Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2007, 15:56
Ex lege
"Звернулися дві ю.о., хочуть посвідчити договір припинення зобовязання переданням відступного. Перша ю.о. заборгувала другій ю.о. гроші, зараз домовилися, що друга ю.о. задовольниться прийняттям сировини на суму боргу. Наполягають на нотаріальному посвідченні.Є ст. 600 ГК. У ній все зрозуміло і ясно. Але в управлінні порадили утриматися від посвідчення такого договору - ""відсутність практики такого виду договору"". Може хто з колег має досвід посвідчення такого договору? У спеціальній літературі нічого не знайшла. Чи може краще не робити його?"

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2007, 00:23
Natalya_G
Практики посвідчення такого виду договорів особисто в мене не було, дійсно вони не дуже поширені, однак цим Ви не обґрунтуєте клієнтам відмову у вчиненні нотаріальної дії. За основу можна взяти зразок договору з кн.: Практичний курс нотаріату (Єрух, Козьяков), стор. 491-495. Ще одне питання - чи був нотаріально посвідчений первісний договір (це я про те, що при укладенні такого договору слід дотримуватись тієї ж форми, в якій був укладений основний, первісний договір).

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2007, 12:37
Ex lege
Natalya, дуже дякую за відгук. Спасибі за інформацію про книгу, вже взяла її у колеги. Первісний договір нотаріально не посвідчений. Мабуть на цій підставі і відкажу клієнтам.