Форум

Інформаційний ресурс

різні адреси земельної ділянки.

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Зебра » 22 грудня 2009, 18:59

Ваша думка, принесли ДА, хочуть подарувати ЗД, адреса в ДА не співпадає з адресою в реєстрі обтяжень(почала гратися знайшла - ЗД знаходиться в СТ в місті, а в ДА зазначено - /[qoute]...ський район, садове товариство ХХХ), дзвонила в ІЦ вони кажуть треба код ЄДРПУ СТ(щоб його ідентифікувати)але зі слів власника(розповів мені історію цієї ЗД) зрозуміла що вона все ж таки знаходиться на території міста.Питання - треба міняти ДА, щоб адреси співпадали?
Аватар користувача
Зебра
 
Повідомлення: 756
З нами з: 24 червня 2009, 15:07
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 82 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Кэрри » 22 грудня 2009, 19:09

Земельну ділянку в реєстрі заборон можна перевірити по кадастровому № ( я так розумію, що № помінятися не може). Але як правильно записати адресу в договорі? Якщо зараз ця земля проходить по місту(а раніше по району), то можливо додатково лист з земельних ресурсів з поясненням причини зміни адреси і підтвердженням, що це та сама ділянка. З такою ситуацією по будинках я стикалася неодноразово. Приносять договір 56 року. Такої вулиці давно вже немає. Тому БТІ вказує колишню адресу і теперішню.
Кэрри
 
Повідомлення: 805
З нами з: 12 грудня 2009, 13:38
Дякував (ла): 2813 раз.
Подякували: 1369 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Marysia. » 22 грудня 2009, 19:17

наверняка решение исполкома о переименовании улицы и о переносе границ (городских или районных, что там было). иначе можно получить по полной.
Никогда не говори "никогда"!
Аватар користувача
Marysia.
 
Повідомлення: 15207
З нами з: 20 вересня 2007, 19:32
Дякував (ла): 55736 раз.
Подякували: 26655 раз.

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Nata:) » 22 грудня 2009, 19:19

Только что принесли госакт, в котором указан один адрес и решение о присвоении этому же земельному участку нового адреса. В правовых документах на дом (решение суда) уже новый адрес. Хотят оформить договор дарения дома и земли. Подскажите нужно ли менять госакт на землю?
Nata:)
 
Повідомлення: 4
З нами з: 02 жовтня 2009, 17:51
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів