Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2007, 20:28
Lina
"Іпотека. Іпотекодавець-Майновий поручитель продає предмет іпотеки (за згодою банку)боржникові. Згідно ст. 23 ЗУ ""Про іпотеку"" при переході права власності на предмет іпотеки від іпотекодавця до іншої особи, іпотека є дійсною для набувача відповідного нерхомого майна... Як бути з іпотечним договором? Необхідно вносити зміни до іпотечного договору, або посвідчувати угоду про розірвання попереднього та посвідчувати новий іпотечний договір? Адже перехід зобов""язань встановлений законом, незалежно від згоди набувача. Новий договір це час та додаткові затрати, а уявіть що у нового власника, наприклад, податкова застава. Як (на підставі чого)перереєструвати в єдиних реєстрах заборону і обтяження іпотекою на нового власника? "

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2007, 01:12
Lina
"Договір купівлі-продажу вже укладений, після отримання Держ акту виникне питання щодо змін, тоді і можуть з""явитись сюрпризи у вигляді податкової застави тощо"

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2007, 21:01
Сергей
Якщо об'єкт продавався під обтяженням, то іпотека перейде на нового набувача, тоді треба укласти нову іпотеку. А якщо без обтяження, то ні про яку іпотеку мови не може йти.