Сторінка 1 з 2

Додано:
10 січня 2008, 18:42
Снежанна Денисовна
Успокойте меня пожалуйста, по новим правилам ведения реєстров (п. 11.1) - якщо нот дія вчиняється ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, або за її участю і т.д., при заверении допустим фотокопии документов юрлица нужні все документи на єто юрлицо+полномочия представителя????

Додано:
10 січня 2008, 18:49
Stonehenge
К сожалению, я это [qoute]ПРОЧИТАЛА[qoute] и поняла также, как и Вы. Теперь пытаюсь убедить саму себя, что я ошибаюсь :)). Заверение копий для юр.лиц превратится в шоу.Вся надежда на коллег - м.б. подскажут...

Додано:
10 січня 2008, 18:56
Риба-Рак
я думаю що все трохи легше, та не так сумно

Додано:
10 січня 2008, 18:59
КСЮШАник
вихід один: нехай фотокопії юрособи подає для засвідчення фізособа, хоча якщо ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ...

Додано:
10 січня 2008, 19:02
Снежанна Денисовна
Отож0_о Так шо робити?

Додано:
10 січня 2008, 19:04
Мисс Марпл
Это полный маразм! С таким успехом, если я заверяю копию свидетельства о рождении, которая необходима для ОВИРа, то мне требовать учредительные документы ОВИра????Я буду делать как и делала...

Додано:
10 січня 2008, 19:10
Stonehenge
При заверении копий для юр.лица его правоспособность и дееспособность проверять и записывать в графе 4, ([qoute]спасибо министерству![qoute]) не надо. А вот как быть с полномочиями [qoute]представителя[qoute], который пришел в контору с оригиналами документов - это вот у меня пока в голове [qoute]не устаканилось[qoute]. Не требовать же у него доверенность или явки лично директора с уставом.

Додано:
10 січня 2008, 19:12
Летучая Мыша
бред

Додано:
10 січня 2008, 19:14
Stonehenge
Точно! Бред! И очень хочется от него избавиться :))

Додано:
10 січня 2008, 19:36
lenna
я надеюсь что нет, смотрите допустим ситуация, предприятие регистрируется допустим получило свид-во о регистрации, остальніх документов нет, а для налоговой нужна заверенная нотариально копия свид-ва, получается что мы не сможем заверить так как нет других документов бред))

Додано:
10 січня 2008, 19:55
ксеня
Давайте будемо думати тверезо. За копіями для юридичної особи звертається громадянин (який може бути представником, а може і не бути, наприклад який небудь практикант). Сама юридична особа не приходить, а отже керуємося п.11.4 шедевру про реєстри.

Додано:
10 січня 2008, 19:59
МАГнолія
Натали, заспокійливого поки що немає. Це повний бред. А реєстри тепер такі класні. Я тепер саме ненавиджу іпотеки, фотокопії і довіреності по передовір[qoute]ю. До чого почерк у мене [qoute]супер[qoute] і писати треба каліграфічно. Ужас!

Додано:
10 січня 2008, 20:00
lenna
да и п.12.2 старого порядка ведения звучал так если нотар. действие совершается для или при участии ЮО ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, тогда получается и раньше мі должні біли писать и название ЮЛ и должность того кто пришел

Додано:
10 січня 2008, 20:48
ТТК.
Юридичним особам дано право давати довіреності, згідно ЦК України ст.245 п.4., то нехай дають довіреність за підписом директора та скріплена печаткою і ходят по нотаріальним конторам для засвідчення копій.

Додано:
10 січня 2008, 22:43
Jaine
ТТК ! Класна ідея!повноваженя треба ж перевіряти!

Додано:
10 січня 2008, 23:53
Per se
Мысль ужасная ( по поводу копий для юр лиц), но вчера заверяя такие копии, пришла к такому же выводу, что нотариальное действие вчиняестя для юр лица (особенно в случаях когда выдается справка об оплате на имя юр.лица в лице представителя) с вытекающими в реестр последствиями… В последние дни с этим положением ведения реестра засыпаю- с ним же и встаю, - и каждый день шок от открытий, которые нам МЮ заложило (как бомбу замедленного действия) в эти правила) … По поводу доверенностей - заверение копий теперь входит в понятие правочина???? Не будите зверя, он так так так и не спит……..

Додано:
11 січня 2008, 00:05
pipa
шановні нотаріуси ви ж люди з вищою освітою а до чого додумалися?!нотаріальна дія буде вважатися такою що вчинена для ЮО коли ця ЮО буде ЗАПИСАНА В РЕЄСТРІ В ГРАФІ 3, а так вона вчиняється для тієї особи яка до вас звернулася і яку ви записали в графі 3, не залежно ВІД ТОГО - ФОТОКОПІЇ ЯКИХ (КОГО) ДОКУМЕНТІВ ВИ ЗАСВІДЧУЄТЕ !!!

Додано:
11 січня 2008, 00:13
Jaine
Звичайно, простіше записувати фізичну особу. Але , дійсно, у випадках, коли юр. особі потрібна довідка про оплату, то тут , по-моєму, ТТК правильно мислить ( хоча для нас така процедура запису - жах) .

Додано:
11 січня 2008, 00:36
Per se
А давайте все вместе не будем давать почву для размышлений проверяющим при проверках, посидим …. помолчим…., подождем…… попишем….. посмотрим….. .

