Форум

Інформаційний ресурс

ЭКЗАМЕНЫ (продолжение продолжения:))

Номер повідомлення:#781


Повідомлення ртл » 01 жовтня 2009, 02:23

[B][B]Milena[/B][/B] ВІТАЮ!!!Я дуже чекала на Ваше повідомлення. Вас довго не було, я вже почала хвилюватись...Але я вже впевнена, що ви здали. Адже так?Я дуже рада за Вас і дякую за Вашу допомогу. Вчора з Вами сварилась, що довго не йшли спати, а сьогодні сама ніяк не зберусь. Кожних 10 хвилин заглядала на форум.
ртл
 

Номер повідомлення:#782


Повідомлення Mileno4ka » 01 жовтня 2009, 11:22

[B]ртл[/B] я сдала, но пока ещё сама не могу поверить, в голове туман до сих пор от вчерашних переживаний. Я желаю Вам сегодня быть внимательней чем всегда, готовой ответить на любой каверзный вопрос!!! Ну и обязательно везенья!!! И у вас всё получится!!!
Аватар користувача
Mileno4ka
 
Повідомлення: 156
З нами з: 15 серпня 2009, 02:24
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#783


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 11:42

Milena, доброе утро! Я так понимаю, Вас можно поздравить? Что же Вы не отсыпаетесь? :)
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#784


Повідомлення НЕНУАШО » 01 жовтня 2009, 11:43

Milena!!! З ПЕРЕМОГОЮ Вас! Тепер прийшов час і Вам відпочити, відіспатися...Вітаю Вас!
НЕНУАШО
 

Номер повідомлення:#785


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 11:43

ПОЗДРАВЛЯЮ!!! УРА :) трижды...Ну напишите еще. пожалуйста, как проходил экзамен? Сколько человек сдало? Какой у Вас результат?
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#786


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 11:44

и задачу, пожалуйста :)
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#787


Повідомлення НЕНУАШО » 01 жовтня 2009, 13:26

Busechka :). Приветствую Вас!Есть информация, что в Николаеве с 31 сдало 10 человек, и Milena одна из этих 10.
НЕНУАШО
 

Номер повідомлення:#788


Повідомлення Miri » 01 жовтня 2009, 13:57

Milena, у меня был такой же билет на ВКК.
Miri
 

Номер повідомлення:#789


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 13:58

НЕНУАШО, добрый день! Приятно слышать, что количество сдавших - не 5-6 а все таки 10. Сегодня повторяю вексели - [qoute]приятное[qoute] начало дня :)
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#790


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 13:59

Miri, и Вы здесь! Приветствую!
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#791


Повідомлення Miri » 01 жовтня 2009, 14:20

Busechka :) и я Вас приветствую!! Я каждый день здесь! Экзамен сдала, а привычка заходить в тему про экзамен осталась, вот читаю Вас каждый день... Поздравляю кстати всех сдавших этот экзамен!!!!
Miri
 

Номер повідомлення:#792


Повідомлення mariya » 01 жовтня 2009, 14:53

добрый день всем форумчанам.сдавала вчера экзамен.-не сдала.вопросы были не тяжелыми абсалютно все с 800. а вот спор в задаче. может подскажете правильное решение.Громадянин К. склав заповіт на користь сина у 2003 році. також у громадянина К. є донька пенсійного віку непрацездатна. у 2004 році син намагався позбавити життя свого батька але останній залишився живим. син був засуджений на 3 роки але вийшов по амністії через 1.5 роки. після чого і надалі проживав однією сімєю з сестрою та батьком. у 2006 році батько по мер. до нотаріуса звернувся син задля прийняття спадщини за заповітом. та донька спадкодавця з тим що син не має права на спадкування за заповітом згідно ст.1224 ЦК.[B]які дії нотаріуса? яким чином розподілиться спадкове майно?[/B]заранее спасибо за помощь
mariya
 

Номер повідомлення:#793


Повідомлення Sonechko » 01 жовтня 2009, 15:11

спадкове майно 1/4 доньці, 3/4 сину. на мою думку. ст.1224 ЦК п.1 абз.2 положення абзацу першого цієї частини не застосовується до особи, яка вчинила такий замах, якщо спадкодавець, знаючи про це, все ж призначив її своїм спадкоємцем за заповітом. Але задача спірна...
Sonechko
 

Номер повідомлення:#794


Повідомлення mariya » 01 жовтня 2009, 15:36

так відповідь комісії така сама. але вприкінці відповіді написано 3/4 сину за заповітом. та 1/4 обовязкова доля донці [B]за заповітом[/B] разве не за законом? саме це збило з толку. томущо таких маленьких хитрих підковирок дуже багато
mariya
 

Номер повідомлення:#795


Повідомлення Натик » 01 жовтня 2009, 15:38

Дбрий день, підскажіть чи доцільно перечитувати весь зміст Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах (укр/рос) та Уніфікованого закону чи те, що стосується нотаріату.Дякую.
Натик
 
