Сторінка 1 з 1

Додано:
29 травня 2007, 16:41
ШОКОЛАДКА
Шановні колеги, хто стикався на практиці з заміною іпотекодержателя в договорі іпотеки? Дуже терміново.

Додано:
29 травня 2007, 17:06
ва
"В мене була схожа ситуація то вийшли таким способом:Клієнт погасив зобов""язання в попередньому банку, зняли заборону і в той самий день отримав кредит в іншому і відповідно новий договір іпотеки посвідчили.Як на мене, це простіший спосіб, але не кожному підходить. "

Додано:
29 травня 2007, 17:27
МАГнолія
Можна ще зробити наступну іпотеку, за згодою попереднього Іпотекодержателя. Але також практикую як ВА.

Додано:
29 травня 2007, 18:45
Риба-Рак
І я підтримую ва

Додано:
29 травня 2007, 18:52
Passer
Стандартный договор уступки требования,.Между двумя ипотекодержателями (новым и старым) с последующим уведомлением ипотекодателя.

Додано:
29 травня 2007, 19:19
ШОКОЛАДКА
Маю наувазі п) 3 ст. 512 ЦК винонання обовязку боржника поручителем або заставодавцем. Чи можливо це зробити шляхом внесення змін в основний договір іпотеки?

Додано:
29 травня 2007, 19:49
Passer
wekалгоритм таков:1. Договор уступки требования Между двумя ипотекодержателями (новым и старым) (новый становится полным правоприемником по договорам кредита/займа и ипотеки, т.е. каких бы то изменений в договор ипотеки вносить не надо)2. на основании этого договора вносите соответствующие изменения в реестрах ()3. Писимо к ипотекодателю от нового ипотекодержателя про переход к нему права требования. 4. и вот только теперь (после прохождения шагов 1,2,3) письмо ипотекодержателя к ипотекодателю с предложением о внесение изменений в договор ипотеки (но я очень сомневаюсь в такой необходимости)

Додано:
29 травня 2007, 21:02
ШОКОЛАДКА
Passer якщо у Вас є зразок договору відступлення права вимоги чи не могли б Ви мені відправти на електронну адресу - uvnot@mail.ruБУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА

Додано:
29 травня 2007, 21:24
наивная дура
"Хочу еще обратить внимание на ст. 24 Закона ""Об ипотеке"". Відступлення прав за іпотечним договором здійснюється без необхідності отримання згоди іпотекодавця, якщо інше не встановлено іпотечним договором, і за умови, що ОДНОЧАСНО здійснюється відступлення права вимоги за ОСНОВНИМ ЗОБОВ""ЯЗАННЯМ. Якщо не буде доведено інше, відступлення прав за іпотечним договором свідчить про відступлення права вимоги за основним зобов'язанням. "

Додано:
29 травня 2007, 21:35
Доктор ZAZ
PasserТо редкий случай, когда я с Вами не согласен. Причины в сообщении OL ena. Ипотека производна от основного обязательства - кредит. договора. Он у Вас другой с другим лицом. Что банк банку уступил? Если договор уступки и может быть то только по первому кредитному! Но думаю второй банк предложит совой кредитный на новый срок с новыми условиям и т.д. Как на такой договор (основное обязательство) натянуть старую ипотеку?

Додано:
29 травня 2007, 21:59
да
"Не можна робити заміну (переуступку) Сторони по Договору, якщо зобов""язання по Договору виконані (Пленум ВР)."

Додано:
29 травня 2007, 22:58
ШОКОЛАДКА
"Шановні колеги повертаюсь до запитання:Договір кредитний та іпотеки укладений між банком та юр.особою №1, яка передала в іпотеку належне їй майно. Термін договору іпотеки не закінчений. При укладенні кредитного договору існувала юр. особа№2, яка на баження банку виступила поручителем (не майновим) за зобов""язаннями юр.особи №1.Зараз юр.особа № 2 за згодою з БАНКОМ та юр.особою №1 погашає всі зобовязання юр.особи №1і юр особа № 2 бажає стати кредитором юр.особи №1, перебравши на себе права кредитора.514Ст- До нового кредитора переходять права первісного кредитора у зобовязанні в обсязі та на умовах, що існували на момент переходу цих прав.Сумніви викликає те, що юр особа № 2 не є фінансовою установою тобто чи буде законна передача прав вимоги по кредитному договору Банком іншій юр.особі. "

Додано:
30 травня 2007, 00:24
ШОКОЛАДКА
"А якщо так : якщо за кредитним договором банк або інша фін. установа зобовязується надати кошти... , в той же час коли за договором позики одна сторона(позикодавець) передає у власність другій стороні(позичальникові) грошові кошти....Оскільки позика - це типова договірно-правова форма кредиту для всіх форм кредитування. Вимоги до позичкодавця - банк, чи фін. установа немає.-Ст.512 п3) кредитор може бути замінений...внаслідок виконання обовязку боржника поручителем, чи п 4) навіть - виконання обов""язку боржника третьою особою - А далі за ст. 513 ЦК правочин щодо заміни кредитора у зобовязанні вчиняється у такій самій формі, що й правочин на підставі якого виникло зобов""язання, право вимоги за яким передається новому кредитору.Договір про відступлення права вимоги - в простій письмовій формі стосовно ст. 516 - заміна кредитора без згоди боржника... в моєму випадку всі згідні ... закріпимо письмово, ще зміни в реєстри...Нда, поки писала сама зрозуміла.Passer я зрозуміла ваш алгоритм.ДЯКУЮ. "