Сторінка 1 з 1
Додано:
05 лютого 2007, 22:11
Явва
п.2.13. Для підтвердження факту внесення інформації до Єдиного реєстру Реєстратор виготовляє витяг про внесення реєстраційного запису до Єдиного реєстру у двох примірниках, один з яких залишається у Реєстратора, а другий – надається (надсилається) особі, яка видала довіреність (за її бажанням) або нотаріусу, який надав (надіслав) заяву про внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру. З чого слідує, що особі витяг надається за її, особи, бажанням. А чи бажають ці особи чекати, поки буде зареєстрована довіреність? Як правило - ні. Я роблю один витяг про реєстрацію довіреності для себе.
Додано:
05 лютого 2007, 22:19
Таня
За бажанням довірителя. Якщо хочете, щоб були всі задоволені, Запитайте чи буде чекати на витяг. А запитувати ви не зобовязані.
Додано:
05 лютого 2007, 22:51
Lina
Я выдаю всем. Да, ждут немного дольше, зато получают документ, который может пригодиться, например, при отмене доверенности (копии доверенностей доверители, как правило себе не оставляют, потом приходят к нотариусу, просят отменить, реквизиты, ФИО нотариуса не помнят)
Додано:
06 лютого 2007, 00:39
nota
Считаю не нужно порождать практику выдачи вытягов доверителю, конечно если просят, то безусловно отказывать мы не в праве. Что касается отмены доверенности, то как я понимаю не проблема эту доверенность через реестр найти. Как правило такие вытиги просыт банки. Болше у меня никто не попросил.
Додано:
06 лютого 2007, 04:45
V
Юридически неграмотные программисты поставили в зависимость доверенность от случая, игры и денег. Абсолютно верно. Регистрация не имеет никакого основания на ущемление права доверителя. В доверенности он доверил и этим все сказал. Последующая возня вокруг того, что это легковой иль грузовой, нет кода доверителя или поверенного, описывать регистрационный номер имущества, в отношении которого когда-либо может быть возможность разговора, настолько далеко от понимания вещей, что страшно за последствия. Бешенные остатки денег Информашки обязывают их придумывать нам новые и новые прибамбасы. Кстати, без права на исправление допущенной ошибки. Может, я чего-то пропустил, как добавить или исправить информацию в зарегистрированный вытяг ЕРД. По новой? И кому все это в пользу? Вытяги подшиваю только себе, блезира ради, принимая предложенную игру. Когда обяжут в приказном порядке, буду вытяги предоставлять по заявлению с удостоверением нотариальной подписи, доверителю, поверенному и Минюсту для контроля, понятно за так. Под расписку о получении, соответственно.Из практики. Звонок в Информационный. Скажите пожалуйста, не отменена ли доверенность, которую я удостоверил пять минут назад. Нет, действительна. Спасибо. Сегодня мы имеет то же, однако, дополнительно с оплатой глупости. Приходит, как-то ко мне старый сельский мужичек и говорит – порядок в нашей Украине будет, когда на нее бомбу кинут и бульки от матерого кобла разлетятся по всему миру.
Додано:
06 лютого 2007, 11:58
Доктор ZAZ
Во! Ночью спать надо, а то начали про вытяги мужичком с бомбой закончили.
Додано:
06 лютого 2007, 13:18
Берн
"Повністю згідна з Таня і Nota. Не потрібно видавати витяги всі, а тільки тим хто просить:по-перше, вони довірителю не дуже то і потрібні (той хто просить про видачу витяга, тому напевне треба)а, по-друге, не треба створювати ""прецедентів"", хіба Вам не має чим зайнятись в робочий час, окрім як реєструвати довіреності? Після роботи, в спокої і тиші (і вірогідність помилки менша) реєструйте собі довіреності по-маленьку.А якщо довіритель прийде відміняти довіреність, то він і з таким же успіхом загубить витяг про реєстрацію як і забуде призвище нотаря і коли робив довіреність, а алфавітка вона для того і алфавітка, щоб шукати, прізвища таких забудькуватих."
Додано:
06 лютого 2007, 13:38
=L.M=
В мене вже був випадок, коли мою довіреність не прийняв інший нотаріус, тому, що немає витягу, і людям прийшлося знову їхати до мене, а це інша область. Я також притримуюся думки, що витяги видавати не потрібно, але тепер видаю всім хочуть вони того чи ні.
Додано:
06 лютого 2007, 13:52
Берн
А до цього нотаріуса з довіреність приїхав Довіритель? Адже витяги надаються їм, а не повіреним. А людям треба було не їхати до Вас, а казати хай виносить постанову, на підставі чого він не прийняв довіреність.
Додано:
06 лютого 2007, 14:21
igor
"Ось вам і наслідки пагубної практики внесення в режєстр довіреності, спрва в тому що серед нас є дійсно колеги яким побоку все, чув звін і не знає де він, а потім від таких ""колег"" стадаємо і ми і клієнти"
Додано:
06 лютого 2007, 14:24
igor
Вибачаюсь не внесення, а видачі витягу довірителю після внесення