Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 05 вересня 2007, 13:23
ssg
"1.Підскажить, будь ласка, як визначаються повноваження керівника повного товариства, з урахуванням вимог Закону ""Про господарськи товариства"" :""Ведення справ товариства може здійснюватися всіма учасниками, або одним чи кількома з них, які виступають від імені товариства.В останньому випадку обсяг повноважень учасників визначається дорученням?????, яке повинно бути підписано рештою учасників товариства"" Потрібно завсідчити підпис на банківських картках повного товариства.2. Чи можна внести у статутний капітал вексель? (Вважаю, що ні, але цикавлять інші думки )"

ПовідомленняДодано: 05 вересня 2007, 19:11
Vолодимир
1. Загальні збори + наказ + нотпосвідчена від усіх довіреність зі всіма правами.2. Заборонено вексельним законодавством України.

ПовідомленняДодано: 05 вересня 2007, 19:12
Vолодимир
Ну звісно і весь інший пакет документів.

ПовідомленняДодано: 05 вересня 2007, 21:44
SAVA
ЗАКОН УКРАЇНИ Про обіг векселів в Україні Стаття 12. Забороняється використовувати векселі як внесок до статутного фонду господарського товариства.

ПовідомленняДодано: 06 вересня 2007, 01:00
ssg
Большое спасибо ответившим. По второму вопросу с подачи Vолодимира разобрась сразу. А по первому: пришли заверять подлинность подписи Директора полного общества на банковских карточках. У них общие сборы и назначение Дирктора. Насколько я понимаю, в полном обществе только учасники, и их полномочия - как отметил Vолодимир.

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2009, 17:48
Dali
Також ніколи не зустрічалась з Повним товариством. В засновницькому договорі в них є посада [qoute]директор[qoute], який від імені товариства розпоряджаєюся, укладає, видає довіреність. В мене засновники - дві юр особи. То виходить, що директор не може видавати довереність на філію? Тільки засновники - юр.особи? В них директор повного товариства є директором однієї із сторін.

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2009, 18:10
Dali
Найшла таке: [qoute]Посада директора у повному товаристві законодавством не передбачена взагалі. Керування справами такого товариства вчинюється всіма учасниками або кількома з них за дорученням всіх учасників. Таким чином виконавий орган, як таковий, у повному товаристві відсутній. Але якщо статутом така особа (особи)названі [qoute]директором[qoute] навряд чи це буде порушенням діючого законодавства. Але враховуючи специфіку діяльності повного товариства слід перевірити, що такий директор може бути призначений лише зі складу учасників товариства та за дорученням всіх інших учасників[qoute]. В моєму випадку два засновники - юр. особи - ПП. Директором вони назначили директора однієї із юр. осіб -Іванова. Виходить я повинна перевіряти повноваження Іванова, як директора повного підприємства, та як директора ПП.

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2009, 19:26
Dali
0

ПовідомленняДодано: 03 квітня 2009, 16:26
Dali
Сильно хочу знати - хто має дати довіреність на філію - обидва засновники, чи все-таки протоколом повинні визначити одного? Будь-ласочка, підскажіть!!!