Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 18:32
Во как...
Чи маємо право посвідчити договір обміну земельних ділянок, цільове призначення яких осибисте селянське господарське, які до цього були паями? Адже в земельному кодексі (п. 15 перехідних положень) передбачено, що мараторій розповсюджується на відчуження, окрім обміну. Як думаєте, який обмін законотворець мав на увазі, які вимоги до такого обміну (земля на землю, площа однакова тощо), як посвідчити такий договір в межах закону??? Дякую за думки

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 18:55
*Женская Логика*
Марин...не надо....в том то и проблема...когда меняться можно...до получения актов...и после..... может они имели ввиду пока она не выделенна можно меняться......

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 18:57
тая
Маємо право,в нас був семінар на тему обміну землі,на якому представник відділу земельних ресурсів,пояснив,що можна посвідчувати договора обміну земельної ділянки на земельну ділянку,цільове призначення яких повинне бути однаковим,це не суперечить законодавству.

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 19:01
тая
Моя думка,що до обміну треба ставитись як і до договору купівлі-продажу,тобто земельна ділянка повинна бути виделена в натурі,щоб був державний акт на земельну ділянку,оцінку тощо.Поки що я не бачила заборону на обмін земелбної ділянки.

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 19:04
*Женская Логика*
письменных нет никаких розъяснений?

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 19:08
Во как...
Державні акти є, і землі є, проблема в тому, що ці землі ОСГ. А державний акт був виданий згідно розпоряддення адміністрації про зміну цільового призначення з ПАЯ. Давайте разом подумаємо, що будемо робити, адже, думаю, що і у Вас такі клієнти є. Якщо обмін, то які вимоги? Щоб було цільове призначення однакове, щоб була площа однакова чи ні ??? Дякую за співпрацю.

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 19:08
*Женская Логика*
всё равно страшно....

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 19:10
Во как...
страшно, але заком має прогалину, її для наших колег залишили, але як використати???

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 19:10
*Женская Логика*
"площадь у них у них у всех...примерно за 2 га....главное назначение.....осг на осг....я давно эту тему подымала.....наверное читали ""Земля и мараторий""....налог там по 2,5% с каждой земли..... "

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 19:12
*Женская Логика*
выж понимаете...что мена (цивильно-правова угода) выведет эту землю из под маратория??? Вы думаете там (тычу пальцем вверх) это не понимали когда принимали...зачем тогда принимать безсмысленные законы и маратории?

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 19:20
Летучая Мыша
я бы не рисковала, лучше копии аверять. чем потом доказывать, что не верблюд.

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 19:25
*Женская Логика*
поэтому и я...сижу не рыпаюсь.....хотя эта идея с меной родилась у меня давным давно.....

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 20:04
*Женская Логика*
Marina запитайте на сайті УНП......от інтересно що вони скажуть....... коли запитаєте мені маякніть...я теж хочу побачити...

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 20:18
Во как...
вже запитала, чекаю відповіді, але ж вони в УНП відповіді дають вибіркого і через тиждень, тому на них особливо і не сподіваюсь.

ПовідомленняДодано: 01 березня 2007, 23:34
Таня
"Рішення суду вирішить це питання. а так-кожен сам собі ""режиссер"""

ПовідомленняДодано: 02 березня 2007, 14:50
*Женская Логика*
я думаю писать постанову про видмову......

ПовідомленняДодано: 02 березня 2007, 15:51
тая
"І на яких підставах Ви відмовите,ніде чітко не вказано,що міну не можна робити,тому ж відмову можна оскаржити в суді.Міна це ж обмін одної ділянку на другу!не розумію чого боятись""что не запрещено,то разрешено""."

ПовідомленняДодано: 02 березня 2007, 18:23
*Женская Логика*
не может быть всё так просто...зачем тогда этот мараторий принимали когда меной мы повыводим все земли осг из под маратория.....неужели они такие тупые что бы принимать такие законы??? Сдесь что то не так...

ПовідомленняДодано: 02 березня 2007, 20:19
Во как...
"ОТ ВІДПОВІДЬ УНП, НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ:01.03.2007 | Надiйшло вiд: МарінаЗапитання: Чи маємо право посвідчити договір обміну земельних ділянок, цільове призначення яких осибисте селянське господарське, які до цього були паями? Адже в земельному кодексі (п. 15 перехідних положень) передбачено, що мораторій розповсюджується на відчуження, окрім обміну. Як думаєте, який обмін законотворець мав на увазі, які вимоги до такого обміну (земля на землю, площа однакова тощо), як посвідчити такий договір в межах закону??? Дякую за допомогу.Ми відповідаємо: Мораторію щодо відчуження, обміну земельних ділянок, цільове призначення яких ведення особистого селянського господарства, якщо вони не були земельною часткою (паєм), Законом України ""Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення до прийняття відповідних законодавчих актів"" не встановлено. Якщо ця земельна ділянка була земельною часткою (паєм), думаю, що обміняти можна, якщо площа однакова. Відповідь надана Шепітко Валентиною Василівною, членом комісії з аналізу, методології та прогнозування нотаріальної практики Української нотаріальної палати, завідувачкою Миронівської районної державної нотаріальної контори Київській области. "