Сторінка 1 з 1
Додано:
02 березня 2007, 15:25
Во как...
беру експертно-грошову
Додано:
02 березня 2007, 16:15
Доктор ZAZ
Обе, кроме первой продажи земли СТ там токо експертная
Додано:
02 березня 2007, 16:41
Во как...
777, як обидві? На договір вимагаєте і ту і іншу оцінку??? Чи для дарування - нормативну, а для купівлі - експертну?
Додано:
02 березня 2007, 18:19
*Женская Логика*
експертну
Додано:
02 березня 2007, 18:21
*Женская Логика*
"згідно закону ""Про оцінку землі""...а дурноваті писулькі податкової порушують закон як про оцінку землі...та і про оподаткування фіз осіб.....а крайніми зробять нотаріусів..."
Додано:
02 березня 2007, 18:28
Доктор ZAZ
MarinaДля дарування - нормативну, а для купівлі - експертну было до того как мы стали налоговыми агентами. Исходя из этого 11.1.3. Дохід від продажу об'єкта нерухомого майна визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого нерухомого майна, розрахованої ОРГАНОМ, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до законодавства для продажи стали брать и нормативную. Оцещики - эксперты органом не являются это раз и + письмо ГНА 19.02.07 №3200/7/17-0116. Честно лично я абсолютно не в восторге. Но у нас на совместном семинаре с наложкой всё таки решили так.
Додано:
02 березня 2007, 18:33
Доктор ZAZ
дурноваті писулькі податкової порушують закон як про оцінку землі...та і про оподаткування фіз осіб.....а крайніми зробять нотаріусів... Двумя руками за, но у нас общие решеня по таким вопросам всё таки выполняются (с тарифами естествено всё хуже).
Додано:
02 березня 2007, 18:45
*Женская Логика*
ок....10 гривен пишут в договор...огласно експертной она оцененна в 15 гривен...норматывна - 20 гривен....с какой платить налог?
Додано:
02 березня 2007, 18:59
Доктор ZAZ
5% с 20 грн, 1% с експертной. Дальше ничем не могу помочь
Додано:
02 березня 2007, 19:07
*Женская Логика*
Грошова оцінка земельних ділянок залежно від призначення та порядку проведення може бути нормативною і експертною. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель. Експертна грошова оцінка земельних ділянок та прав на них проводиться з метою визначення вартості об'єкта оцінки. Експертна грошова оцінка земельних ділянок використовується при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них, крім випадків, визначених цим Законом, а також іншими законами. А это для кого писанный закон?
Додано:
02 березня 2007, 21:51
Доктор ZAZ
"Вопрос к наложке. Не собираюсь быть адвокатом у фискальніх органов. И мне от их разъяснений тошнит не меньше думаю чем Вам. Как соотносится Закон ""Про оцінку землі""... с Законом ""про податок з доходів фізосіб ..."" и примеров таких нисчесть. Еще раз говорю поддерживаю Вас полностью в том, что крайніми зробять нотаріусів... в єтой законодательно-инструкционно-письменной чехарде. Сказал о практике в регионе."
Додано:
02 березня 2007, 22:09
VB
А если нормативная 150000 грн., експертная -25000, продажа - 15000 грн.? У нас , не в Киеве, земля реально еще ничего не стоит. Поэтому , я считаю что налог надо брать с большей. Нет желания в будущем спорить с налоговой
Додано:
02 березня 2007, 23:08
*Женская Логика*
Закон про податок з фіз осіб має пріорітет на іншими законами лише В ЧАСТИНІ ОПОДАТКУВАННЯ..... законом про оцінку визначенно для чого які оцінки потрібні...... хто і як проводить оцінку землі там також чітко прописанно...... В статті чітко все прописано куди яка оцінка, тим більш призначення нормативної оцінки - є вичерпним....
Додано:
03 березня 2007, 15:35
Во как...
До сьогодні брала нормативну на дарування, а тільки експертну- на купівлю. Тепер маю сумніви.
Додано:
05 березня 2007, 14:10
*Женская Логика*
Марин...я тоже брала только нормативную...я думаю что мы должны и на дарение брать експертную...так как мы не стягуемо держ мито.....
Додано:
05 березня 2007, 17:16
andy
"Хочу добавить как на этот вопрос смотрит Инструкция про ""Держ.мито"": 49. Державне мито за посвідчення договорів міни та дарування земельних ділянок, переданих громадянам безоплатно відповідно достатті 121 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства,будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), садівництва, дачного йгаражного будівництва, а також за посвідченням договорів міни та дарування земельних ділянок, які належать юридичним особам на правах власності відповідно до статті 82 Земельного кодексу України, обчислюється із суми договору, але не нижче нормативної грошової оцінки земельної ділянки, встановленої Законом України ""Про плату за землю"" ( 2535-12 ). При посвідченні інших цивільно-правових угод з зазначеними вище земельними ділянками державне мито справляється відповідно до Декрету ""Про державне мито"" ( 7-93 ) та з урахуванням вимог Земельного кодексу України.Так что только ""нормативна грошова оцинка"" только относительно ""переданих громадянам безоплатно відповідно достатті 121 Земельного кодексу України..."" Если приобретена (купля, дарение, мена, наследство и т.п.) - думаю нужна экспертная."
Додано:
12 березня 2007, 21:28
КОС
"А я не збираюся робити відчуження будинків, які на приватизаваних зем.ділянках доти, доки не буде Порядку ..., затвердженого КМУ. Тому що, після прочитання цього листа ДПА від 19.02.2007 року зрозуміла, що податківці не слідкують за змінами в з/д-ві. І потім ніякий суд та й навіть самі податківці не приймуть у мене як доказ цього ""листа"". Як можна писати про грошову оцінку зем.ділянки і посилатися на ст.23 з-ну ""про плату за землю"", якщо закон цей був ще 1992 року. Після нього є ""Про оцінку майна, майнових прав..."" а також новий ЗК (з двома підвидами грошової оцінки). "
Додано:
12 березня 2007, 21:40
КОС
"І ще: в ЗК про нормативну оцінку перелік не є вичерпним: ""Стаття 201. Грошова оцінка земельних ділянок 1. Грошова оцінка земельних ділянок визначається на рентнійоснові. 2. Залежно від призначення та порядку проведення грошоваоцінка земельних ділянок може бути нормативною і експертною. 3. Нормативна грошова оцінка земельних діляноквикористовується для визначення розміру земельного податку, втратсільськогосподарського і лісогосподарського виробництва,економічного стимулювання раціонального використання та охорониземель тощо. 4. Експертна грошова оцінка використовується при здійсненніцивільно-правових угод щодо земельних ділянок. 5. Грошова оцінка земельних ділянок проводиться за методикою,яка затверджується Кабінетом Міністрів України.""Тут так по-двоякому можна розуміти. І експертну брати, оскільки ч.5 про це говорить, і нормативну - тому що частина 3 закінчується словом ""ТОЩО"" + ще й якщо примінити аналогію: земельного податку до податку про доходи від продажу... "
Додано:
13 березня 2007, 01:24
victoria
"А меня ещё смущает тот факт, что ""грошова оцінка земельної ділянки проводиться Державним комітетом України по земельних ресурсах"", и нет даже намёка на других субъектов оценочной деятельности. "