Повідомлення: 90
З нами з: 20 липня 2009, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#796


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 15:51

mariya, ответ и правда - 1/4 дочке, остальное сыну - 3/4. Но Вы правы на все 100! Дочке - никак не по завещанию, а по ст. 1241 т.е. по закону. А какой ответ выбрали Вы?
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#797


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 15:55

Натик, читать обязательно! По ней справшивают много вопросов: как соотносятся стороны, как пересылают друг другу документы, по каким правилам оформляется наследство и т.д.
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#798


Повідомлення Крісті 81 » 01 жовтня 2009, 16:16

0
Крісті 81
 

Номер повідомлення:#799


Повідомлення Крісті 81 » 01 жовтня 2009, 16:37

Я вас дівчата вітаю зі складанням іспиту!!!! Milena, ми після екзамену говорили про вас з РТЛ. Чому ви не виходите на звязок і які у вас результати. А у вас - все СУПЕР!!!! Слава Богу. Ще раз ВІТАЮ!!!!!!Сьогодні здавали у Львові. Особисто в мене білет був нормальний, дівчата, які здавали зі мною- хто як: одним попались прості питання, іншим - не дуже. Але маючи досвід минулого року можу сказати: треба чекати результатів! Нам мають оголосити в 19.00 Всім хочу сказати, що основні питання - це іпотека, легалізація та конвенція про правову допомогу. Потримайте за Львів кулаки
Крісті 81
 

Номер повідомлення:#800


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 16:38

Крісті 81, Вы противоречите сама себе. Говорите, что [QUOTE]У спадкуванні за законом такого інституту нема[/QUOTE], а потом приводите правильую форму 7, где и написано -спадкування за законом. :)
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#801


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 16:44

Крісті 81, мы будем за Вас молиться. Теперь просто расслабьтесь. Все, что могли -Вы сделали. Ждем результатов
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#802


Повідомлення mariya » 01 жовтня 2009, 17:23

я понимаю, что наследование обязательной части может быть только при наличии завещания. вопрос не в том. а в том что формулировка ответа, который считаетья правильным, свормулирован неверно. потамучто написано что 1/4 обязательная доля по завещанию.а ведь свидетельство выдадут ей на обяз. часть по закону. много есть опечаток и вот таких неправильных формулировок. но слушать про них никто не хочет:) наше дело отвечать а не искать их ошибки. так что главное внимательность. и удачи всем кто еще не сдал.спасибо за помощь в решении задачи. я написала ответ:[B]нотариус не может принять заявление сына в связи ст. 1224 но и выдать свидетельство на всё имуществе сестре тоже не может. так что в судебном порядке.[/B]а варианты помимо этих двух были:1.всё дочке сыну ничего2.всё сыну дочке нечего3.каждому по 1/2
mariya
 

Номер повідомлення:#803


Повідомлення Arianna » 01 жовтня 2009, 18:37

Hello форумчани! Я вчора складала іспит з Черрі, mariya, Milena і Дашка. Milena you the best!!!!!!!!!Скажу інформацію для роздумів - вчора офіційно склало іспит 7 чоловік, а сьогодні вже вся Україна говорить, що 10!!!!!!!!! І таки десять, але яким чином не знаю.......... По знанням здало 2 ну може 3 чоловіки, а решта........... Мені не вистачило 2 бали, задачу і завдання я вирішила! Іду до Київа. І там точно складу - бо такої несправедливості не може бути!!!!!!!!!! Ми з Вами (усіма активними учасниками форуму) цього варті!!!!!!!!!!! Якщо раптом ви не здасте (не дай Боже!) після іспиту не ридайте, а знайомтеся зі своїми білетами - бо кажу відверто дві мої подружки знайшли помилки у комісії (їхні питання були вирішені правильно, але їх зарахували як не правильні і коли дівчата їх знайшли, то в протокол ці питання записали як зараховані!). ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ великого талану, бо це найважливіше!
Arianna
 

Номер повідомлення:#804


Повідомлення Arianna » 01 жовтня 2009, 18:51

Задача в мене була по спадщині коли звернулися син від першого шлюбу і колишня дружина (рішення про розірвання шлюбу, але не отримане свідоцтво про розірвання шлюбу) спадкодавця - все сину. Ця задача не раз була на форумі. Завдвння - свідоцтво про право на спадщину за заповітом (на земельну ділянку). Помилки:- зразу був написаний реєстровий №- Я, ..., нотаріус ..., свідчу........- цільове призначення звідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку....- оцінка згідно довілки БТІ- державний акт виданий органом приватизації......- це свідоцтво підлягає реєстрації в Київській міській державній адміністрації.Тести практично всі з форуму, але варіанти відповіді змінені. У мене було багато питань по іпотеці, по різних конвенціях, по векселю 1 питання. На складні я відповла, а на легкі поспішила з відповідями. Не хвилюйтеся, думайте, читайте і не спішіть! Уважно перечитайте і просто вивчите на пам'ять Закон [qoute]Про іпотеку[qoute], бо кожному попадалися з нього питання!!!!!!!!!! Удачі!!!!!!!
Arianna
 

