Міністерстві, форма одягу - парадна!4. На співбесіді, ВКК [qoute]хоче[qoute] [qoute]побачити[qoute] в Вас майбутнього НОТАРЯ!5. Покажіть їм Вашу здатність до цього. Продемонструйте спокій, впевненість, розсудливість, НЕЛЕГКОВАЖНІСТЬ, поміркованість. Висловлюйтесь повільно. Апелюйте до норм права, аналізуйте, співставляйте. Дайте ВКК можливість відчути в Вас КОЛЕГУ!Перемоги Вам!
НЕНУАШО
 

Номер повідомлення:#835


Повідомлення Busechka :) » 02 жовтня 2009, 13:29

Доброе утро! По поводу задачи № 830 правильный ответ такой. Во всяком случае, он засчитан как правильный на экзамене: [QUOTE]Чоловік залишив заповіт в 2002 році на 1/3 частку квартири на дружину та дочку (яка має право на обов. частку) та онуку, батько якої (син спадкодавця) проживав за кордоном. Дружина померла в 2003 році. Спадкодавець в 2005 році. Візначити долі в спадковому майні.Ответ: Дочь получает 1/9 по завещанию, внучка 1/9 по завещанию, доля умершей распределяется между ее наследниками ПО ЗАКОНУ - т.е. дочь и сын получают по 1/18[/QUOTE]
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#836


Повідомлення Пчелка Нуся » 02 жовтня 2009, 13:35

Ребята, привет всем и огромные поздравления сдавшим! Стажируюсь с июля, но активным читателем являюсь года два.Теперь решила стать и активным пользователем. У вас в теме необыкновенно теплая атмосфера. Вы МОЛОДЦЫ!!! Спасибо всем [qoute]нежадинам[qoute],которые выкладывают свои вопросы.
Пчелка Нуся
 

Номер повідомлення:#837


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 02 жовтня 2009, 13:56

На задачу в посте 835 - да ответ такой и есть, у меня он попался только в условиях задачи было:[qoute]на дружину, дочку та онуку, в рівних частках[qoute]А в ответе, который был правильным они сами допустили ошибку, написали [qoute].....Син та дочка отримають свыдоцт[B]во[/B] про право на спадщину за законом по 1/18[qoute]Еще были спорные вопросы, на которые я не [qoute]доспорилась[qoute][B]Нотаріальний округ визначається:[/B]а) відповідно до адміністративно-територіального поділу Україниб) за заявою нотаріуса на його бажанняв) за заявою нотаріуса відповідно до адміністративно-територіального устрою УкраїниДо внесення змін у Закон України “Про нотаріат” від 01.10.2008 року статтею 25 цього Закону було передбачено, що “Нотаріальний округ визначається управлінням юстиції за заявою нотаріуса відповідно до адміністративно-територіального поділу України. На даний час ч.2 ст.13-1 Закону України «Про нотаріат» визначено, що «Нотаріальні округи визначаються відповідно до адміністративно-територіального устрою України»... та жодного нагадування про заяву нотаріуса.Але в ключі була закладена відповідь «В».
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#838


Повідомлення Dashka » 02 жовтня 2009, 14:35

РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ, судя по содержанию ст. 31-1 закона [qoute]О нотариате[qoute] наш законодатель считает что поділ и устрій - это одно и тоже, поэтому правельный ответ на ваш тест-А
Dashka
 
Повідомлення: 33
З нами з: 19 вересня 2009, 01:12
Дякував (ла): 42 раз.
Подякували: 9 раз.

Номер повідомлення:#839


Повідомлення rork » 02 жовтня 2009, 14:36

Busechka :) на пост 835. Разве доля умершей распределяется между [B]ее[/B] наследниками по закону, а не между наследниками умершего [qoute]чоловіка[qoute] по закону между [B]его [/B]наследниками?
rork
 

Номер повідомлення:#840


Повідомлення Busechka :) » 02 жовтня 2009, 14:40

rork, нет, конечно :) это, видно тот, кто писал ответ - опечатался. Дочь и сын - его наследники (хотя, они и матери, конечно, тоже :) результат не меняется.
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів