Форум

Інформаційний ресурс

ІСПИТИ (з 28.10.09)

Номер повідомлення:#1


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 21:22

[B]ШАНОВНІ СТАЖИСТИ ТА ТІ, ХТО ГОТУЄТЬСЯ ДО СКЛАДАННЯ ІСПИТУ!ДАВАЙТЕ НЕ БУДЕМО ЛИШЕ ПАСИВНИМИ ЧИТАЧАМИ ФОРУМУ - ВКЛЮЧАЙТЕСЯ В ОБГОВОРЮВАННЯ![/B]для новачків - попередні теми за цими ссилками:[B]Подготовка к экзамену (продолжение)[/B]http://www.yurradnik.com.ua/yurforum/index.php?action=topicid=15926[B]ЭКЗАМЕНЫ (продолжение продолжения:)) [/B] - http://www.yurradnik.com.ua/yurforum/index.php?action=topicid=16576[B]ІСПИТИ (з 02.10.09)[/B]- http://www.yurradnik.com.ua/yurforum/index.php?action=topicid=16952
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Только вперед » 28 жовтня 2009, 21:44

[B]При*НЦ, [/B]я здавала в сентябре 2008 года в Киеве, сейчас готовлюсь опять, но когда будет экзамен я не знаю... Если вдруг будет инфрмация - пишите!!!. Готовлюсь в основном по форуму, пытаюсь совмещать работу, семью и экзамен.... Спасибо все форумчанам за их труд, без Вас всех было бы невозможно хорошо подготовится. [B]Всем большой удачи, терпения и веры в свои силы!!!!!!!!!!![/B]
Только вперед
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 21:52

0
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Только вперед » 28 жовтня 2009, 21:56

РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ, мы в прошлом году сдавали, в сентябре 2008 года, год как раз прошел
Только вперед
 

Номер повідомлення:#5


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 21:58

0
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Только вперед » 28 жовтня 2009, 22:07

Я набрала в прошлом году 43 бала, задание, задача - правильно. А на ВКК не пошла, не знаю до сих пор почему. А мои девченки на ВКК пошли, результат - здал. Нельзя останавливаться, надо обязательно на ВКК идти. За год много знаний развеялось, сейчас просто все учу заново - очень тяжело... А вы, тоже не здали?
Только вперед
 

Номер повідомлення:#7


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 22:14

0
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#8


Повідомлення Только вперед » 28 жовтня 2009, 22:20

Я вам желаю только победы!!!!!
Только вперед
 

Номер повідомлення:#9


Повідомлення Только вперед » 28 жовтня 2009, 22:23

А теперь по делу: Справа про відмову у вчиненні нотаріальної дії розглядається судом у порядку:а) позовного провадженняб) окремого провадження ++++в) наказного провадження.Правильно?
Только вперед
 

Номер повідомлення:#10


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 22:25

СПАСИБО! И ВАМ ТОГО ЖЕ!!!
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#11


Повідомлення vesta » 28 жовтня 2009, 22:26

на пост 9 - ответ а) - позовного провадження
Аватар користувача
vesta
 
Повідомлення: 147
З нами з: 01 червня 2009, 20:13
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#12


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 22:27

нет,[B] а)[/B] - п.8 Перехідних положень ЦПК
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#13


Повідомлення оксана84 » 28 жовтня 2009, 22:31

Добрий вечір форумчани!!! Давно не заходила, готуюсь до ВКК, не знаю як правильно готуватись, справа в тому, що мені сказали, оскільки я тести здала, а неправильно зробила завдання, то йду відразу на співбесіду, це сказали в Управі, але, що чекати насправді не знаю, чи включати в програму підготовки тести, завдання.
оксана84
 

Номер повідомлення:#14


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 22:33

оксана84, думаю, треба бути готовими до усього..А ви давно скаргу надсилали? Як готуєтесь? З якої області? На чому [qoute]стратили[qoute]?
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#15


Повідомлення Только вперед » 28 жовтня 2009, 22:45

vesta, РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ - СПАСИБО! Правильно меня направили)))
Только вперед
 

Номер повідомлення:#16


Повідомлення viktory-a » 28 жовтня 2009, 23:27

оксана84, ви з Луцька? Я теж готуюсь до ВКК, не зроблено лише завдання, думаю, що мені світить співбесіда. Скиньте будь-ласка свій номер телефону на boykoosto@rambler.ru
viktory-a
 
Повідомлення: 28
З нами з: 06 жовтня 2009, 14:30
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#17


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 23:31

Оскарження ухвали про забезпечення позову набирає чинності:а) з моменту ухваленняб) через 5 днів пічля винесенняв) з дати відмови у задоволенні оскарженнявважаю, що а)
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#18


Повідомлення ТаШ » 28 жовтня 2009, 23:34

Оксана84,у мене 44 бала,завдання та задачу вирішила.В управі теж сказали на співбесіду.Але з повідомлень на форумі закономірності не виявили.
ТаШ
 

Номер повідомлення:#19


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 23:35

1.Посадова виконавчого комітету сільської, селищної міської Ради:а) може виносити постанову про відмову у вчиненні нот. дійб)не може виносити постанову про відмову у вчиненні нот. дій
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#20


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 28 жовтня 2009, 23:38

8. Хто відповідає за платіж:а) аваліст, трасант, трасатб) аваліст, трасатв) трасат
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#21


