Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 19 грудня 2005, 14:48
Во как...
"Потрібно виявляти своє невдоволення разом, подумати як це зробити, якби Ви знали як вже ""потерають ручки"" у відділах нотаріату, чекають цього закону як панацеї!!! Ми всі люди, ми всі можемо допускати незначні технічні помилки, невже за це треба нас ""розстрілювати"". Нотаріуса не захищає жодний закон, якщо лікар неправильно зробив операцію, то людина просто не перенесла наркозу, а нотаріус якщо допустив саму незначну помилку- не має права працювати???"

ПовідомленняДодано: 20 грудня 2005, 22:31
Во как...
"Цілком Вас підтримую, але в нашій області(не буду називати в якій) нотаріуси не просто не гуртуються, а здатні загризти один одного, не захищати один одного, а насилають СБУ і т.д, тому буде дуже важко щось змінити. Але загалом було б правильним створити таке об""єднання!"

ПовідомленняДодано: 12 січня 2006, 15:35
Vолодимир
Шановні колеги, Національна юридична академія України ніякого відношення до тексту обговорюваного законопроекту не має. Той факт, що окремі практикуючі нотаріуси є працівниками НЮАУ і безпосередньо розробляли цей законопроект, ні в якому разі не уповноважує їх підписуватися від імені шанованої всіма нами Альма-матер.Нотаріуси, якщо під цим словом розуміти поняття нотаріальної спільноти, а не декількох осіб – також не мають жодного відношення до вказаного законопроекту. Більше того, до дня голосування (15.12.2005) ніхто з нотаріусів не міг отримати текст цього законопроекту.Як кажуть в народі – «всіх нас бажають використати втемну». А відносно терміну пізно, чи ні – це філософський критерій і на думку тих самих філософів – «пізно ніколи не буває, у всякому разі, до тих пір поки людина відчуває себе живою!»P.S. Народ виправляє помилки в діючому законодавстві та вносить зміни до Конституції України, а хтось, не зрозуміло чому пропонує об’явити «священною коровою» ще не існуючий, віртуальний законопроект, який ще «чомусь» дуже не любить денне світло?!

ПовідомленняДодано: 21 січня 2006, 20:32
andy
Думаю, що вже настав час припинити переписку старого закону про нотаріат (з врахуванням зміни законодавства), а розробити, за участю нотаріусів, кого це питання цікавить, новий законопроект, з врахуванням європейського досвіду.

ПовідомленняДодано: 27 січня 2006, 18:08
andy
"Якщо не написати новий закон - будемо, як і раніше, порпатися у старій білизні. Чому, скажіть, ми маємо посвідчувати довіреність? У всьому цивілізованому світі нотаріуси встановлюють особу громадянина і засвідчують справжність його підпису на довіреності. Дублікат - проблем нема. Якщо у країні є реєстр документів, за окрему плату вноситься текст документу до цього реєстру і будь-який нотаріус видає його копію (у нас - дублікат) за зверненням представника. А ситуація з ідентифікаційними кодами - так це ж повний маразм - до кожної довіреності чи договору долучати копії ідентифікаційних кодів, ближчим часом половина архіву нотаріуса будуть нікому не потрібні коди - це що, світовий рівень нотаріату? Чому б, наприклад, не зробити як у всьому цивілізованому світі - при народженні дитини їй в органах РАЦС присвоюється ""РІДНИЙ"" номер, який слідує за нею все її життя, зауважую - не ід. код, що для декого знамення диявола, а саме РІДНИЙ номер, що переноситься до кожного документи людини (свідоцтво про народження, паспорт, посвідка тощо). І ніяких тобі проблем. Таких прикладів нашої законотворчості маса. Треба свіжі ідеї, світовий досвід, і все буде гаразд"