Сторінка 1 з 1

Додано:
10 вересня 2007, 01:06
Tamozhennik
В Україні залишаються вакантними близько десятої частини посад державних нотаріусів. За словами Міністра юстиції Олександра Лавриновича, основною причиною такої ситуації є брак у регіонах, віддалених від адміністративних центрів, осіб, які мають вищу юридичну освіту. Так, станом на вересень 2007 року на регіональному рівні залишалися вакантними близько 200 (13%) посад державних нотаріусів. Найбільша кількість вакансій у Дніпропетровській області – 16, Запорізькій області – 16, Луганській області – 16, Миколаївській області – 15, м. Києві – 14 , Житомирській області – 13, Черкаській області – 12, Харківській області – 10 та в Автономній Республіці Крим - 10. З цієї причини на сьогодні не працює 20 державних нотаріальних контор. Зокрема, в Автономній Республіці Крим - 3 держнотконтори у Волинській області – 1 Житомирській області – 2 Запорізькій області – 5 Львівській області – 2 Одеській області – 5 та Чернівецькій області – 2. Також, через брак бажаючих відкривати нотаріальну практику у віддалених регіонах в Україні залишаються не забезпеченими послугами приватних нотаріусів близько 6% нотаріальних округів. Попри те, що за даними обласних статичних служб приватні нотаріуси входять до найбільш оплачуваних професійних категорій, 43 з 642 нотаріальних округів в Україні повністю не забезпечені послугами приватних нотаріусів. Найбільша кількість нотаріальних округів, де немає жодного приватного нотаріуса, знаходиться в Одеській (5), Херсонській (7) та Чернігівській (4) областях. Брак кваліфікованих юридичних кадрів, за словами Міністра юстиції, є вітчизняним парадоксом. Адже на сьогодні в Україні створено більше 300 вузів, де здійснюють підготовку юридичних кадрів. Щорічний випуск юридичними вузами становить близько 70 тисяч спеціалістів-правників. Прес-служба Міністерства юстиції УкраїниОсобенно удивился ситуации в Киеве! Неужели столько вакансий в [qoute]Госах[qoute] ?

Додано:
10 вересня 2007, 01:15
Альвиора
Багато стало вакансій, бо всі державні пішли до приватних. Ті що тільки що здали екзамен теж пішли туди ж, а не в державні контори, як мріяв нач. УЮ. А місця ж вільні... так рахує статистика.... Так можна множитись у геометричній прогресії, враховуючи щорічний випуск спеціалістів. У нашому місті знову через пів року екзамени. Всі здають... і в приватні, бо в них вже є офіси. Цікаво чим це закінчиться?

Додано:
10 вересня 2007, 01:24
Tamozhennik
Думаю как минимум это:1. Отсутствие контроля за нотариальной деятельностью! (как может отдел нотариата УЮ состоящий из 4-5 человек провести елементарно плановые проверки в округе?? при таких количествах нотариусов?) Отсюда прямое следствие низкий правовой уровень оказаных услуг + злоупотребления!2. Упразднение ГОС. нотариата как такового! ОТ этого пострадают самые не защищенные слои населения!3. Престиж профессии нотариуса упадет до невозможного....... перечень можна продолжать.

Додано:
10 вересня 2007, 12:37
наивная дура
Не думаю, что правовой уровень упадет очень сильно - все таки - костяк это люди проработавшие в нотариате минимум 5-10 лет и которые не опустятся до хамства, [qoute]левых[qoute] доверенностей или завещаний.А в основном Вы правы, жаль только что это понимают все, кроме нашего министра и его свиты...

Додано:
10 вересня 2007, 13:01
Слава
Таможеннік, а Ви б так ревно границю оберігали, а не турбувалися про натаріусів України, ми самі розберемося.

Додано:
10 вересня 2007, 13:31
Tamozhennik
Слава! Конституционный принцип народовладдя в Украине никто пока не отменял! А нотариат пока к счастью не узурпированная Вами государственная институция! Так что будьте добры выражайтесь корректно!А в плане общественного контроля и мониторинга Гос. таможня давно на несколько шагов впереди нотариата! еще с 2005 года существуют такие организации как [qoute]Общественный совет[qoute] куда входят граждане с которым согласовываются основные направления деятельности тамож. органов в сфере защиты економической безопасности государства, а также Совет импортеров при КМУ. Вот так!

Додано:
10 вересня 2007, 13:40
Во как...
Tamozhennik, я хочу Вас запитати, без хамства, звідки у Вас така зацікавленність нотаріатом? Може дружина в нотаріаті, чи самі мрієте? Нічого особистого. Дуже приємно, що Ви так переймаєтесь справами нотаріату, хотіла б я помічника такого.

Додано:
10 вересня 2007, 13:43
Luna
Эту статью мы уже обсудили на Малом форуме еще 7 сентября в теме [qoute]результаты реформ[qoute], поэтому так мало комментариев.

Додано:
10 вересня 2007, 14:26
Слава
Я думаю, чому хабарництво так процвітає на митницях, ні в[qoute]їхати ні, виїхати поки не заплатиш, а це просто багато контролюючих органів, всім треба дати.Так, нотаріату дійсно, далеко...

Додано:
10 вересня 2007, 14:47
Luna
Слава, не воспринимайте всё сказанное так близко к сердцу и не поддавайтесь искушению отвечать в том же тоне!

Додано:
10 вересня 2007, 14:57
наивная дура
Ребята, давайте жить дружно! В любой семье не без урода.Tamozhennik! Если Вас действительно волнуют проблемы нотариата, неважно по каким причинам, так может лучше помогать? Судя по Вашим словам о зарплате, должность у Вас не маленькая, так давайте сотрудничать! Есть конкретные предложения? Будем только рады!!!

Додано:
10 вересня 2007, 15:19
Летучая Мыша
КОЛЛЕГИ НЕ ССОРТЕСЬ! ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО!

Додано:
10 вересня 2007, 15:25
Риба-Рак
Та Марина тут ж не тільки колеги

Додано:
10 вересня 2007, 15:28
Летучая Мыша
ну и пусть, давайте будем по-проще. пусть читают и высказываются, у нас же гласность

Додано:
10 вересня 2007, 16:17
Andre vs
В принципе мы как граждане должны переживать чтобы все сферы жизни были в нормальном состоянии, чтобы не было дыр ни в нотариате, ни на границе. Вот только плохо, если мы будем мешать друг другу и лезть в работу всем сразу.. Совет всегда полезен, а критика и эмоции - излишни.

Додано:
10 вересня 2007, 16:40
SAVA
Tamozhennik у нас нотариальная палата существует с 1995 года, вы наверное в нотариате недавно? Наличие подобных институтов еще ни и чем не говорит!

Додано:
11 вересня 2007, 22:07
Таня
TamozhennikТак Ви Ас?