Повідомлення Енисей » 28 жовтня 2009, 23:46

8. Хто відповідає за платіж:а) аваліст, трасант, трасатб) аваліст, трасат[B]в) трасат[/B]1.Посадова виконавчого комітету сільської, селищної міської Ради:[B]а) може виносити постанову про відмову у вчиненні нот. дій[/B]б)не може виносити постанову про відмову у вчиненні нот. дій
Енисей
 

Номер повідомлення:#22


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 29 жовтня 2009, 00:03

nosfic, а аваліст?
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#23


Повідомлення vesta » 29 жовтня 2009, 00:22

1.Посадова виконавчого комітету сільської, селищної міської Ради:[B]а) може виносити постанову про відмову у вчиненні нот. дій[/B]б)не може виносити постанову про відмову у вчиненні нот. дій8. Хто відповідає за платіж:[B]а) аваліст, трасант, трасат[/B] - я думаю ,что а)б) аваліст, трасатв) трасат
Аватар користувача
vesta
 
Повідомлення: 147
З нами з: 01 червня 2009, 20:13
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#24


Повідомлення Енисей » 29 жовтня 2009, 00:24

ой, перепутал с тестом о изменениях в вексель (только проснулся после вечернего [qoute]передученияекзамена[qoute] сна)))), тогда на №8 ответ А
Енисей
 

Номер повідомлення:#25


Повідомлення И так бывает » 29 жовтня 2009, 00:26

Справа про відмову у вчиненні нотаріальної дії розглядається судом у порядку:а) позовного провадженняб) окремого провадження ++++в) наказного провадження.ППВСУ Про судову практику в справах за скаргами на нотаріальні дії або відмову в їх вчиненні Вивчення судової практики в цих справах свідчить, що вони в основному вирішуються судами правильно. Разом з тим є випадки, коли суди розглядають ці вимоги в окремому провадженні при наявності спору про право цивільне неточно визначають процесуальне становище осіб, які беруть участь у справі, вирішують справи всупереч законодавству, що регулює вчинення певних нотаріальних дій не реагують окремими ухвалами або поданнями на причини виявлених правопорушень.[B]За правилами глави 39 ЦПК ( 1501-06 ) в порядку окремого провадження розглядаються скарги на нотаріальні дії або відмову в їх вчиненні громадян і юридичних осіб, відносно яких вчинена нотаріальна дія або одержана відмова на її вчинення. [/B] Якщо заявник оспорює достовірність засвідченого факту, права і обов'язки, основані на вчиненій нотаріальній дії, чи правильність документів, необхідних для цього, або коли іншими особами оспорюються права і обов'язки, набуття яких пов'язане з вчиненням нотаріальних дій, заяви розглядаються в порядку позовного провадження. Не можуть, наприклад, розглядатись в порядку окремого провадження за правилами глави 39 ЦПК скарги на відмову у видачі свідоцтва про право на спадщину за пропуском строку на прийняття її з посиланням на поважність причини цього, скарги, в яких оспорюється правильність (дійсність) прийнятої відмови від спадщини, достовірність документів про правоздатність, дієздатність, повноваження учасників договору. Так что выходит что все-таки Б.
И так бывает
 

Номер повідомлення:#26


Повідомлення И так бывает » 29 жовтня 2009, 00:38

Оскарження ухвали про забезпечення позову набирає чинності:а) з моменту ухвалення ++++++++++=б) через 5 днів пічля винесенняв) з дати відмови у задоволенні оскарженняст. 153 ЦПК 9. Ухвала про забезпечення позову виконується негайно в порядку, встановленому для виконання судових рішень. У разі забезпечення вимог заявника заставою ухвала про забезпечення позову звертається до виконання негайно після внесення предмета застави в повному розмірі. 10. Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи. 11. Оскарження ухвали про скасування забезпечення позову або про заміну одного виду забезпечення іншим зупиняє виконання цієї ухвали. Так что думаю, что наверно подходит все-таки А
И так бывает
 

Номер повідомлення:#27


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 29 жовтня 2009, 01:27

И так бывает, я теж так вважала - що якщо відмова-то окреме, якщо спір про право - то позовне,але у ту ППВС [qoute]Про судову практику в справах за скаргами на нотаріальні діїї або відмову в їх вчиненні[qoute] остнні зміни внисилися ще у 1998 році, а ЦПК у нас з 2004-го. Думаю, треба відповідати [B][qoute]позовне[qoute][/B]
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#28


Повідомлення РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ » 29 жовтня 2009, 01:43

А відносно [qoute]Оскарження ухвали про забезпечення позову набирає чинності[qoute] - якось тупо поставлене питання, оскільки набирає чинності [B]не оскарження[/B], а відповідно до ст.314 ЦПК у результаті оскарження такої ухвали суд апел.інстанції виносить [B]ухвалу[/B], яка по ст. 319 ЦПК набирає законної сили з моменту її [U]проголошення[/U], а проголошення ухвали апеляційним судом відповідно до ст.ст.317,218 ЦПК - [U]негайно після закінчення судового розгляду[/U].Отже, навіть відповіді сформовані некоректно.
РАМАМБАХАРАММАМБУРУМ
 

Номер повідомлення:#29


Повідомлення MMV » 29 жовтня 2009, 02:55

8. Хто відповідає за платіж:а) аваліст, трасант, трасат[B]б) аваліст, трасат[/B]в) трасат
MMV
 

Номер повідомлення:#30


Повідомлення annwell » 29 жовтня 2009, 03:54

0
annwell
 
Повідомлення: 171
З нами з: 02 вересня 2008, 18:50
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 23 раз.

Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів