Форум

Інформаційний ресурс

Спадкування земельної ділянки.

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Tay » 18 грудня 2009, 14:08

Шановні нотаріуси, прошу Вас підказати мені які саме документи необхідно буде подати мені до нотаріальної контори для оформлення спадщини на земельну ділянку, за наступних умов:Я є єдиним спадкоємцем 1-ї черги. Земельна ділянка приватизована у 1996 році. Для ведення садівництва. Дуже Вам дякую.
Tay
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Кэрри » 18 грудня 2009, 14:34

Вам нужно до 6 месяцев обратиться к государственному или частному нотариусу для полной консультации. Желательно при себе иметь: свидетельство о смерти, свой паспорт, документы, подтверждающий родственные отношения, документы на землю. Дать консультацию заочно трудно. Главное, не пропустите 6-месячный срок со дня смерти наследодателя для принятия наследства.
Кэрри
 
Повідомлення: 805
З нами з: 12 грудня 2009, 13:38
Дякував (ла): 2813 раз.
Подякували: 1369 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення мурзилка » 18 грудня 2009, 14:34

"Свідоцтво про смерть (оригінал та копія).Паспорт спадкоємцяІдентифікаційний номер спадкоємця.Довідки ЖЕКу про прописку померлого по день смерті та Форми №3 про склад його сім’ї.Довідка про причину смерті (оригінал та копія).Документи, що підтверджують родинні відносини спадкоємців зі спадкодавцем (оригінал та копія):- Свідоцтво про народження- Свідоцтво про одруження- Свідоцтво про розірвання шлюбуПравовстановлюючі документи на нерухоме майно-земельну ділянку. Всі нотаріальні дії вчиняються при наявності ПАСПОРТА!Это для заявления о принятии наследства...дальше все Вам расскажет нотариус, который будет вестиВаше наследственное дело."
мурзилка
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Tay » 18 грудня 2009, 14:41

Дякую за відповіді. Але спадщина оформлюється в іншому місті, їхати за консультацією дуже далеко. Спадщину прийняв, оскільки надіслав до ДНК відповідну заяву нотаріально оформлену. Хочу поїхати вже підготовлений, щоб скоріше все оформити, після спливу строку у шість місяців.Тому питаю саме про перелік документів, що будуть стосуватися земельної ділянки.Я так розумію, що окрім самого державного акту, необхідно зробити нормативно-грошову оцінку земельної ділянки.Чи потрібно присвоювати кадастровий номер для такої земельної ділянки?Мають бути ще якісь витяги? Довідки? Справа в тому, що земельна ділянка знаходиться у моєму місті, а спадщина оформлюється в іншому.Дякую.
Tay
 

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Nezvezda » 18 грудня 2009, 14:46

їхати прийдеться за запитами.
Аватар користувача
Nezvezda
 
Повідомлення: 580
З нами з: 15 травня 2008, 20:14
Дякував (ла): 27 раз.
Подякували: 27 раз.

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Зебра » 18 грудня 2009, 15:02

Без запроса нотариуса вам никто ничего в не выдаст на умершего. №5 уже опередил
Аватар користувача
Зебра
 
Повідомлення: 756
З нами з: 24 червня 2009, 15:07
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 82 раз.

Номер повідомлення:#7


Повідомлення Олена » 18 грудня 2009, 16:32

в № 3[QUOTE]Довідка про причину смерті (оригінал та копія).[/QUOTE]а це Вам навіщо? Ви що карну справу відкривати за фактом смерті збираєтесь?
Зродились ми великої години,
З пожеж війни і полум’я вогнів.
Плекав нас біль за долю України,
Зростив нас гнів і лють на ворогів.
Аватар користувача
Олена
 
Повідомлення: 4087
З нами з: 22 вересня 2005, 00:48
Дякував (ла): 2548 раз.
Подякували: 3373 раз.

Номер повідомлення:#8


Повідомлення Per se » 18 грудня 2009, 17:12

Олена, cправка нужна.В свидетельствах о смерти сейчас не указывается причина смерти. А если человек признанный умершим на основании решения суда… А нам (нотариусам) справка нужна, для того, что бы не влететь и вовремя зарегистрировать запрещение по ст. 47 ЦК
Аватар користувача
Per se
 
Повідомлення: 14136
З нами з: 21 липня 2006, 13:59
Дякував (ла): 12938 раз.
Подякували: 14340 раз.

Номер повідомлення:#9


Повідомлення Кэрри » 18 грудня 2009, 19:57

Справка не нужна. Не вводите людей в заблуждение. Если свидетельство о смерти выдано на основании решения суда, то на нем вверху будет отметка [qoute]запис поновлено[qoute], или что-то в этом роде. Уж если возникло сомнение, то запрашивайте копию актовой записи в ЗАГСе.
Кэрри
 
Повідомлення: 805
З нами з: 12 грудня 2009, 13:38
Дякував (ла): 2813 раз.
Подякували: 1369 раз.

Номер повідомлення:#10


Повідомлення N » 18 грудня 2009, 20:14

Кэрри, в нашому регіоні обов[qoute]язково вимагають або довідку про причину смерті, або Витяг з реєстру РАЦС про смерть.Крім того, більшість спадкоємців, які звертаються до нотаріуса навіть скрепкою приколюють ту довідку до свідоцтва - вже напрацьовано.
Аватар користувача
N
 
Повідомлення: 509
З нами з: 19 січня 2007, 13:19
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 73 раз.

Номер повідомлення:#11


Повідомлення Per se » 19 грудня 2009, 01:35

[QUOTE]запис поновлено[qoute], или что-то в этом роде[/QUOTE]может быть и в других ситуациях…я не гадалка… я нотариус!Почему запись о причине смерти важна, для меня (нотариуса)т к. мне совсем не интересна причина смерти ( механическая асфиксия, множественные колото-режущие раны инфаркт, инсульт).. Для нотариуса главное не пропустить и вовремя принять меры по ст 47 ЦК))
Аватар користувача
Per se
 
Повідомлення: 14136
З нами з: 21 липня 2006, 13:59
Дякував (ла): 12938 раз.
Подякували: 14340 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів