Сторінка 1 з 1
Додано:
30 січня 2007, 20:37
ВлаД
Чи можна посвідчувати довіреність на керування автомобілем, знятим з обліку? П.1.3 Інструкції про проведення державної реєстрації, перереєстрації та обліку ТЗ .., затверджена Наказом МВС № 335 від 10.04.2002 говорить про те, що експлуатація таких ТЗ забороняється, але чи не порушує це право власника володіти, користуватися і розпоряджатися своїм майном, яким є автомобіль? Дякую
Додано:
30 січня 2007, 21:01
*Женская Логика*
генеральную сделайте..тока не пишите керувати и управляти...это нарушает цивильный кодекс....проста розпоряджатся...поставить снять....продать.....
Додано:
30 січня 2007, 22:26
Таня
транзити можна продовжити. це право можна надати представнику.В інструкції зазначено що не можна експуатувати незареєстровані на власника Автомобілі,зняття з обліку для реалізації не той випадок
Додано:
31 січня 2007, 12:44
*Женская Логика*
"да...вказуєте все як звичайно але в кінці пишете ""автомобіль знято для реалізації в межах України, державні номерні знаки здані, виданий транзитний номер (такийто). Ця довіреність видана на підставі договору доручення, укладеного в усній формі між мною - довірителем та повіреними, з правом передовіри повноважень третім особам, на термін дії транзитних державних номерних знаків, а саме до двадцять п’ятого квітня дві тисячі сьомого року. У випадку продовження терміну дії транзитних номерів органами ДАІ, дія довіреності продовжується на той самий термін"" "
Додано:
31 січня 2007, 19:01
Таня
Як пов'язаний строк дії номерів до строку дії довіреності. Поясніть будь-ласка.
Додано:
31 січня 2007, 21:46
Таня
ваша справа
Додано:
01 лютого 2007, 12:19
Passer
Народ !!!!! Вы хотя б помните текст вашей удостоверительной на доверенностях ????? Ну простительно клиентаим не читать и не знать текста удостоверительной надписи нотариуса. Но на самим !!!!!!???????Что вы там подтверждаете ????? Мы вообще то имеем право требовать от доверителя Тех паспорт???? На всяк случай гляньте форму 43 (ежели кто запямятовал)
Додано:
01 лютого 2007, 12:21
Passer
Текст выше обращен к : Гліб Володимирович, trew, Світлана.
Додано:
01 лютого 2007, 13:49
Passer
"Вот потому мы и берем ТП но это ж не значит что надо ""развивать идею"""
Додано:
02 лютого 2007, 13:13
*Женская Логика*
я так пишу потому, что меня так научили.....я когда стажировалась была такая практика....и мои Учителя сказали, что требовать техпаспорт вообще обязательно!.....как научили так и работаю)
Додано:
02 лютого 2007, 13:57
nadja
Ми ж не перевіряємо правовстановчий документ на квартиру, коли робимо довіреність на розпорядження?! Яка різниця між нерухомістю і ТЗ. Я теж вважаю, що ТП не потрібно вимагати. Якщо дають - добре, а якщо ні - пишемо зі слів, але пояснюємо, що у випадку допущення помилки можуть бути проблеми з ДАІ. А якщо в довіреності написано: придбати ТЗ ........... і , в подальшому, продати його?????
Додано:
02 лютого 2007, 14:25
Александр
"Проблема тут может быть только с временными талонами, которые ГАИ выдает на основании заявлений собственников. Они же там фактически ""Поверенного"" указывают как ""Власника"". Вот придет к Вам такой ""Власник"" и со слов сделает доверенность, умолчав о ""примітках"" или просто не поняв что по такому талону он может делать а что нет. Хоть бы цвет поменяли или форму таких талонов!"
Додано:
02 лютого 2007, 19:39
nadja
В таких талонах строк різний. Тимчасовий при еєстрації видають на 3 місяці (потім можуть продовжити), а в тому талоні, що видають повіреному (чи за заявою власника в РЕВ) строк, як правило. кілька років.
Додано:
05 лютого 2007, 23:06
Таня
"trew- з точки зору підстав набуття майна-згідна. А інколи в техпаспорті стоїть відмітка-заміна ТП.Як встановити підставу набуття? В цьому випадку неможливо написати таку заяву.Тому не пишу. Але якща підстава- дарування. тоді для чого заява. Вважаю так: якщо Ви як нотаріус встановили, що це спільна сумісна власність, то в довіреності ніччого не пишете, якщо встановили, що особиста ( і вшлюбі не перебуває) - тоді, довіритель надає повноваження представникові подавати заяву про належність на праві особистої власності, якщо ""проворонили"" і нічого невстановлювали. головне, що не писали заяви про особисту власність. то розвиток подій наступний:приходять до мене з довіреністю і хочуть повідчити відчуження дивлюсь на підставу набуття.Купівля-продаж. в довіренсоті немає права представника подавати заяву про належність майна на праві особистої власностіВимагаю згоду дружиниЯкщо неодружений- вимагаю окрему заяву від довірителя про належність майна на праві особистої власності. і крапка."