Форум

Інформаційний ресурс

Терміново!! Залишення в справах правовстановлювального документа...

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Віталіна » 17 грудня 2009, 18:57

Згідно інструкції,під час укладання договору про задоволення вимог іпотекодержателя, іпотекодавцем надається правовстановлювальний документ на нерухоме майно, що є предметом договору, який залишається в справах нотаріуса.А як бути в разі, якщо договір про задоволення вимог посвідчується разом з посвідченням договору іпотеки, то правовстановлювальний документ всеодно залишається в справах нотаріуса? А якщо не буде ніяких порушень виконання зобов'язань зі сторони іпотекодавця, то потім, після припинення договору іпотеки, зі справ нотаріуса потрібно вилучати оригінал правовстановлювального документа, так? Дякую.
Віталіна
 
Повідомлення: 178
З нами з: 04 березня 2009, 19:02
Дякував (ла): 28 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Notik » 17 грудня 2009, 19:26

А Ви впенвені, що договір про задоволення вимог можна посвідчувати одночасно з договором іпотеки?Пошукайте по форуму, ця тема обговорювалась. І більшість схиляється до неможливості укладання договору про задоволення вимог тоді, коли цих вимог ще не існує.
Notik
 
Повідомлення: 952
З нами з: 13 лютого 2008, 18:37
Дякував (ла): 40 раз.
Подякували: 17 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення VITAminka » 17 грудня 2009, 19:34

прочитав тему,возникла первая мысль:фигня какая-то.[QUOTE]А якщо не буде ніяких порушень виконання зобов'язань зі сторони іпотекодавця, то потім, після припинення договору іпотеки, зі справ нотаріуса потрібно вилучати оригінал правовстановлювального документа, так? [/QUOTE]так вы определитесь:если есть ипотека,потом есть договор про задоволення вымог,по которому имущество переходит ипотекодержателю,который и будет являться правоустанавливающим, так к чему тогда вопрос про [qoute]вилучати[qoute]????
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Віталіна » 17 грудня 2009, 19:41

Notik - ст. 36 Закону України [qoute]Про іпотеку[qoute] - передбачає можливість.VITAminka - там два питання, для ясності, коротко, повтор: [B]як бути нотаріусу під час оформлення договору, чи залишати в справах прав. док-т[/B]? а в разі позитивної відповіді, то виникає питання друге, ситуація, договір про задоволення вимог з відкладальною умовою, не буде правовст. - зобовязання виконані[B], як далі - вилучати вказаний документ?[/B]
Віталіна
 
Повідомлення: 178
З нами з: 04 березня 2009, 19:02
Дякував (ла): 28 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення peteroff » 17 грудня 2009, 19:42

Я думаю, дійсно треба вилучати правовстановлювальний, тому що договір про задоволення посвідчується за правилами відчуження. Оскільки невідомо, чи будуть виконані зобовязання, забезпечені іпотекою та цим договором, то можливо, прийдеться повертати правовстановлювальний документ. Згідно останніх змін до ЗУ [qoute]про іпотеку[qoute] договір про задоволення може посвідчуватись ОДНОЧАСНО із іпотекою, але Інструкцією не визначено порядок повернення правовстановлювального документа в таких випадках, отже будете піонером! У мене була така ж ситуація, але на щастя(на жаль), гроші не було повернено, мій договір про задоволення було зареєстровано як правовстановлювальний і повертати нічого не прийшлося!.
peteroff
 
Повідомлення: 217
З нами з: 04 травня 2007, 18:19
Дякував (ла): 14 раз.
Подякували: 1 раз.

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Semiramida » 17 грудня 2009, 20:15

Якщо не помиляюся, я десь зустрічала іпотечний договір, в якому окремим розділом були записані умови задоволення вимог іпотекодержателя у випадку невиконання зобовязань - тобто договір [qoute]два в одному[qoute]...
Каждому человеку кажется, что он не каждый.
Аватар користувача
Semiramida
 
Повідомлення: 666
З нами з: 19 листопада 2009, 16:00
Дякував (ла): 160 раз.
Подякували: 206 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів