Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 18 січня 2006, 16:05
ksen
Как кто считаете, можем ли мы сейчас удостоверять договора отчуждения недвижимости по месту нахождения одной их сторон сделки, если у меня районный нот. округ, недвижимость находится в городе, одна из сторонзарегистрирована в районе? И можем ли мы вообще это делать, если изменения в нашу инструкцию еще не внесены, получается инструкция противоречит закону????

ПовідомленняДодано: 20 січня 2006, 11:49
Таня
Закон прийнято, треба ним керуватися, я не думаю, що якщо ви посвідчите договір за місцем реєстраціїї однієї із сторін, то він буде визнаний недійсним лише тому, що немає змін до інструкції. та немає визначення, що таке місцезнаходження сторони.

ПовідомленняДодано: 23 січня 2006, 21:14
pipa
В такому випадку підкажіть, як взяти довідку про відсутність заборони в старій системі (Феміда) якщо там внесено лише декілька областей в залежності від місця знаходження нотаріуса?

ПовідомленняДодано: 23 січня 2006, 22:11
Vолодимир
Шановні в ст..647 ЦК України «Місце укладення договору», дослівно зазначається : « Договір є укладеним у місці проживання фізичної особи або за місцем знаходження юридичної особи, яка зробила пропозицію укласти договір, якщо інше не встановлено договором». Зауважте ця норма не надає право ніякому закону змінити місце укладення договору. Це право надано лише сторонам, якщо вони на це погодяться при укладенні договору.І зауважте ще раз – сторони мають можливість дійти згоди в договорі про будь-яке місце укладення договору. Тому не варто чіплятися до термінів та заглиблюватись в теорію, яке з понять ширше – місце знаходження чи місце проживання, і чи можливо до фізичної особи застосовувати термін «місцезнаходження». Чекаю на конструктивний аналіз цієї ситуації.

ПовідомленняДодано: 24 січня 2006, 22:14
V
" Зі всього видно, що законодавець не практик. Безкінечні ляпсуси, прямі протиріччя, відсутність елементарних понять, експертних висновків до прийняття законів на слух та з льоту непрофесіоналами, сумнівність та доречність інших документів в догонку – це реалії. Як бути? Ущемлення прав громадян, ні. Що хотілося сказати і як сказано в результаті. Ми повинні вичитати між рядками. Закон (ст.55) під когось? Знову політика замість юриспруденції. Великі регіони акумулюють всі важелі правління. В основному це потрібно центральним банкам та олігархам тіньовикам. Далі. Перше, якщо норма є, вона уже не мертва, п. Катерина. Інше, що таке місцезнаходження однієї із сторін? Дочекаємося офіційних тлумачень юстиції та інших правників, але це все підзаконність понять. В скорому часі, враховуючи інертність депутатів та завантаженість проблемами виборів, змін на рівні закону не чекаймо. Привіт вакханалія, хто скоріше встигне! Згідно Закону України Про внесення змін до статті 3 Закону України ""Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"" від 15 грудня 2005 року ІV-№ 3214 та Пропозицій Президента від 05.01.2006 року для фізичних осіб визначені поняття реєстрації – місце проживання, перебування та місце переважного знаходження. Тобто, потрібно звертати увагу тільки на реєстрацію проживання паспортним відділком. А якщо особа без громадянства, знята з реєстраційного обліку (при переїзді в іншу місцевість), іноземний громадянин або особа, яка прийнята на постійний облік в Посольстві України за кордоном при виїзді на ПМП (українці з закордонним паспортом) це що, особи які позбавлені гарантованих ст. 47 Конституції прав на житло. Ким? За що? Тільки тим, що про них забули. Виявляється ця категорія осіб має право на набуття нерухомого майна будь-де через нотаріуса на вибір. Тоді потрібно терміново, на момент відчуження, зніматися з обліку та реально визнавати, що інститут прописки віджив своє поняття режиму. Значить, будемо всі переходити до ствердження засвідченням справжності підписів на заявах про проживання в певному місці та вилками, ложками, білизною, ствердженнями свідків, співмешканців. Буде дуже доречне п. Vолодимир посилання на ст. 647 – договір є укладеним у місці проживання фізичної особи. Залишається тільки визначити хто саме перший зробив пропозицію укласти договір. Що це за нове - переважно перебуває строком менше шести місяців на рік (див. Закон). На мій погляд, абсолютна чехарда, яку світ не бачив. Далі буде."

ПовідомленняДодано: 25 січня 2006, 21:29
Admin-Юкон
Шановні відвідувачі Форуму!!!Просимо звернути Вашу увагу, що ряд тем та питань, які Ви обговорюєте цілком можливо розглядалися на нашому Форумі і раніше. Тому перед відкриттям нової або при пошуку певної теми використовуйте меню «Правка» - «Найти на этой странице» або Ctrl+F. Це дасть змогу зберегти Ваш час, уникнути дублювання і більш повно висвітлити відповідь на цікаву для Вас тему.З найкращими побажаннями,Адміністрація сайту.