Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 24 травня 2006, 22:40
*Женская Логика*
Інструкцією передбачено, що для вчинення правочину може бути поданий паспорт громадянина України для виїзду за кордон для встановлення його особи.....питання як за таким паспортом можливо перевірити шлюбні відносини? Покупець при цьому стверджує що у шлюбі не перебуває, підстав відмовити йому в мене немає....що робити?

ПовідомленняДодано: 25 травня 2006, 12:45
Passer
"А в принципе ни где и не указано как мы должні проверять семейное положение гражданина. К тому же проверка по паспорту - тоже весьма сомнительна. Ведь паспорт (согласно ""ПОЛОЖЕННЯ про паспорт громадянина України"") подтверждает только личность и гражданство. ПОЛОЖЕННЯ про паспорт громадянина України I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 1. Паспорт громадянина України є документом, що посвідчуєособу власника та підтверджує громадянство України.А ""шлюбні відносини"" ни какой паспорт - НЕ ПДТВЕРЖДАЕТ (даже если в нем есть отметка). Понятно что процентов на 80 Покупатель просто не может на данній момент притащить к нотариусу супруга, вот и предоставляет загран паспорт. Я считаю - получить от него ""заяву про набуття за особисти гроши"" или ""В шлюбі або фактичних шлюбних відносинах не перебуваю"". И пусть себе будет счастлив со своей свежекупленной недвижимостью"

ПовідомленняДодано: 25 травня 2006, 12:59
Passer
"Есть второй вариант (я его применил). Вінести постановление ""про відмову у вчиненні нотаріальної дії"" в связи с тем что нет согласия супруга и нет возможности проверить симейное положение. Суд на 100% виносит решение - ""Обязать нотариуса вчинити ...."" - все. В следующий раз, в аналогичной ситуации можно уже и постановление не выносить (хотя ст.8 ЦКУ и не совсем здесь применима, но для начальства -проходит )."

ПовідомленняДодано: 25 травня 2006, 20:04
*Женская Логика*
спасибо) так отож и я взяла заявление что не в браке ...

ПовідомленняДодано: 26 травня 2006, 01:49
Milla
"по-перше, в закордонному паспорті не вказано по-батькові, звідки ви його перепишете?по-друге, я десь читала (роз""яснення мінюсту здається) що тільки в паспорті громадянина України містяться всі необхідні відомості для того щоб записати в реєстр нотаріальних дій."

ПовідомленняДодано: 26 травня 2006, 18:13
Passer
"Milla А на основании чего ы откажете? (что в постановлении укажете?). Или так просто ""Не хочу -не буду"""

ПовідомленняДодано: 26 травня 2006, 18:56
evictia
Milla, по-батькові міститься в довідці про присвоєння ідентифікаційного номера, а місце проживання (реєстрації) громадянина в такому випадку можна встановити за будинковою книгою.

ПовідомленняДодано: 31 травня 2006, 15:58
Milla
"Passer згідно ст. 28 ЦК України фізична особа набуває прав та обовязків і здійснює їх під своїм ім""ям. Ім""я фізичної особи, яка є громадянином України, складається з прізвища, власного імені та ПО БАТЬКОВІ.evictia не будете ж ви встановлювати особу за ідентифікаційним номером або за будинковою книгою."

ПовідомленняДодано: 31 травня 2006, 16:35
Во как...
Згідно нашої інструкції ми маємо право встановити особу за українським закордоним паспортом, тому, без страху маєм о право це робити. А як же інакше виходити з ситуації, коли людина є громадянином України, але має ПМЖ в іншій країні. В такому випадку внутрішній паспорт особа здає і у неї залишається тільки український закордоний паспорт, але при цьому він є громадянином України, поки не отримає громадянство іншої країни (ця позиція захищина актами міжнарожного права: ПАКТ про громадянство, в назві можу помилитися-давно читала). А згідно положення про паспорт, документом, який встановлює особу є як внутрішній паспорт, так і закордоний поспорт. Думаю переконала. Дякую за увагу

ПовідомленняДодано: 31 травня 2006, 20:32
Passer
"MillaСпасибо за лик без по поводу ст 28 ЦКУ. Об остальном попытаюся догодаться : 1. Вы намекаете , что вынесете постановление об отказе на основании того, что пришел человек и предъявил паспорт и вы НЕ МОЖЕТЕ УСТАНОВИТЬ ЕГО ИМЯ (не зватает отчества) - круто2. Вы вынесете постановление об отказе на основании того, что пришел человек и предъявил паспорт НЕ СООТВЕТСТВУЮЩИЙ ТРЕБОВАНИЯМ ЦКУраины - тоже не дурно.3. Вы не вынесете постановление об отказе, обосновываете в стиле ""я так не делаю"" (или какой нибудь похожей, но не менее профессиональной фразой). "

ПовідомленняДодано: 01 червня 2006, 02:19
V
Непоодинокі випадки відсутності по-батькові навіть у загально-цивільному паспорті.Особливо таке явище характерно в прикордонних регіонах Заходу України. Пошлемо всіх до 28-ої? А як бути з тими, яким угорці, по причині однакового прізвища та імені, присвоїли до прізвища букви алфавіту та цифри. А в паспорті, сьогодні, це все виглядає так - F IV Балог Іштван. Вони, люди, громадяни України за паспортом, не національністю, а під статтею ні. Що робити Milla? По-Вашому, навіть в паспорті громадянина України не містяться всі необхідні відомості для того щоб записати в реєстр нотаріальних дій. Як не дивно, але з цим всі живуть. Де це Ваше – десь, можна прочитати?

ПовідомленняДодано: 01 червня 2006, 19:36
Milla
"PasserVя думаю що кожен нотаріус робить так як вважає за правильне. я особисто дуже сумніваюсь що ви посвідчите угоду на декілька мільйонів по закордонному паспорту.Passer замість фрази ""я так не делаю"" я придумаю щось більш цікаве (з філософії наприклад або теорії)"

ПовідомленняДодано: 01 червня 2006, 22:42
Passer
"Вот и суть проблем (большенства проблем) 1. Отсутствие однозначности законов.2. Чрезмерные увлечение письмами и разъяснениями управлений (при чем в разных областях по разному и при этом часто несуразные)3. Как разультат - отсутствие единой практики.А ларчик довольно просто открывается: Достаточно подумать ""на основании какого законодательного акта я откажу"" и многое встанет на место, и процентов 80 листов - потеряют смысл."

ПовідомленняДодано: 02 червня 2006, 18:24
Milla
Passerдивно але я в темі Бланків написала приблизно те ж саме)) мабуть ми з вами читаєм однакову літературу))) Мені подобається ваша впевненість...

ПовідомленняДодано: 02 червня 2006, 19:47
Passer
Ни чего удивительного. Литеретуры нее так много. P.S. Спасибо.Удачи