Сторінка 1 з 1
Додано:
03 березня 2006, 21:21
Во как...
"27, Мені просто цікаво, а земельні ділянки під цими об""ктами належать іпотекодавцеві чи вони не приватизовані? "
Додано:
04 березня 2006, 17:06
andy
"Кожна споруда має мати свою літеру (наприклад № 15""а"", № 15""б"", і т.д.), інакше - повна плутанина, адже передавши в іпотеку одну з 27, заборона буде накладена на всі (якщо тільки не дивитись в опис майна, але у Витягу з реєстру буде заборона). А щодо кількості накладених заборон: якщо відчужується за одним договором будівля і земельна ділянка - реєстровий номер один. Якщо передається в іпотеку будівля і земельна ділянка - реєстровий номер один. Коли по іпотеці накладається заборона на відчуження будівлі та земельної ділянки - реєстровий номер заборони один (адже договір один, і заборона, відповідно - одна). Те що споруд 27, ще не говорить про 27 заборон. Накладається заборона по договору (одному), отже і заборона - одна. А заяв про реєстрацію обтяжень дійсно 27, але всі щодо однієї заборони - по одному договору іпотеки. Коли договорів 27, тоді і заборон 27. Це моя думка."
Додано:
06 березня 2006, 14:04
Во как...
"andy, чому Ви вважаєте, що коли предметом договору є будівля та зем. діл.- накладається одна заборона? Я накладаю заборону на кожний об""єкт нерухомості, тому що у будівлі є свій реєстровий №, а зем діл. має свій кадастровий №. Тому, вважаю, що у випадку Нотар, необхідно накладати заборону на кожний окремий об""єкт нерухомості, тим більше, що кожна будівля має свій реєстровий №. "
Додано:
06 березня 2006, 14:46
andy
Ніде в нормативних актах не передбачено накладення заборони на кожен окремий об'єкт. Коли накладає арешт виконавча служба на все майно боржника (форма № 77) - скільки арештів??? Не бачу ніяких перешкод і у зв'язку з різними ідент. номерами (РПВН, кадастровий тощо), оскільки при реєстрації заборони в реєстрі обтяжень нерухомого майна РЕЄСТРОВИЙ НОМЕР САМОЇ ЗАБОРОНИ не заноситься, а вказується тільки номер заяви нотаріуса (віртуальний) та документ, на підставі якого накладено заборону (наприклад реєстровий номер договору іпотеки, а не заборони). Номер самої заборони в цьому випадку записується тільки на договорі іпотеки, і складається із номера за реєстром нотаріальних дій та номера за реєстром заборон.
Додано:
06 березня 2006, 15:45
andy
"Тільки у реєстрі іпотек є змога зареєструвати декілька об'єктів нерухомого майна відразу через функцію ""Додати"". В реєстрі заборон (обтяжень нерух. майна) ця функція не працює, оскільки заборона реєструється на кожен об'єкт окремо. Але відсутність можливості такої реєстрації ще не означає те, що по кожному об'єкту має бути свій номер за реєстром нот. дій та відповідно свій номер по реєстру заборон."
Додано:
06 березня 2006, 22:01
Доктор ZAZ
Думаю коллега Нотар прав. Один ипотечный договор - один запрет, независимо от количества объектов. Вопрос к Sergio - как можно вывести часть объектов в том случае о котором Нотар спросил? Я не реестр имею ввиду, а в принципе. Банк что пишет - прошу снять заборону в связи с частичным исполнением? Дак это неправильно. Ведь запрет снимается в связи с исполнением основного обязательства! Если обязательство исполнено частично (ипотека сохраняется в полном объеме!) то надо наверное в ипот. договор изменения внести или вообще его расторгнуть, снять всю заборону и новый договор заключить с новой забороной на оставшиеся объекты! А у вас как? У нас практика - если много объктов по одному кредитному - делать несколько ипотечных под один кредитный, но на разные объекты. Исполнил часть кредитного - расторгли один ипотечный - сняли заборону с этих объектов и т.д. По моему просто и понятно.
Додано:
07 березня 2006, 17:39
Доктор ZAZ
"Вы же наверно в договоре писали - объект1,2,3 надалі ""предмет іпотеки"", как их можно вывести часть предмета из забороны? Внести изменения. А новые ввести? Новый ипотечный? Если в старый ипотечный такие изменения вносить то как то сложно и непонятно. "