Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 06 травня 2006, 20:07
*Женская Логика*
а є підстави у когось написати відмову? з посиланням на діюче законодавство з питання посвідчення довіреностей на право управління та користування майном в тому числі і по передовірі???

ПовідомленняДодано: 07 травня 2006, 14:26
Andre vs
"максимальний термін - до припинення діїщо стосується понять - я думаю, якщо написати в довіреності - преставляти інтереси перед третіми особами, повязані з користуванням або якось по іншому закрутити - то можна вирішити це питання. А листа дійсно не всі отримали (я теж). Що стосується фрази ""керувати"" - то я вважаю, що коллеги дуже прискіпливо чіпляються до неї. А якщо Довіритель має бажання вказати в довіреності деякі положення договору. що був укладений усно? В договорі ми можемо указати - ""має право керувати""? Можемо. а чому це в довіреність не можна перенести частину положень договору?На сьогоднішній день жоден з клієнтів навіть не зміг зрозуміти - чому це довіреність не може бути на керування. "

ПовідомленняДодано: 07 травня 2006, 16:34
Слава
Хто пише інформаційні листи в догонку до ЦК, це коментар ЦК чи що?Уже не знаєш на що посилатися, може все таки будемо відштовхуватися від ЦК.

ПовідомленняДодано: 12 травня 2006, 19:09
Vолодимир
"Шановні колеги!!!Є два моменти в темі ""Строк довіреності"":1) чисто правовий та 2) практично-правовий (нотаріальний). Відповідно до першого варіанта ЦК встановлює наявність можливості необмеженого терміна і це однозначно. Відповідно до другого варіанту (особливо це стосується різного роду ""генеральних"", ""загальних"" та інших ""...их""), необхідно підтримувати сталу практику строку довіреності до 3-х років.Більш великий термін дії довіреностей необхідно регулювати ціною, яка повинна знаходитись на рівні вартості договору купівлі-продажу, особливо у випадку видачі довіреності без зазначення строку.Крім юридичної складової так званих ""продаж"" за довіреностями слід памятати про народну мудрість : ""Не руби сук на котором сидишь!"" Велике прохання не включати особитсі амбіції, ніхто не забороняє зробити виключення для окремої категорії клієнтів, але це повинно бути дійсно виключеням!Інакше до нас можливо буде напряму застосувати анекдот про батька та сина юриста - коли син виграв справу яку батько вів понад 20 років. а батькому йому й каже, ти сину дуже розумний, але за рахунок цієї справи я тебе і викормив і вивчив."

ПовідомленняДодано: 19 травня 2006, 00:20
Dali
Договори оренди та позички передбачають, що власник передає транспотр в користування і ніхто інший вже не може ним користуватися. А, якщо власник сам їздить, інколи бере машину син, інколи кум Вася чи сусід Петя? Як бути - кожні три дні укладати договір? Вже з цими змінами до законодавства дійшли до абсурду. Те саме, що і з дітьми. В батьків три квартири. кожною з них теоретично можуть користуватися діти, хоча сім'я живе в одному місці, але згоду на іпотеку бери, хоча ці гроші потрібні батькам для нормального ведення бізнесу, щоб цих же дітей годувати, і пострадають вони скоріше коли батьки не отримують кредит. а якісь дятьки з тітками з опікунської ради будуть рішати - давати згоду чи ні.