Сторінка 1 з 3

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 17:12
*Женская Логика*
за попереднім договором платежі будуть вноситись частинами. При підписанні 50 тисяч, після зведення фундаменту ще 50 тисяч...і так далі..... питання в чому [qoute]сума, яку я повинна стягнути за посвідчення цього Договору - з першого внеску (50 тисяч)? чи з усіх платежів навіть з майбутніх?[qoute]

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 17:14
Льолік
А чо не на малом? Интересует мнение общественности? :)

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 17:15
*Женская Логика*
Льолік, треба іноді бути ближче до народу.... а чесно я так спішила шо і не подумала про малий....

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 17:23
Льолік
Ну тогда, ловите: Я бы взыскал со всей суммы догвора. От той которая фигурирует...Ой, нет! От той суммы, которая фактичекски передается при подписании.

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 17:25
evictia
Вважаю, що з усіх, оскільки ДМ сплачується з суми договору. А сума договору у Вашому випадку складається з усіх платежів, які передбачені в договорі.

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 17:25
Per se
Из разъяснения поняла, что 1% от 50 тыс.

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 18:40
Весна :)
Ну розяснення ........, вибачте слів немає. А що означає передостанній абзац [qoute].. .проте зараховується до сплати суми державного мита за нотаріальне посвідчення основного договору...[qoute]??????????????Хіба таке буває? Хочу быть умной, 1% від суми всіх платежів (вона ж буде передаватись і фігурує по договору) .

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 19:03
ayu
беріть від усієї суми, так буде краще :)))

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 19:08
Marysia.
1% c суммы переданных денег

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 19:48
igor
Беріть краще з усіх платежів не прогадаєте

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 20:01
nota
Какие платежи по предварительному договору?????? В соответствии с какой нормой закона возможны платежи по предварительному договору??? Ребята, опомнитесь и не удостоверяйте договоров, которые противоречат закону иначе отвечать то вам.

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 20:40
*Женская Логика*
notaСтаття 627. Свобода договору1. Відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Стаття 6. Акти цивільного законодавства і договір1. Сторони мають право укласти договір, який не передбачений актами цивільного законодавства, але відповідає загальним засадам цивільного законодавства. 2. Сторони мають право врегулювати у договорі, який передбачений актами цивільного законодавства, свої відносини, які не врегульовані цими актами. 3. Сторони в договорі можуть відступити від положень актів цивільного законодавства і врегулювати свої відносини на власний розсуд. Сторони в договорі не можуть відступити від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано про це, а також у разі, якщо обов'язковість для сторін положень актів цивільного законодавства випливає з їх змісту або із суті відносин між сторонами. 4. Положення частин першої, другої і третьої цієї статті застосовуються і до односторонніх правочинів.

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 20:41
*Женская Логика*
Стаття 635. Попередній договір1. Попереднім є договір, сторони якого зобов'язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором. Законом може бути встановлено обмеження щодо строку (терміну), в який має бути укладений основний договір на підставі попереднього договору. Істотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства. Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена, - у письмовій формі. 2. Сторона, яка необгрунтовано ухиляється від укладення договору, передбаченого попереднім договором, повинна відшкодувати другій стороні збитки, завдані простроченням, якщо інше не встановлено попереднім договором або актами цивільного законодавства. 3. Зобов'язання, встановлене попереднім договором, припиняється, якщо основний договір не укладений протягом строку (у термін), встановленого попереднім договором, або якщо жодна із сторін не направить другій стороні пропозицію про його укладення. 4. Договір про наміри (протокол про наміри тощо), якщо в ньому немає волевиявлення сторін щодо надання йому сили попереднього договору, не вважається попереднім договором. Тут десь є пряма заборона на передплату???? Або де інде????

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 20:46
*Женская Логика*
nota, напишіть постанову про відмову, з посиланням на чинне законодавство і потім будете пугати, хто за що буде відповідати...... Можливо різка відповідь, але такі відповіді включають мозги і відключають язик....

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 20:49
*Женская Логика*
ayu, igor ви читаєте мої думки та мої бажання......

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 20:49
Stonehenge
Хочу быть умной, прислушайтесь к nota. Предварительный договор заключается до того, как будет заключен [qoute]основной[qoute] договор. Если передаются деньги в счет платежей по [qoute]основному[qoute] договору, это значит, что основной договор НАЧАЛИ ИСПОЛНЯТЬ. А раз его уже исполняют, значит он должен быть уже заключен. :)) Тот договор, который Вы готовите (или уже оформили), если в нем предусмотреть передачу денег в счет исполнения обязательств по [qoute]основному[qoute] договору, не будет предварительным

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 20:56
*Женская Логика*
Marsik, а каким он будет?

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 21:08
Stonehenge
Может быть, я неправильно Вас поняла?[qoute]за попереднім договором платежі будуть вноситись частинами. При підписанні 50 тисяч[qoute] - этот вот платеж при подписании какого договора у сторон планируется - при подписании предварительного договора или при подписании основного договора, который будет подписываться позднее?

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 21:19
*Женская Логика*
предварительный.....одна сторона №1 хочет дом (у неё есть деньги)...другая №2 может его постоить (у этой стороны есть земля)...... сторона 1 передаёт стороне 2 деньги на строительство дома...... после того как дом будет построен сторона 2 продаёт эту землю и этот дом стороне 1....... для этого Сторона 1 передаёт 50 тысяч Стороне 2...... потом когда будет готов фундамент ещё 50 тысяч гривен..... когда возведут стены ещё 50 тысяч...... купля продажа всего будет осуществляться за миллион.... так вот 800 тысяч Сторона 1 заплатит Стороне 2 только при подписании купли продажи дома (введённого в эксплуатацию) и земельного участка.

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 21:26
Stonehenge
[qoute]Гибрид[qoute] договора подряда на строительство дома и ДКП земельного участка :).на точность [qoute]диагноза[qoute] не претендую :))) Первые 50 тыс. можно рассматривать как АВАНС.А почему нельзя земельный участок сейчас на № 1 переоформить, чтобы строительство дома велось на его земле (или это какой-нибудь коттеджный посёлочек застройщиком планируется)

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 21:36
Доктор ZAZ
Хочу быть умной1. Я бы так [qoute]сторона 1 передаёт стороне 2 деньги на строительство дома...... после того как дом будет построен сторона 2 продаёт эту землю и этот дом стороне 1. и тд.[qoute] никогда бы не написал.Предмет основного договора???? Ответ - ПРОДАЖА дома и земли! А у Вас что? Строительство? Так это из совершенно другой оперы. Надо чётко определить один продает - другой покупает 1. за сумму 2. в такой то срок. Одно из главных обязательств Продавца продать построенный дом и землю!!!! А не строить, а только потом продать. И не надо к фундаментам привязывать, выходит притворная сделка, скрывающая договор о долевом участии или еще чего в этом роде. Надеюсь мысль Вы уловили.2. По сумме [qoute]обеспечительного платежа[qoute]. Чтобы никто не сказал такого: [qoute]Если передаются деньги в счет платежей по [qoute]основному[qoute] договору, это значит, что основной договор НАЧАЛИ ИСПОЛНЯТЬ[qoute] пишу так: [qoute]Розрахунки провадяться в національній валюті України за курсом НБУ на день укладання основних договорів. У підтвердження зобов'язання сторін за цим договором та у забезпечення його виконання в майбутньому (укладання Основних договорів) Сторона-2 передає Стороні-1 грошове забезпечення в сумі 15 000 (п’ятнадцять тисяч) гривень 00 копійок.Своїм підписом під цим договором Сторона-1 підтверджує факт отримання суми грошового забезпечення на момент укладання цього договору. При оформленні Основних договорів сума, яка підлягатиме до сплати Стороною-2 Стороні-1, буде зменшена на суму вже отриманого Стороною-1 грошового забезпечення.Сторони домовилися про те, що в подальшому перегляд ціни зазначених житлового будинку та земельної ділянки, в тому числі з застосуванням індексів інфляції, зміни ринкової вартості, поліпшення якості житлового будинку та земельної ділянки і т.і. не допускається.[qoute]Основание ст. 203, 526, 546 особенно ч.2, 611, 623, 635 ЦКУ3. В рамках предварительного будет платиться три раза по 50? Вот это и есть цена предварительного, с неё 1% без вариантов. Думаю это в точном соответствии с [qoute]умным[qoute] разъяснением ДПА

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 23:21
СКІФ
Як на мене,то зробив би попередній з завдатком, відповідно і суму стягнув би з його розміру. А взагалі - я на стороні НОТА.

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2007, 23:49
ТТК.
хОЧ БИТЬ УМНОЙ. ЩО ЦЕ ВИ ЗА ЕКЗАМЕН ОРГАНІЗУВАЛИ ТА КОМУ? А ЯК НА ВАШУ ДУМКУ [qoute] ДОГОВОР КУПЛИ ПРОДАЖИ С РАССРОЧКОЙ ПЛАТЕЖА[qoute] ?

ПовідомленняДодано: 12 грудня 2007, 00:35
V
Шановні, для чого попередньому заперечуєте завдатком та авансом. Невже важко розділити грішне від праведного. Попередній не завдаток. Завдаток вмер, зник назавжди, щез в прірву хвали бездарі, яка його прописала в законі. Мертва величина, яку гріх охрестити матюками. Є новий – попередній, зовсім самостійний договір, ні від кого не залежний. Забезпечує себе матеріально підготовкою до надання можливості проведення всіх бажаних дій, в тому числі можливої купівлі-продажу. І може бути, за бажанням сторін, витратна частина зарахована еквівалентом в основний платіж. Філософія в тому, що варта грою слів послати законодавця куди-подальше, за що вам люди скажуть тільки - дякую:-) Життя, прогрес і пережитки, треба звикати до нової теорії.

ПовідомленняДодано: 12 грудня 2007, 03:14
Риба-Рак
ХБУ думаю 1% від всіх попередніх платежів разом взятих

ПовідомленняДодано: 12 грудня 2007, 12:57
МАГнолія
0,01

ПовідомленняДодано: 12 грудня 2007, 13:11
*Женская Логика*
по платежам дякую колеги ра роз[qoute]яснення. Щодо попереднього договору...... Ми не маємо права обмежувати громадян у вільному праві укладати такі договори..... це їх право.... вище вже наводила законодавчу позицію..... 1. Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору - основним буде купівля-продаж земельної ділянки та будинку, такі Договори нотаріально посвідчуються, земельна ділянка належить Стороні 2 та Сторона 2 збудує будинок як за власні кошти так і за кошти, які передає їй Сторона 1...... Вони не мають права такого робити? Чому?2. Сторони чітко встановлюють строки, коли що повинно бути збудоване, коли Будинок вводиться в експлуатацію...сумми платежів, які використовуються на будівництво... інші умови....а особливо встановлюють строк коли повинен бути підписаний Основний договір...... якщо це не попередні Домовленості, то які ж вони тоді???Роз[qoute]ясніть мені як можна обізвати цей Договір.....але так щоб я змогла це роз[qoute]яснити клієнтам, бо вже надоїло, що нас вважають ким завгодно, але не юристами!