Сторінка 1 з 1
Додано:
04 квітня 2006, 19:05
Во как...
Співвласниками майна є 10 осіб, 2 з них ЮО, решта- ФО. Виділяються в натурі частки для восьми ФО, а для двох ЮО- немає технічної млжливості. На одній з ЮО є податкова застава,чи маю я відмовити в посвідченні такого договору, адже для ЮО, на якій є податкова застава, нічого не міняється, для ЮО частка в натурі не виділяється, вона просто підписує договір, як співвласник, про виділ в натурі часток для решта восьми ФО. Дякую
Додано:
04 квітня 2006, 20:45
Слава
Найперше думаю, що має мінятися для всіх і юр.осіб і фіз.осіб, а по друге- це не відчужання і застави Вас би немали цікавити.
Додано:
05 квітня 2006, 13:12
*Женская Логика*
Гута в такому разі...слушаючи Вас...нас би не мала цікавити и навіть заборона відчуження або арест на таке майно яке виділяється....Марино я такий договір робила...і коли в нас після 2 місяців підготовки сплила податвова застава....мої сторони лише сказали що вдячні шо я є....і що вони дізналися про цю заставу, підписання цього договору ми лише відклали десь на тиждень, а потім спокійно його підписали...я перевіряла і податкові....і заборони.....не дивлячись на те що інструкцією це не пердбачено, всі ми знаємо що вона не досконала, я наприклад не прагну створювати судові процеси, да і клієнтів втрачати....
Додано:
05 квітня 2006, 15:20
Во как...
Дякую за спілкування, але чому Ви, Гута, вважаєте, що має виділятися частка для всіх співвласників, адже маємо право взагалі виділити лише частку одного власника, або восьми, як в моєму випадку? Чи я помиляюся???Підскажіть, перевіряти податкову заставу я маю щодо всіх співвласників, чи тільки для тих, частка яких виділяється в натурі? Дякую Вам за допомогу!!!
Додано:
05 квітня 2006, 18:51
Слава
"Хочу быть умной, Ви самі в кінці відповіли: - ... не дивлячись на те, що Інструкцією не передбачено.То давайте будемо до кінця буквоїдами і не загружати свої документи зайвими довідками про відсутність і наявність заборон. Мені здається, що ми нотаріуси нікому нічого не хочемо доказувати у випадку спору навіть судового, я все таки вважаю, що це не є відчуження і брати нічого не треба.Це звичайно моя позиція я її нікому не нав""язую. "
Додано:
05 квітня 2006, 19:10
Слава
Маrinа, у мене БТІ у витягу розписує всіх співвасників кому, що буде належати в результаті виділу, тому я раджу зібратися всім один раз і розійтися назавжди. Ще ніхто не відмовився, тому що як правило хтось 1 займається всіма документами, а решту приходять до мене тільки з праввстановлюючими документами і щоб підписатися в договорі.
Додано:
05 квітня 2006, 19:28
*Женская Логика*
давайте не будемо.....яким чином вчиняти виконавчий напис на майно....якщо воно вже змінило свій статус ...та і на яке майно..було спільне наприклад...100 метрів...а зараз вже 100 немає...та й спільного немає....що відповість на такий виконавчий напис виконавча служба як Ви вважаєте Гута?
Додано:
05 квітня 2006, 19:56
Во как...
Гута, я би з радісттю їх всіх розділила, але для двох із десяти співвласників не існує технічної можливості. І саме у одного з цих двох є податкова застава, як вийти із становища? Дякую!!!
Додано:
05 квітня 2006, 20:06
Слава
Значить залишайте їх, як є, а решті робіть виділ. Знову ж таки, я так думаю і так зробила б. Чому зразу думати про гірше і вже добиратися аж до виконавчої служби. Невже ми, Нотаріуси ще повинні думати за них?
Додано:
07 квітня 2006, 16:56
Во как...
Дякую!