Форум

Інформаційний ресурс

Згода на розірвання шлюбу в Росію!

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Слава » 14 червня 2007, 16:10

Чи можна написати заяву про згоду на розірвання шлюбу в Росії.Гр.Росії там подав заяву на розірвання шлюбу з гр.України, вона не може поїхати, хоче вислати заяву нот.засвідчену-таке можливо зробити і в якій формі?
Слава
 
Повідомлення: 632
З нами з: 07 лютого 2006, 18:03
Дякував (ла): 799 раз.
Подякували: 557 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення lenna » 14 червня 2007, 16:18

"Запитання: Имеем ли мы право удостоверять подлинность подписи на заявлении в суд о расторжении брака, где описывается с кем, когда и почему разводится и остальные семейные проблемы?Ми відповідаємо: На мою думку нотаріусу треба засвідчити справжність підпису особи на заяві, в якій вона зазначить, що не проти того, щоб слухання справи про розірвання шлюбу розглядалося в суді без її участі, або видала довіреність іншій особі на представництво її інтересів в суді. Не читавши заяви, не можна однозначно сказати, що її зміст не суперечить законові, вона не містить у собі відомостей, що порочать честь і гідність людини. Така заява виглядає як пояснення сторони, якому суд буде давати юридичну оцінку. А нотаріус не має права попереджувати заявника про відповідальність за неправдиву інформацію та роз""яснювати йому його права. Відповідь надала Чуприненко Олена Віталіївна, член комісії з аналізу, методології та прогнозування нотаріальної практики Української нотаріальної палати, завідувачка першої Чернігівської державної нотаріальної конториэтот вопрос задавался на сайте УНП"
lenna
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Слава » 14 червня 2007, 16:23

Просять написати тільки: Я, ПІП даю свою згоду на розірвання шлюбу з ...
Слава
 
Повідомлення: 632
З нами з: 07 лютого 2006, 18:03
Дякував (ла): 799 раз.
Подякували: 557 раз.

Номер повідомлення:#4


Повідомлення nota » 14 червня 2007, 16:26

Слава спрашивает не о заявлении в суд (как я поняла), а о случае, когда брак расторгается в ЗАГСе (нет спора и малол. несов. детей).Считаю возможным заверение подписи на таком документе. Тем более, что это предесмотрено ЗАГСовскими инструкциями.
nota
 
Повідомлення: 2153
З нами з: 07 вересня 2005, 13:45
Дякував (ла): 601 раз.
Подякували: 1643 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення lenna » 14 червня 2007, 16:41

тогда извините
lenna
 

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Per se » 14 червня 2007, 16:46

"Я робила (тільки по Україні). А краще нехай Вам нададуть зразок заяви, необхідної для органів РАЦС РФ , і засвідчуєте справжність підпису дружини.Я б ще зробила довіреність на право подання такої заяви та ведення необхідних справ з цього приводу ( якщо це необхідно) До міського відділу реєстрації актів цивільного стану --------------міськрайонного управління юстиції Розгляд заяви розірвання шлюбу Призначено на „___” __________ 20__р.________________________________________Постанову про розірвання шлюбу винесено„______” ___________________20____р.Розірвання шлюбу зареєстровано„______”___________________20__р. актовий запис №___З А Я В А про розірвання шлюбу Ми, що нижче підписалися, за взаємною згодою просимо розірвати шлюб у встановленому законодавством порядку. Спільних неповнолітніх дітей не маємо.Про себе повідомляємо: ВІН ВОНА1. Прізвище, ім”я по батькові 2. Дата народження 3. Громадянство 4. Відношення до військової службиа)де перебуває на облікуб) назва міста та номер поштової скриньки в/ч де служить 5. Перебували у шлюбі (1.2.3.) 6. Де укладено шлюб, що розривається. Номер та дата запису акта про шлюб. 7. Яке прізвище бажає мати після розірвання шлюбу ( узяте при одруженні чи дошлюбне) 8. Місце постійного проживання ( повна адреса) 9. Назва документа, що посвідчує особу: паспорт або пасп. документ (його серія, номер, яким органом і коли виданий) Паспорт: Виданий „___”__________р Заяву прийнято „ ____”_________200_р. та зареєстровано в журналі за № З умовами розірвання шлюбу ознайомлені, про відповідальність за надання недостовірних відомостей відділу реєстрації цивільного стану попереджені.Підписи осіб, що розривають шлюб:Він _____________________________„24” ------- 200 року Вона ___________________________„__________”___________________200_ртолько у меня оно табличкой, что то не могу прикрепить файлПосвідчвальний напис "
Аватар користувача
Per se
 
Повідомлення: 14136
З нами з: 21 липня 2006, 13:59
Дякував (ла): 12938 раз.
Подякували: 14340 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів