Сторінка 1 з 1
Додано:
07 квітня 2006, 20:17
Admin-Юкон
Увага !!!У зв’язку з проведенням чергового семінару-тренінгу ПРАКТИКА НОТАРІУСА, пропонуємо всім зацікавленим ставити запитання доповідачам у відповідності до тем їх доповідей. Зазначити свої запитання Ви можете у однойменних темах, що виставлені на форумі нашого сайту від 07.04.2006. Всі Ваші запитання будуть враховані авторами при підготовці доповідей.Запрошуємо до активного обговорення на форумі нашого сайту!
Додано:
10 квітня 2006, 20:53
Во как...
"Які документи необхідно вимагати при посвідченні договорів викупу земельних ділянок державної чи комунальної власності? Чи необхідно вимагати технічний паспорт у зв""язку з посвідченням такого договору, адже положення про техн. паспорт втратило чинність від 17,08,05 року?Чи може земельна ділянка, яка знаходиться за межами населеного пункту, відноситися до категорії земель житлової та громадської забудови? Дякую!"
Додано:
12 квітня 2006, 21:00
evictia
"земельна ділянка комунальної власності перебуває в оренді для будівництва та обслуговування ринку. Місцева рада прийняла рішення про продаж орендареві, висновок державної землевпорядної експертизи - технічна документація на викуп земельної ділянки відповідає вимогам чинного законодавства. Який порядок викупу цієї земельної ділянки орендарем, якщо за заключенням експерта на земельній ділянці ""розташований об""єкт незавершеного будівництва промислового ринку: облаштовано гравійне покриття та огорожу, виконану з залізобетонних плит"". "
Додано:
13 квітня 2006, 13:30
evictia
Чи потрібно погодження з Кабінетом Міністрів України викупу земельної ділянки комунальної власності, якщо покупець - юридична особа, створена товариством з обмеженою відповідальністю, зареєстрованим в Україні, але єдиним засновником і учасником цього ТзОВ є іноземна юридична особа?
Додано:
18 квітня 2006, 16:44
olga
"Відповідно до статті 5 Закону України ""Про оцінку земель"" експертна грошова оцінка земельних ділянок використовується при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них, крім випадків, визначених цим Законом, а також іншими законами.Частина друга статті 13 згаданого Закону передбачає обов'язкове проведення експертної грошової оцінки ТІЛЬКИ у разі відчуження земельних ділянок, що належать до державної або комунальної власності.У всіх інших випадках експертна грошова оцінка може проводитися за згодою сторін. Чому на практиці нотаріуси вимагають обов'язкового проведення експертної грошової оцінки при посвідченні договорів купівлі-продажу зем.ділянок, що належать громадянам на праві приватної власності, посилаючись на роз'яснення Мінюсту? Як на Вашу думку можна вплинути на негативну практику?"