Номер повідомлення:#805


Повідомлення Busechka :) » 01 жовтня 2009, 19:10

Arianna, не расстраивайтесь! и не опускайте руки, на ВКК у Вас все обязательно получится! Спасибо большое за выложенные задачу и документ :)
Пока существует пространство,

Пока живые живут,

Да буду и я вместе с ними

Страданий рассеивать тьму.
Аватар користувача
Busechka :)
 
Повідомлення: 2001
З нами з: 05 червня 2009, 14:00
Дякував (ла): 4335 раз.
Подякували: 4480 раз.

Номер повідомлення:#806


Повідомлення Macur » 01 жовтня 2009, 19:16

Для [B]Крісті 81[/B]. Шановна [B]Крісті 81[/B], скажіть, будь-ласка, по задачі з Варламовими, яка все ж таки вірна відповідь, остання, чи якась інша з мною представлених у форумі? Напишіть будь-ласка.
Macur
 

Номер повідомлення:#807


Повідомлення Arianna » 01 жовтня 2009, 19:27

Busechka :) дякую! Бажаю Вам успіху і вміння перебороти хвилювання!!!!!! В мене це не вийшло тому я і не в лізі переможців :(((
Arianna
 

Номер повідомлення:#808


Повідомлення НЕНУАШО » 01 жовтня 2009, 19:48

Arianna.Зі свого досвіду підготовки до ВКК - рекомендую.Тижневий ПОВНИЙ СПОКІЙ. Повне відсторенення від думок про нотаріат протягом ТИЖНЯ.Після цього, підготовка 18 годин на добу, з урахуваням можливої співбесіди, якщо у Вас вдруг не вийде написати правильно одразу тести на ВКК. Успіхів!
НЕНУАШО
 

Номер повідомлення:#809


Повідомлення Крісті 81 » 01 жовтня 2009, 20:07

Macur, якщо увечері я дістануся комютера- скажу вам точну відповідь, а то хто знає як комісія вважає...А у вас є тих 800 і ще нЄЄмєренно тестів для підготовки та різних задач? Скиньте mail, якщо не маєте я вам перешлю.
Крісті 81
 

Номер повідомлення:#810


Повідомлення Mileno4ka » 01 жовтня 2009, 20:10

[I][B](продолжение, начало в п.780)[/B][/I]Привет всем ещё раз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мои дорогие девчонки, [B]Arianna[/B], [B]Мика[/B], [B]Дашка[/B] и [B]mariya[/B], мы все знаем, что вы молодцы!!! И на ВКК у вас 100% всё получится и очень скоро всё будет хорошо, обязательно!!! [B]Busechka :), НЕНУАШО[/B], спасибо за поздравление. Общение с Вами на форуме мне лично дало очень многое, за это Вам тоже огромное спасибо. Мой результат 45 бал., задача и задание верно. Одну из ошибок на тестах я выше уже описала. Если Вы читали моё сообщение, то я писала, что сомнивалась в 3-х тестах, которые раньше мне не встречались. На 2 из них я ответила правильно, хотя сомневалась в этом до вчерашнего вечера, третий просто не знала и не угадала. Было много тестов по срокам, в одном из них я сделала ошибку, читайте обязательно ЗУ [qoute]О нотариате[qoute], Инструкцию, Ковенции и выучите наизусть все сроки. Ипотеку, вексельное законодательство нужно очень тщательно изучить. Есть много спорных тестов, поэтому читайте внимательно десять раз, не будьте слишком самоуверенными. В 10.10 у нас начался экзамен в 11.00 я уже вышла на улицу. Я считаю свой билет не тяжёлым, но некоторые тесты всё равно откладывала на потом, перечитывала по 10 раз, а то что знала подчёркивала после второго прочтения всего билета. Моя задача очень лёгкая: [B][I]В 2005 році Заповідач М. склав заповіт на квартиру на імя доньки, а двох синів И. та С. в цьому заповіті заповідач усунув від спадщини. в 2006 році помер син И. в 2007 році помер сам заповідач.У померлого сина И. залишилось дві неповнолітніх дитини. Окрім того, заповідачу належало майно: гараж, авто та грошові внески у банківській установі.Нотаріус видав свідоцтво про право на спадщину за заповітом на квартиру на імя доньки заповідача, а також свідоцтва про право на спадщину за законом на все інше майно.Питання: Правомірні дії нотаріуса. Як, на Ваш погляд, повинен був вчинити нотаріус?[/I][/B]
Аватар користувача
Mileno4ka
 
Повідомлення: 156
З нами з: 15 серпня 2009, 02:24
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів