Сторінка 1 з 1
Додано:
07 грудня 2009, 15:15
наивная дура
Форма N 77 Заборона відчуження жилого будинку, квартири у зв'язку з видачею позики на його (її) будівництво, капітальний ремонт чи купівлю На каком документе должна быть эта УН? И по какой форме снимать такое запрещение?
Додано:
07 грудня 2009, 15:28
наивная дура
[qoute]5.4.12. Дописки чи виправлення можуть бути зроблені тільки під час вчинення нотаріальної дії. Дописки чи виправлення, зроблені у тексті правочину, повинні бути застережені нотаріусом перед підписом сторін правочину та інших осіб, які підписали правочин (договір, заповіт, довіреність тощо), підписані особами, які вчиняють нотаріальну дію, із зазначенням дати внесення дописок чи виправлень [B]та скріплені підписом і печаткою нотаріуса [/B]і [I]повторені нотаріусом у кінці [/I]посвідчувального напису.[qoute]. Получается что подпись и печать нотариуса, подписи сторон должны быть проставлены ДО ПОДПИСИ сторон? а в конце после удостоверительной только повторены без всяких подписей и печати?
Додано:
07 грудня 2009, 15:33
ларис
Я вважаю, що за формою [qoute]АЛФАВІТНА КНИГА ОБЛІКУ ДОГОВОРІВ[qoute] треба вести алфавітні книги до всіх видів договорів, передбачених номенклатурою.
Додано:
07 грудня 2009, 16:00
наивная дура
ТМ ПАПЕРОВИЙ РАЙ, а Вы обратитесь за разъяснениями в Минюст! Я серьезно! И попросите ответить срочно! По закону про звернення громадян Вам просто обязаны ответить, ведь иначе Вы понесете убытки.
Додано:
07 грудня 2009, 16:05
ларис
на обкладенці назву алфавіту кожний з нотаріусів наклеїть сам, а титульну - друкувати відповідно до додатку № 21 до Правил, при цьому назву справи не зазначати (нотаріс заповнить самостійно)
Додано:
07 грудня 2009, 16:19
aleksey 0401
ларис 07.12.2009, 13:05 №7 действительно, согласен с Вами, Не надо писать название книг, вы их готовте согласно додатков, и титулку согласно тех же додатков, а мы сами заполним пустые графы и название книг!Это моё мнение!
Додано:
07 грудня 2009, 16:23
aleksey 0401
sama takaя 07.12.2009, 12:28 №3 [qoute]Получается что подпись и печать нотариуса, подписи сторон должны быть проставлены ДО ПОДПИСИ сторон? а в конце после удостоверительной только повторены без всяких подписей и печати?[qoute]Я так и делал два раза! И так и МЮУ разъясняло на семинарах, как они видят эти исправления!До подписей сторон делаються застереження с датой, подписываються сторонами и нотариусом, тут же нотариуса печать, а затем в удостоверительной (перед [qoute]зареєстровано в реєстрі...[qoute]) отдельным абзацом просто повторяем застереження.
Додано:
07 грудня 2009, 16:41
СКІФ
Читая эти ШЕДЕВРЫ (МЮ),складывается впечатление,что их пишут (равно и подписывают) люди, страдающие той болезнью от которой умер Вова Симбирский. Только он от этого совершил переворот в России, а эти - в украинском нотариате.
Додано:
07 грудня 2009, 19:45
KViN
А як вам [qoute]рік народження[qoute] спадкодавця у формах свідоцтва про право на спадщину? Яким документом це треба буде підтверджувати? якщо свідоцтвом про народження , то його може і не бути. Скажете, а ст.45 навіщо? Добре, але ж якщо спадкодавець жінка, та декілька разів міняла прузвище?,,,, людоньки, що ж це робиться ? Отже це знову приведе до затягування видачі свідоцтв
Додано:
07 грудня 2009, 20:16
Marysia.
[QUOTE]До подписей сторон делаються застереження с датой, подписываються сторонами и нотариусом, тут же нотариуса печать, а затем в удостоверительной (перед [qoute]зареєстровано в реєстрі...[qoute]) отдельным абзацом просто повторяем застереження.[/QUOTE]Представляю сколько места на всякий случай надо оставлять чтоб поместились исправления, полдписи как минимум 3 человек с их фамилиями(я понимю это обязательно) иначе могут не поверить что это подписал Иванов а не Петров по закарлючке в виде [qoute] 0[qoute] или [qoute]Х[qoute]!Представляю на что после этого поход документ. В такой ситуации как выход , выдача дубликата (копия которого у нас не остается), сразу без ошибок!!:)
Додано:
07 грудня 2009, 21:40
Love
[qoute]5.4.12. Дописки чи виправлення можуть бути зроблені тільки під час вчинення нотаріальної дії. [B]Дописки чи виправлення[/B], зроблені у тексті правочину, повинні бути [B]застережені[/B] нотаріусом перед підписом сторін правочину та інших осіб, які підписали правочин (договір, заповіт, довіреність тощо), [B]підписані[/B] особами, які вчиняють нотаріальну дію, із зазначенням дати внесення дописок чи виправлень та [B]скріплені [/B]підписом і печаткою нотаріуса і [B]повторені [/B]нотаріусом у кінці посвідчувального напису.[qoute]. Цей пункт сформульований так бездарно, що його можна зрозуміти ще і так, що [B]НЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ [/B]повинно бути підписано особами із зазначенням дати, скріплено підписом і печаткою нотаріуса і повторено в кінці посвідчувального напису, а самі [B]ДОПИСКИ І ВИПРАВЛЕННЯ[/B](повинні бути застережені, підписані, скріплені, повторені)