Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 03 лютого 2007, 17:48
Alla
"Взагалі нотаріальне посвідчення необов'язкове, але коли одна з сторін бажає, то посвідчується. Перевіряється свідоцтво про право власності на майновий пай, видане виконкомом сільської ради (голубий бланк, в усякому разі в нашій області), собі залишається копія. Береться витяг з реєстру обтяжень рухомого майна на продавця. Особисто я згоду подружжя не вимагаю, але це на свій розсуд і відповідальність. Наша податкова визнає, що продаж права на майновий пай - це отримання інвестиційного прибутку (п.9.6 Закону ""Про прибуток з доходів фізичних осіб""), де ми не податкові агенти. Але краще проконсультуватись в своїй податковій. Покупець, щоб отримати на себе нове свідоцтво, повинен здати в сільську раду нотаріально засвідчену копію договору і оригінал свідоцтва. Подивись - на форумі є обговорення даного питання."

ПовідомленняДодано: 05 лютого 2007, 13:25
Сергей
Ми ще беремо із сільради витяг (довідку), про те, що даний сертифікат належить тій людині та що на нього майно в натурі не виділене.Податку тут немає, податкова того року надсилала роз'яснення С/Г підприємствам.

ПовідомленняДодано: 05 лютого 2007, 13:27
Сергей
Якщо ви посвідчуватимете ДКП майнового паю на людину, яка не є співвласником майна колишнього КСП (пай якого вона купує), то слід брати згоду всіх співвлісників такого майна. Вихід тут є такий: Перший сертифікат дарується - людина автоматично стає співвласником майна, а потім можна купувати без згоди всіх останніх.

ПовідомленняДодано: 05 лютого 2007, 19:41
myr
Чого це нотаріусу залишаєтьс копія, Ого! Тільки оригінал нотаріус має залишити собі, якщо відчужується усе майно за свідоцтвом. Якщо продаж, потрібна згода усіх сленів КСП або протокол загальних зборів, з рештую погоджуюсь.