Сторінка 1 з 1
Додано:
03 квітня 2006, 17:20
Milla
"на мою думку, якщо інших спадкоємців першої черги (крім дружини і сина) немає, то в даній ситуації потрібно застосовувати ст.1274, тобто спадкоємці першої черги пишуть заяви про добровільну відмову від спадщини на користь спадкоємця іншої черги. Оскільки ст.1259 передбачає укладання договору між заінтересованими спадкоємцями, відповідно до якого ""ОДНОЧАСНО З ЇХ ЧЕРГОЮ, буде спадкувати спадкоємець іншої черги, що не закликається до спадкування""."
Додано:
03 квітня 2006, 17:28
Milla
"згідно п.16 Інструкції...""якщо фізична особа внаслідок фізичної вади, хвороби або з інших поважних причин не може власноручно підписати правочин, ЗАЯВУ чи інший документ, за її дорученням і в її присутності та в присутності нотаріуса правочин, заяву чи інший документ може підписати інша особа. Про причини, з яких фізична особа, зацікавлена у вчиненні н.д., не могла підписати документ, зазначається у посвідчувальному написі."
Додано:
11 квітня 2006, 03:19
Milla
alex а якже ст.1265 ЦК ? там сказано що право на спадкуваня мають інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно??? на мою думку право представлення використовувалось би коли б бтько внучки помер... а за життя вона є спадкоемцем пятої черги, і батько та бабця можуть відмовитись на її користь...