Сторінка 1 з 2

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 17:26
Iren
Не повинні: адже довіритель не повинен віддавати свій ідентифікаційний номер повіреному, а інформація про номер міститься в довіреності, при посвідченні якої нотаріус оглядав наданий йому оригінал. Цього достатньо.

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 17:27
ЮЕ
я не требую. Для чего тогда нужна доверенность? Это все равно, что мы бы требовали предоставления паспорта доверителя. Документы должны быть при нем.

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 17:32
ЮЕ
Настя! проверку конечно по коду, кроме ФИО. Ну а если в это время доверитель оформляет другие сделки в другом городе? Или вообще уехал за границу отдыхать вместе с кодом?

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 17:35
Iren
Проверка осуществляется и по коду, но код указан в доверенности. Этого достаточно. Мы можем брать копию, если есть, но это необязательно.

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 17:37
ЮЕ
копию я всегда прошу, но не требую. и то для того, чтобы проверить не допущена ли ошибка в доверенности

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 18:09
Во как...
Згідна з Nastya, з огляду на п. 19 нашої інструкції слід вимагати ідентифікаційний номер сторони правочину, до того ж, при проведенні перевірки, вже декіцлька разів чула, що робили нотаріусам зауваження і зараховували помилку як недотримання п.19

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 18:39
Олл
Для того, щоб не було порушено п.19 Інструкції нотаріусу для вчинення правочину разом з довіреністю повинна бути надана, як мінімум, нотаріально завірена фотокопія довідки про присвоєння ід.номера, якщо й не сама довідка. До речі, одержати дублікат такої довідки в податковій не складає труднощів.

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 18:47
pipa
теж вимагаю ідентифікаційний номер, а то був випадок коли нотаріус при посвідчені довіреності помилився і вказав не вірний номер, і відповідно в довідках про відсутність заборон і податкової застави фігурував не справжній номер продавця, а звідки тоді ви Iren, ЮЕ будете це знати, адже нотаріус який посвідчив довіреність і помилився не буде винним, а будете ви бо не оглянули оригінал або хоча б копію, а в продавця виявилась податкова застава і ви не знали?!

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 18:51
Iren
Юра: я при перевірці податкової застави ввожу не тільки ідентифікаційний номер, але й прізвище, імя, по-батькові. Тому такої проблеми не повинно виникати.

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 19:02
pipa
Iren а чи знаєте ви що є непоодинокі випадки коли податкова накладає податкову заставу лише по ідентифікаційних номерах.

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 19:51
ЮЕ
Юра, а почему Вы решили что не будет виновным тот нотариус, который допустил ошибку в ИНН? Получается мы верим помятой бумажке с налоговой больше чем доверенности нотариуса, который установил личность, проверил документы? Да инструкция предусматривает предоставление справки, но это очередная недоработка законодателя. И если при проверке мне влепят отсутствие справок как нарушение - буду бороться за свою правоту. Такие документы как паспорт, права, справка ИНН и т.д. - должны быть с человеком всегда.

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 21:03
Vолодимир
0

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 21:11
Таня
п.19 Інструкції не звільняє якщо діє представник-значить порушення.

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 21:12
Таня
0

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 21:14
Vолодимир
Підримую позицію про відсутність законодавчого обгрунтування обовязку довірителя передавати представнику оригінал іденномера Але з врахуванням наведеної практики мабуть за доцільне довірителю передавати представнику нотаріально засвідчену копію іденномера по прикладу свідоцтв про шлюб або про народження Але це необхідно узгодити з нотаріальним загалом На сьгодні готується відповідне програмне забезпечення яке нам дозволить це робити

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 21:15
Vолодимир
Підримую позицію про відсутність законодавчого обгрунтування обовязку довірителя передавати представнику оригінал іденномера Але з врахуванням наведеної практики мабуть за доцільне довірителю передавати представнику нотаріально засвідчену копію іденномера по прикладу свідоцтв про шлюб або про народження Але це необхідно узгодити з нотаріальним загалом На сьгодні готується відповідне програмне забезпечення яке нам дозволить це робити

ПовідомленняДодано: 20 лютого 2007, 22:49
alsk
уважаемые. а что на мешает при удостоверении доверенности заверять сразу копию кода доверителя, я всегда так дела что б в дальнейшем если довереность уходит в другой город не возникли проблемы у повереного.

ПовідомленняДодано: 21 лютого 2007, 12:35
Доктор ZAZ
мысль здравая, но по моему мнению не всегда реализуемая. Копии возможно заверять с ДОКУМЕНТА! Справки ИНН (если подходить со всем радением) не всегда можно назвать документом. То это карточка, то справка, то дубликат, то печать ГНИ, то канцелярии, то печать для довидок, не всегда пишут должность сотрудника ГНИ, который эту справку подписал и т.д. Поэтому если есть доверенность, где нотариус проверил и укзал номер ИНН, что ещё надо.

ПовідомленняДодано: 21 лютого 2007, 17:49
pipa
для ЮЕ: винним не буде той нотаріус який помилився в ідн оскільки суть довіреності не полягає в тому щоб написати правильно чи неправильно ідн чи інше слово а суть в тому щоб правильно написати бажання довірителя і повноваження представника, а ваш обовязок звірити ПІБ довірителя і майно з правовстановлюючим документом і тим що написано в довіреності та перевірити податкову заставу.

ПовідомленняДодано: 21 лютого 2007, 17:52
pipa
додам, що кожний грамотний юрист скаже що перевірку буд-яких даних слід робити з першоджерела.

ПовідомленняДодано: 21 лютого 2007, 20:01
SAVA
Vолодимир- На сьгодні готується відповідне програмне забезпечення яке нам дозволить це робити, а вот с этого места прошу поподробнее. Одним словом о каком прог. обесп. речь?

ПовідомленняДодано: 21 лютого 2007, 23:45
Таня
nnnЯ промовчу про чудность нашей Инструкции. я вважаю, що при вирішенні питанння треба враховувати також можливість(певними органами) застосування норм чудной Инструкции для притягнення нотаріуса до відповідальності