Сторінка 1 з 1
Додано:
20 листопада 2009, 14:11
Пани
Принесли Державный акт /[qoute]зелененький/[qoute], /[qoute]вторичка/[qoute], а печати на титульной стороне нет,только подпись земельного отдела.Печать стоит на схематическом плане.Встречались ли кому такие акты? и зачем поставил земельщик подпись,если печать его не предусмотрена?
Додано:
20 листопада 2009, 15:40
Віталіна
Вже така тема була, можете пошукати по пошуку. Акти такі зустрічалися і печатка там не обов'язково.
Додано:
20 листопада 2009, 15:46
grenouille
Печать потрібна обов’язково, а якщо акт виданий Києво-Святошинським земель. управлінь. то прийміть до уваги, що там і в день і вночі ати зараз штампуються, як сказали мені «и ночью горит свет в управл. зем. акти видаються и вносяться кадастровий номера в базу, с разу же за одну ночь»
Додано:
20 листопада 2009, 16:07
April
Такие акты в основном выдают Броварское и Києво-Святошинськое управление, особенно я там [qoute]люблю[qoute] инспектора по фамилии Телепнев, форма отвечает содержанию.
Додано:
20 листопада 2009, 16:51
Віталіна
[qoute]Державный акт [qoute]зелененький[qoute], [B][qoute]вторичка[qoute], [/B]тобто якщо акт повторно - одна печатка.
Додано:
20 листопада 2009, 16:58
Marysia.
видела, одна печать делают у нас в области также, выдапвали моему знакомому при вступлении в наследство
Додано:
20 листопада 2009, 22:13
Прохффесор Ёпрст
[QUOTE] Принесли Державный акт [qoute]зелененький[qoute], [qoute]вторичка[qoute], а печати на титульной стороне нет,только подпись земельного отдела. Печать стоит на схематическом плане. Встречались ли кому такие акты? и зачем поставил земельщик подпись,если печать его не предусмотрена? [/QUOTE]До 16.03.2009 г., то есть до принятия Госкомземом Приказа №133, п. 2.14 Приказа Госкомзема от 04.05.1999 г. №43 имел следующую редакцию:[QUOTE] Державний акт на право власності на земельну ділянку або на право постійного користування земельною ділянкою складається у двох примірниках, підписується органом, який прийняв рішення про передачу (надання) земельної ділянки у власність (постійне користування), та відповідним державним органом земельних ресурсів. [U]У разі відчуження земельних ділянок із земель приватної власності державний акт на право власності на земельну ділянку підписує відповідний державний орган земельних ресурсів на підставі копії відповідного договору, вірність якої засвідчена нотаріусом[/U]. [/QUOTE][B]Таким образом, в случае отчуждения земельных участков из земель частной собственности в Государственном акте на право собственности на земельный участок было достаточно лишь подписи и печати соответствующего государственного органа земельных ресурсов.[/B] Сегодня касательно составления Государственных актов на право собственности на земельный участок ч. 1 п. 2.14 Приказа Госкомзема от 04.05.1999 г. №43 имеет следующую редакцию:[QUOTE] Державний акт на право власності на земельну ділянку складається у двох примірниках, підписується посадовими особами в такій послідовності: начальник державного органу земельних ресурсів, голова (керівник) органу місцевого самоврядування або органу виконавчої влади та особа, що здійснила реєстрацію акта. [/QUOTE]Такая редакция обусловлена, прежде всего, принятием Постановления КМУ от 12.11.2008 г. №1019 и ЗУ от 05.03.2009 г. №1066-VI, а также обеспечения приведения нормативно-правовых актов Госкомзема в соответствие с требованиями действующего украинского земельного законодательства.Вместе с тем обращаю ваше внимание, что [U]25.08.2009 г[/U]. вступил в силу Приказ Госкомзема от 22.06.2009 г. №325 в ч. 2 п. 2.16 которого прописано следующее:[QUOTE] У разі набуття права власності на підставі рішення суду, договору купівлі-продажу, ренти, дарування, міни, інших цивільно-правових угод, а також в інших випадках, передбачених законодавством, державний акт на право власності на земельну ділянку підписується відповідним начальником територіального органу Держкомзему та [B]органом виконавчої влади у разі, якщо така земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту[/B], і начальником територіального органу Держкомзему та [B]органом місцевого самоврядування, якщо така земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту[/B]. [/QUOTE]Таким образом, при ответе на ваш вопрос следует учитывать, когда именно был выдан Государственный акт на право собственности на земельный участок.
Додано:
20 листопада 2009, 22:59
V
Хороший ответ, не в зависимости от количества букофф, спасибо:-)