Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2007, 22:40
*Женская Логика*
акт бачили на землю?

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2007, 22:46
Таня
Опишіть акт. якого кольору. напевно-червоний- це акт на дві ділянки

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2007, 22:47
Таня
По перше- а по друге не може бути загальна полоща- це дві ділянкиХоча.....-все може бути- а як у вас з практикою у вашій місцевості

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2007, 22:54
*Женская Логика*
продать можно....только план надо....отделить эти 632 кв.м. от остальних....

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2007, 23:39
victoria
Не має значення якого кольору держакт. Земельна ділянка розміром 0,1632 га, з них цільовим призначенням - для обслуговування ... 0,10 га, та 0,0632 - для ведення.... Не може бути дві ділянки та два держакти в цьому випадку.Для відчуження необхідно отримати в землевпорядних органах акт або план-схему щодо можливості відчуження частини зем.ділянки, в якому вказується також в простих дробах яка частина відчужується + довідка про відсутність або наявність обмежень(обтяжень), а все інше - як звичайно при відчуженні. Але я не зрозуміла питання у відчуженні чи в іпотеці?

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2007, 10:51
Таня
А при чому тут дроби

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2007, 12:43
Passer
Да такой вариант , когда один участок имеет два назначения (фактически это так, как это не парадоксально) вполне возможен. чаще всего так происходит в случае изменения статуса населенного пункта (было село - стал ПГТ, бал ПГТ стал - город). Согласен с Хочу быть умной и victoria. Только не обязательно дроби. (здесь права Таня)Для отчуждения надо План - раздела этих земель, с отметкой о возможности отчуждения определенной части, выданый соответствующим зем отделом.и не забыть, ч то не смотря на то что отчуждается только часть - Гос Акт на землю - изымается. Сторонам выдается на руки договор с подшитым к нему планом раздела (его копией)- как неотемлемой частью.

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2007, 13:11
victoria
При відчуженні частина земельної ділянки застосовую п. 57 Інструкції...

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2007, 15:03
нло
"Доброго дня всім!Зі святом!Я не знаю як в деяких регіонах така ситуація вирішується, але спробую надати свій варіант: по-перше, нехай сторони вирішуть, що підлягає відчуженню: частка земельної ділянки, частина земельної ділянки по-друге, якщо мова йде про частку- відчужувач звертається до землевпорядної організації за розрахунком ідеальної частки, що підлягає відчуженню та встановлюється за домовленністю сторін правочину(він подається разом із кресленням та схемою), нотаріус в договорі вказує або у вигляді дробів, або в процентном відношенні (у нас й таке буває) ту частку земельної ділянки яка відчужується, але в описі об'єкту вказується обидва цільові призначення та сторони стають співвласниками у спільній частковій власності. Якщо мова йде про частину...див. Хочу быть умной:""отделить эти 632 кв.м. от остальних"".Для цього власник подає заяву про видачу окремого ДАкту (виходячи з ситуаціїї, власнику треба буде два акти, тому, що в ДАктах нового зразка не мають права вказувати два цільових призначення (так прописано в ""іхніх"" ""земельних"" документах).Да й ще буде присвоєно різні кадастрові номери!!!А це все гроші:) "