Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 02 березня 2007, 19:20
tamila
Ув. КОЛЛЕГИ, вискажите свое мнение по даному договору....Буду ВАМ очень благодарна

ПовідомленняДодано: 02 березня 2007, 20:49
Таня
Не можуть діяти батьки як законні представники потерпілого, оскільки вони діють від свого імені. та потерпілий помер

ПовідомленняДодано: 02 березня 2007, 21:35
V
Померлий дитина, батьки інваліди, стан сім’ї, годувальник? Ким батьки визнані по кримінальній справі? Розмір відшкодування реальний, відповідає справедливості? Хто ще може появитися із потенційних потерпілих? Важко радити без повного розуміння та твердого впевнення у діях. Мабуть мнимість договору, щось подібне на торг - ти мені до суду цивільних вимог не висувай, а я тоді, потім, розрахуюся. Нема щирості відносин. Зобов’язання – не заявляти є неправомірним обмеженням у правах. За перепони слідству наступає кримінальна відповідальність. Зовсім непотрібне в договорі відшкодування збитків.

ПовідомленняДодано: 02 березня 2007, 21:41
Таня
Напевне загинула малолітня дитина-зазнасити рік народження.Шкода настала внаслідок смерті дитини а не внаслідок аварії

ПовідомленняДодано: 02 березня 2007, 22:40
OLENA
"Уважаемые коллеги, есть ли у кого-нибудь опыт по участию в судебном процессе в качестве ответчика по иску о признании недействительной исполнительной надписи (взыскание накладывается на автомобиль) в соответствии с Законом ""Об удовлетворении требований кредиторов и регистрации обременений движимого имущества"", где не предусматривается такой вид взыскания как исполнительная надпись. Я слышала, уже есть решения судов о признании таких исполнительных надписей недействительными...."

ПовідомленняДодано: 03 березня 2007, 10:16
Таня
Досвіду немає, але чула також про це. Все питання в тому, що виконавчий напис взгідно ЦК вчиняється у випадках, передбачених законом.От і найшла коса на камінь- Перелік на закон