Додано:
11 січня 2008, 01:06
sello
lol, от Ви завджди схватуєте суть, і у цьому випадку торкнулися у разі оплати копій для юр особи дуже доречно.Тут нам теж є [qoute]поле для маневру[qoute]. Ніколи не видавав (у разі сплати готівкою) представнику юр.особи довідку по грошах на ім[qoute]я юр.особи. У таких випадках казав, що оскільки до мене звернулася фізична особа і нотарілаьна дія вчинена саме для неї, то і довідку будь-ласка отримуйте на своє ім[qoute]я. Бувало шуміли! Питав їх, а гроші отримували під звіт у бухгалтерії. Отримували. До мене з[qoute]явилися з довіреністю від юр.особи? Ні. От і отримайте довідку на своє прізвище, а не бажаєте - перераховуйте безготівково.Тепер, для їх же (юр.осіб, та й нас - коханих) спокою і швидкості обслуговування, бажають мати фін.документ - перераховуйте безготівково. Щоб уникнути [qoute]головного білю[qoute], в реєстрі не вкажу платіжку тільки суму, хто там шо буде з цього приводу перевіряти!

Додано:
11 січня 2008, 01:54
VicAmazona
Согласно с ксеня,КСЮШАник и lol при удостоверении копии документа мы вчиняем нот действие не для юр лица а для того гр-на, кто пришел с этим документом к Вам и своими документами, удостоверяющими его личность. Я лично с трудом представляю ситуацию, когда за удостоверением копии документа придет директор с папкой документов, подтверждающих правосубъектность юр лица и полномочия директора. По-моему эта тема уже не раз поднималась и уже выглядит как в расхожей фразе [qoute]у страха глаза велики[qoute]. НО НЕ СТОЛЬКО ЖЕ!!! Это пример с копией (кстати не совсем удачный) напоминает уже падание на пол в припадке истерики. Тоже и со справками об оплате. Деньги под отчет берет физлицо, и предоставляет фин. документы, выписанные на его имя в бухгалтерию вместе с авансовым отчетом. И никаких проблем. А что имели в виду под фразой [qoute]для юр лица[qoute] (может имелось в виду если кто-то дейстует по доверенности от имени юр лица) это и впрямь загадка, что было в голове у того кто енто писал, но и Инструкция пестрит ссылками не на те пункты ее же родной и другими непонятками. Така ж у нас страна. Каков поп таков приход.

Додано:
11 січня 2008, 12:11
Stonehenge
С утра для себя приняла решение, что при заверении копий документов юридического лица буду применять пункт 11.4. Порядка и не стану никому морочить голову с полномочиями представителя, даже если оплата за копии будет официальной от юридического лица.

Додано:
11 січня 2008, 13:30
rtv
Вчера работали с банком в реестре запись - 2 страницы

Додано:
11 січня 2008, 13:32
rtv
Готовимся заверять уже новый реестр, после таких записей

Додано:
11 січня 2008, 13:53
Per se
Все було б непогано, але… п. 14, абз 2, говорить про те що квитанцію треба вклеювати до реєстру. Платіжні доручення від імені юр. особи (причому з обов’язковою сплатою податку у розмірі 15%) а якщо платіжне доручення від імені ЮО, то й дія вчиняється для ЮО (п.11.1.), ну в смысле – кто платит , того и танцуют) а якщо дія вчиняється для ЮО, у гр. 4 записується.. (ота єрунда, що вказана у п.12.2 «..або іншої нотаріальної дії…».В свій реєстр вже вклеїла платіжки від ЮО за засвідчення копії, але писала данні тільки ФО, що звернулася, бо якщо виконувати оту маячню, можливі наслідки… руки відваляться

Додано:
11 січня 2008, 14:37
Janna
А якщо рахунок виписаний 10 січня, а проплата зроблена 15 січня, що буває доволі часто), як вклеїти цю платіжку. І як потім витребувати цю платіжку, бо клієнти тільки тоді хороші, коли їм це потрібно.

Додано:
11 січня 2008, 15:08
Сана
На что же это будут реестры похожи... А потом, через несколько лет, чтобы сделать дубликат или снять [qoute]заборону відчуження[qoute], возьмем старый реестр в руки, и из него оторвавшиеся квитанции - на пол... Веером...

Додано:
11 січня 2008, 15:39
ксеня
Довідку виписую на ім[qoute]я фіз.особи, яка звернулася за вчиненням нотаріальних дій. Рахунок виписую на юрособу. Платіжку не клеяла в реєстр і клеяти не буду, оскільки, нотаріальна дія вчиняється після їх оплати.... у день подачі нотарісу усіх необхідних документів (п.12 Інструкції). Сама себе закладаю для перевіряючих. У мене виглядає по реєстру, що всі мені сплачують готівку. Крім того, це не входить до компетенціїї перевіряючих з управи перевіряти, яким чином мені сплачені кошти. Для себе веду книгу рахунків і крім того працюю з системою кліент банк, а отже їхніх платіжок мені непотрібно. В книзі рахунків відмічаю дату та номер платіжки, коли перерахували. Дуже зручно.

Додано:
11 січня 2008, 21:12
Violetta
я п.11.1 прочитала так як Натали*. Думаю, що поки січень незагружений, можна попрацювали так як пише інструкція, дослівно, та брати за свою роботу достойну плату. При цьому кожен раз нагадувати клієнтам про благодійників із міністерства. Тільки так ми можемо привернути увагу громадськості до наших з клієнтами проблем.